رفتن به مطلب

مشکل با افزونه AJAX Login در ورود به سایت

hormozgan

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

من برای ورود کاربران به سایتم از افزونه AJAX Login استفاده می کنم چون کاربر را به صفحه دلخواه هدایت می کند ولی مدتی است که وقتی نام کاربری و کلمه عبور را می زنم هیچ اتفاقی نمی افتد و وارد سایت نمی شود برای همین اطلاعیه ای در سایت منتشر کرده ام که از طریق منگل فروم وارد سایت بشوند

دوستان لطفا راهنمائی کنید چطوری میشه مشکل را حل نمود

لینک به ارسال

می تونید از sidebar login استفاده کنی تا مورد براحتی برطرف بشه

بعد پلاگینی قبلی رو غیر فعال کن و برات مقدور بود در جایی دیگه تستش کن

لینک به ارسال

می تونید از sidebar login استفاده کنی تا مورد براحتی برطرف بشه

بعد پلاگینی قبلی رو غیر فعال کن و برات مقدور بود در جایی دیگه تستش کن

ممنون از راهنمائی تان

من این افزونه را روی سایت هیات ورزشی عشایری روستائی نصب کردم بخوبی جواب می ده ولی روی سایت من کار نمی کنه کلیه افزونه ها را هم غیر فعال و حتی حذف و دوباره نصب کردم پوسته را هم عوض کردم بازم فایده نداشت در انجمن های وردپرس قبلی هم کامنت گذاشتم اصلا توجهی نشد انشااله این افزونه جدید مشکل را حل کنه

لینک به ارسال

مگه کاربرا از همین منو سمت راست سایتتون لاگین نمی کنن ؟ اگر بله هست . اصلا نمی خواد آجاکس باشه بیا کد بدم مستقیم وارد پنل وردپرسی بشه . اما اگر نمی خوای معمولی باشه باید آدرس دانلود افزونه رو اینجا قرار بدی تا من مشکلو بررسی کنم اگر تونستم حل کنم بهتون روش حل مشکل رو می گم .

لینک به ارسال

مگه کاربرا از همین منو سمت راست سایتتون لاگین نمی کنن ؟ اگر بله هست . اصلا نمی خواد آجاکس باشه بیا کد بدم مستقیم وارد پنل وردپرسی بشه . اما اگر نمی خوای معمولی باشه باید آدرس دانلود افزونه رو اینجا قرار بدی تا من مشکلو بررسی کنم اگر تونستم حل کنم بهتون روش حل مشکل رو می گم .

خیلی ممنون از لطفتان

الان افزونه sidebar login را نصب کردم خیلی عالی است و امتحان کردم جواب داد حدود یک ماهی است که برای لاگین کردن مشکل داشتم و کاربرا را راهنمائی می کردم از منگل فروم وارد شن ولی الان مشکل حل شد ممنون از شما و کلیه دوستان عزیز

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...