رفتن به مطلب

تغییر رنگ بالای سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزیز

من از قالبی استفاده می کنم که عکس بالای آن اولین عکس در پیوست است. همونطور که می بینید کلیت رنگ این قالب قرمز است. من می خوام بالای سایت قسمت قرمز رنگ را سفید کنم. در تنظیمات قالب وقتی رنگ قالب را صرفا در theme options عوض می کنم اون میاد کل رنگ قرمز  سایت رو تغییر میده و این خوب نیست.(عکس دوم را ببینید)

مشکلات این تنظیم اینه که رنگ اون قسمت های قرمز ساید بار رو هم عوض می کنه که چون رنگ عناوینش سفیده خیلی بد میشه(البته اگه می دونید چه جوری رنگ اون عناوین رو عوض کنم لطف کنید بگید) و تازه در عکس دوم میبینید که بالای سایت خالصانه سفید نشده انگار خش داره. لطف می کنید اگه ببینید چه جوری درستش کنم.

با تشکر از همگی.بی صبرانه منتظر پاسخ هایتان هستم

z10.png

z11.png

لینک به ارسال

با سلام و احترام لطفا لینک سایت را قرار دهید 

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، Fenix.ir گفته است :

با سلام و احترام لطفا لینک سایت را قرار دهید 

لوکال هاسته فعلا. برای اینکه قبل از ساخت سایت همه مواردش رو آماده کنم.مثل همین موردی که مطرح کردم.

ویرایش شده توسط hadih
لینک به ارسال

بنده میخوام راهنمایی کنم از رو عکس نمیتونم راهنمایی کنم دوست عزیز 

لینک به ارسال

دوست عزیزم میتونید برای دیگر دوستان اینجا پیوست کنید ولی واقعا من وقت نمیکنم بررسیش کنم 

شرمنده هستم 

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Fenix.ir گفته است :

دوست عزیزم میتونید برای دیگر دوستان اینجا پیوست کنید ولی واقعا من وقت نمیکنم بررسیش کنم 

شرمنده هستم 

اگه تونستم teamviewer راه بندازم میتونید ؟

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، hadih گفته است :

اگه تونستم teamviewer راه بندازم میتونید ؟

بله خصوصی مشخصات رو ارسال کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...