رفتن به مطلب

افزونهeasy digital downloads

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من در پلاگین easy digital downloads نمیدونم که پس از کلیک کاربر روی دکمه پرداخت چه اتفاقی می افته.چون فعلا روی لوکال هاست هستم.

آیا ایمیل شامل لینک دانلود خریده شده برای ایمیل اون ارسال می شود؟یا به صفحه ای که خودمون از قبل باید برای دانلود لینک اون محصول طراحی کرده ایم میره؟

پیشاپیش بسیار ممنونم

لینک به ارسال

سلام

خب وقتی روی دکمه دنلود کلیک کرد به صفحه میره که تقریبا جدول مانند هست، اسم محصول با قیمت و تعداد، بعدش پرداخت رو میزنه وصل میشه به درگاه و پول رو واریز میکنه، خودکار صفحه بر میگرده به همون جدول و پایینش لینک دانلود رو میده

لینک دانلود هم به ایمیل خریدار ارسال میشه، انقضای لینک هم بستگی به این داره که شما در تنظیماتش چه زمانی رو قرار داده باشید، مثلا بعد از 24 ساعت لینک غیر فعال بشه

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، HONARDAD گفته است :

سلام

خب وقتی روی دکمه دنلود کلیک کرد به صفحه میره که تقریبا جدول مانند هست، اسم محصول با قیمت و تعداد، بعدش پرداخت رو میزنه وصل میشه به درگاه و پول رو واریز میکنه، خودکار صفحه بر میگرده به همون جدول و پایینش لینک دانلود رو میده

لینک دانلود هم به ایمیل خریدار ارسال میشه، انقضای لینک هم بستگی به این داره که شما در تنظیماتش چه زمانی رو قرار داده باشید، مثلا بعد از 24 ساعت لینک غیر فعال بشه

1-ایمیلی که به کاربر میفرسته را ما می تونیم تنظیماتش رو تغییر بدیم؟آخه من هیچ تنظیماتی در رابطه ایمیل ارسالی به کاربر پس از خرید ندیدم.(یه قسمت ایمیل در پیکربندی اش داشت ولی انگار ربطی به ایمیل پس از خرید نداره. البته ممکنه اشتباه فهمیده باشم)

2-و اینکه در تنظیمات که انتخاب می کنیم دانلود زوری باشه یا redirect چه ربطی به اون جدول پس از پرداخت که گفتید داره؟ 3-و البته زوری یا redirect بعد از پرداخت چه شکلیه؟

راستی میشه اگه امکانش هست یه عکس از قسمت بعد از پرداخت بانک که می گید به همون جدول میاد و لینک دانلود رو نشون میده را بفرستید.

بسیار از اینکه وقت میذارید متشکرم(سوالاتم را شماره گذاری کردم که در صورت پاسخ دادن راحت باشید)

لینک به ارسال

سلام

1ـ بله میشه تغییر داد، مثلا لوگو اضافه کرد و ...

2ـ این رو دقیق متوجه نشدم، زوری یعنی چی؟

3ـ این سایت رو برید تا قسمت پرداخت برید، مشخص میشه براتون markazrom.com

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، HONARDAD گفته است :

سلام

1ـ بله میشه تغییر داد، مثلا لوگو اضافه کرد و ...

2ـ این رو دقیق متوجه نشدم، زوری یعنی چی؟

3ـ این سایت رو برید تا قسمت پرداخت برید، مشخص میشه براتون markazrom.com

از اون قسمت که می گید متوجه نشدید عکس گرفتم.به اون منویی که باز شده توجه کنید.(عکس پیوست شد)

جواب سوال 1 که دادید: چه جوری تغییر بدم.البته توقع ندارم که آموزش کامل بدید ولی اینکه مثلا بگید کد نویسی html می خواد و باید کد های فلان مکان را تغییر بدم.

واینکه این سایت که دادید مال خودتونه؟چون اونطوری میتونم یه سوال دیگه مربوط به اون سایت هم بپرسم.

