رفتن به مطلب

بهترین مکان مجازی برای مدیریت مطالب سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من به دنبال مکانی در اینترنت یا شاید نرم افزاری در کامپیوتر هستم که با اون بشه به راحتی مطالبی که در آینده قصد دارم در سایت قرار دهم یا اینکه ترجمه کنم را مدیریت کنم یعنی جوری باشه که در اون بشه مطلبی که جایی دیدم یا اینکه عنوانی که در ذهنم هست همراه با تصویر را در اونجا جمع آوری کنم و همیشه در دسترس باشه و البته بشه همه جا هم به اون دسترسی داشته باشم.

لینک به ارسال

اگر عکس و نوشته هست میتونید از گوگل استفاده کنید. بخش docs.google.com رو استفاده می کنم.

اما اگر فقط نوشته و لینک هست من خودم از sticky notes ویندوز استفاده می کنم.

لینک به ارسال

اگر صرفا برای جمع آوری مطالب برای انتشار در آینده می خوای یک وردپرس لوکال نصب کن از میز کار ابزار ها ابزار های در دسترس دکمه ی مخابره کنید را به استاتوس بار خود بکش و رها کن تا آیکونش در بوک مارکهای شما نمایان بشه بعد از اون هر مطلبی را پسندیدی سلکت کن و روی اون آیکون بزن صفحه ای شبیه ارسال مطلب وردپرس حاوی مطلب انتخاب شده و لینک مرجعش باز می شه مطلب را در لوکالت منتشر کن و هر وقت خواستی در سایتت قرار بده البته وردپرس امکان زمانبندی دراز مدت رو هم داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...