رفتن به مطلب

نمایش تصادفی ارسال های صفحه اول وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.
من میخواستم به جای اینکه در صفحه اول سایتم آخرین مطالب را به ترتیب تاریخ نشان دهد، از همه ی مطالب سایت به صورت نمایشی نشان دهد.
ممنون می شم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
query_posts(array('orderby'   => 'rand','post_type' => 'post'));

می تونید از این query استفاده کنید

لینک به ارسال

سلام و درود

با تشکر از جناب @Ebrahimzadeh . در صورتی که قصدتون اینه که حلقه اصلی وردپرس رو چیدمان پست هاش رو به صورت رندوم کنید میتونید کد زیر رو در فایل functions.php قالبتون و زیر

<?php

قرار دهید.

function main_query_orderby_rand($query) {
    if ($query->is_home() && $query->is_main_query()) {
        $query->set('orderby', 'rand');
    }
}
add_action('pre_get_posts', 'main_query_orderby_rand');

موفق باشید

ویرایش شده توسط naghmesara
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

با تشکر از جناب @Ebrahimzadeh . در صورتی که قصدتون اینه که حلقه اصلی وردپرس رو چیدمان پست هاش رو به صورت رندوم کنید میتونید کد زیر رو در فایل functions.php قالبتون و زیر

خیلی خیلی ممنون. دقیقا این همان کدی بود که می خواستم :)

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
در در 7/26/2017 at 10:33، naghmesara گفته است :

سلام و درود

<?php

قرار دهید.

function main_query_orderby_rand($query) {
    if ($query->is_home() && $query->is_main_query()) {
        $query->set('orderby', 'rand');
    }
}
add_action('pre_get_posts', 'main_query_orderby_rand');

موفق باشید

ببخشین با این کد هر بار که صفحه را رفرش میکنم رندوم پست ها را تغییر میده. میشه کاری کرد که فقط 10 پست آخر را به صورت روزانه رندوم کنه؟ یعنی هر  روز ده پست آخر را که در صفحه اول سایت نشون میده را رندومی از همه ی پست ها انتخاب کنه. هر 24 ساعت یکبار این کار را بکنه.

ویرایش شده توسط miraziz
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در 20 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

راه حل که داره ولی به علت اینکه نتایج باید کش بشه پیچیده است.

آهان. یعنی میگید باید هر 24 ساعت با توجه به مراجعه هر کاربر براش صفجه را رندوم کنه؟

یعنی نمیشه به کد دستور داد که مثلا راس ساعت 12 شب یک بار رندوم را عوض کنه؟

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، miraziz گفته است :

یعنی میگید باید هر 24 ساعت با توجه به مراجعه هر کاربر براش صفجه را رندوم کنه؟

کلا رندوم که الان هست.

در 3 دقیقه قبل، miraziz گفته است :

یعنی نمیشه به کد دستور داد که مثلا راس ساعت 12 شب یک بار رندوم را عوض کنه؟

شما الان هدفت اینه که یه رندوم که ساخت وردپرس تا 24 ساعت دیگه رندوم نکنه و همون رندوم قبلی رو نشون بده.

این قضیه دو نکته داره.

1 - باید نتیجه کوئری رندوم برای 24 ساعت کش بشه.

2 - بعد از ارسال پست جدید کش باید پاک بشه که رندوم دوباره ساخته که پست جدید اضافه بشه به پست های صفحه اول.

لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

کلا رندوم که الان هست.

شما الان هدفت اینه که یه رندوم که ساخت وردپرس تا 24 ساعت دیگه رندوم نکنه و همون رندوم قبلی رو نشون بده.

این قضیه دو نکته داره.

1 - باید نتیجه کوئری رندوم برای 24 ساعت کش بشه.

2 - بعد از ارسال پست جدید کش باید پاک بشه که رندوم دوباره ساخته که پست جدید اضافه بشه به پست های صفحه اول.

مثلا من در سایت 1000 تا نوشته ارسال کرده ام. حالا اون ده پست اخری را که وردپرس به صورت پیش فرض در صفحه اول سایت نشون میده را می خواهم نشون نده. یعنی ده پست موجود در صفحه ی اول سایت رندومی باشه از 1000 پست موجود فقط همانطور که اشاره کردید با این شرط هر 24ساعت یک بار رندوم انجام بشه.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، miraziz گفته است :

مثلا من در سایت 1000 تا نوشته ارسال کرده ام. حالا اون ده پست اخری را که وردپرس به صورت پیش فرض در صفحه اول سایت نشون میده را می خواهم نشون نده. یعنی ده پست موجود در صفحه ی اول سایت رندومی باشه از 1000 پست موجود فقط همانطور که اشاره کردید با این شرط هر 24ساعت یک بار رندوم انجام بشه.

متوجه شدم 10 پست آخر هر 24 ساعت یه بار رندوم بشه.

منظور بنده اینه حجم کدنویسی این کار زیاده و در این تاپیک نمیگنجه.

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

باشه. فکر کردم راحت باشه ولی با توضیحات شما دیدم که مسائل زیادی داره. اگر زیاد وقتگیر است و خود کد هم زیاد است عطایش را به لقایش بخشیدم :)

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

آقا مهران من در سایتم چون گاها کتاب شعر یک شاعر را می خوانم و برخی از اشعار آن کتاب را در سایت قرار می دهد در این حالت 10 پست آخر صفحه اول مربوط به یک شاعر می شود که برای مخاطب چندان خوب نیست. و این روشی رندوم کردن هم که نشد، می‌خواستم بپرستم که من با استفاده از افزونه‌ای اگر آخرین ارسال ها را اجازه ندهم در صفحه اول سایت نمایش داده شود برای سئو سایت مخرب است؟

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، miraziz گفته است :

می‌خواستم بپرستم که من با استفاده از افزونه‌ای اگر آخرین ارسال ها را اجازه ندهم در صفحه اول سایت نمایش داده شود برای سئو سایت مخرب است؟

والا از ظن من مشکلی نداره ولی خوب من تخصص خاصی توی سئو ندارم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...