Untitledasassa.png

لینک به ارسال

1ـ بله html میخاد، البته فکر کنم افزونه جانبی هم داره برای فاکتور ارسالی، باید سرچ بزنید

2ـ دانلود به زور یعنی لینک مستقیم رو به کاربر نشون میده، ریدایرکت یعنی یه لینک کد شده میده که کاربر رو هدایت به لینک اصلی میکنه، برای جلوگیری از لو رفتن لینک اصلی (البته میشه رد گیری کرد)

3ـ سایت برای یکی از دوستان نزدیک هست، سوالتون رو بفرمایید شاید بتونم راهنمایی کنم

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، HONARDAD گفته است :

1ـ بله html میخاد، البته فکر کنم افزونه جانبی هم داره برای فاکتور ارسالی، باید سرچ بزنید

2ـ دانلود به زور یعنی لینک مستقیم رو به کاربر نشون میده، ریدایرکت یعنی یه لینک کد شده میده که کاربر رو هدایت به لینک اصلی میکنه، برای جلوگیری از لو رفتن لینک اصلی (البته میشه رد گیری کرد)

3ـ سایت برای یکی از دوستان نزدیک هست، سوالتون رو بفرمایید شاید بتونم راهنمایی کنم

من سال پیش یه مدتی html و css خوندم البته بعد دیدم که با اون ها نمیشه صفحه وب حرفه ای ساخت برای همین ولش کردم(البته کلا به خاطر علاقه رفته بودم سراغشون)

1-حالا که اومدم وردپرس رو شناختم دیدم با htmlوcssدر صفحات حرفه ای وردپرس میشه از اون دانش اسفاده کرد و صفحات رو زیبا تر کرد اما متاسفانه کمی htmlیادم رفته(البته اگه بفمم کمک میکنه دوباره می خونم) و مهم تر از همه هیچ دانشی دررابطه با دخالت در صفحات سایت وردپرسی خودم ندارم ولی بسیار علاقه به آن دارم چون اینطوری از htmlوcssمیشه به خوبی و البته کاربردی استفاده کرد. شما آموزشی یا سایتی که به طور خوبی این مطلب را پوشش داده میشناسید؟یا حتی آموزشی که برای شما سودمند بوده؟

2-در حقیقت مثل عکس های زیر می خوام فعلا طراحی کنم (منظورم دست کاری جزیی در صفحه ای خاص در قالبه) (که عکس z1 رو از سایت دوستتون عکس گرفتم)(شماره گذاری عکس ها به همین ترتیب روی صفحه است یعنی از 1 تا 4)

3-عکس z3 ما سایت دوستتونه و عکس z4مال همون پلاگینه است که من اضافه اش کردم. واضحه که حداقل دوستتون فونت را دیگه عوض کرده و یا اگه نکرده باشه نمی دونم چه جوری روی فایل این صفحه از نظر کد نویسی دسترسی داشته باشم.

z1.png

z2.png

z3.png

z4.png

ویرایش شده توسط hadih
لینک به ارسال

متاسفانه بنده در این مورد تخصص ندارم؛ کارهای این شکلی رو هم سفارش میدم به متخصصان این امر

ایشاله اساتید دیگه میان و شما رو راهنمایی میکنن

معذرت میخام بخاطر مبتدی بودن :(

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، HONARDAD گفته است :

متاسفانه بنده در این مورد تخصص ندارم؛ کارهای این شکلی رو هم سفارش میدم به متخصصان این امر

ایشاله اساتید دیگه میان و شما رو راهنمایی میکنن

معذرت میخام بخاطر مبتدی بودن :(

اختیار دارین.

شما خیلی این پست را پیگیری کردین و این واقعا کار با اهمیتی بود.   بسیار بسیار متشکرم

لینک به ارسال

سلام

مشخصات فایل رو با زمینه دلخواه وردپرس ایجاد کردن، لینک خرید رو هم از افزونه edd برای فروش فایل استفاده شده ...

اگه با html و css و توابع وردپرس اشنایی داشته باشین میتونید این بخش رو ایجاد کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...