رفتن به مطلب

ورودی موتور جستجو

Rustin

پست های پیشنهاد شده

سلام، من یک سایتی تقریبا حدود 2 ماهه راه اندازی کردم و درباره رشته تخصصیم توش مینویسم.

مشکلی که دارم اینه که بعد از گذشت دو ماه، طبق افزونه آمارگیرم، کل ورودی موتور جستجوم فقط 50 تا است. چرا؟

Capture.PNG.629a804652b4c2e61e44e459c020c7b4.PNG

دوستان من با مباحث سندباکس و پنالتی آشنا هستم و میدونم که فعلن سایتم توی سندباکس هست، ولی خب چه خبره دیگه؟ واقعا فقط 50 تا؟ اونم بعد از 2 ماه فعالیت و اونم با مطالب با کیفیت و اورجینال؟ کم کم دارم از نوشتن پشیمون میشم.

+ کارای سئو سایت رو با افزونه yoast انجام دادم و میدونم که کامل نیست ولی خب فعلن در همین حد میتونم.

++ کارای گوگل وبمستر رو همش رو انجام دادم، بدون مشکل و بدون خطا.

Capture1.PNG.2aa67b0453cb8ebd3da5d11f36f566b5.PNG
دوستان اگر موضوعی بنظرتون میرسه لطفا عنوان کنید، دیگه واقعا یه مقداری عجیبه!

اینم آدرس سایتم: ww.ouroboros.ir

ویرایش شده توسط Rustin
لینک به ارسال

سلام و عرض ادب

1ـ آمارگیرها به درستی نشون نمیدن، خود صفحه افزونه آمارگیر هم گزارشات خطای زیادی داره، بهترین آمارگیر خود گوگل آنالیتیکس هست

2ـ نام صفحه اول سایت لاتین هست، در صورتی که مطالب شما فارسی هست (البته شاید دلیل خاصی دارید)

3ـ تگ h1 و h2 ندارید، مخصوصا در صفحه اصلی سایت

4ـ سعی کنید نوشته ها رو مرتب تر و با فونت و سایز مناسب بنویسید

5ـ در آخر اینکه سایت شما یه سایت تخصصی هست، شاید آنچنان عمومیت نداشته باشه که کسی سرچ بزنه این مطالب رو در همین اوایل، مثل سایت های موسیقی و فیلم نیست که زود راه بیفته، پس کمی صبر و حوصله به خرج بدید و همین موارد اولیه سئو رو رعایت کنید انشاالله نتیجه می گیرید

موفق باشید

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، HONARDAD گفته است :

سلام و عرض ادب

1ـ آمارگیرها به درستی نشون نمیدن، خود صفحه افزونه آمارگیر هم گزارشات خطای زیادی داره، بهترین آمارگیر خود گوگل آنالیتیکس هست

2ـ نام صفحه اول سایت لاتین هست، در صورتی که مطالب شما فارسی هست (البته شاید دلیل خاصی دارید)

3ـ تگ h1 و h2 ندارید، مخصوصا در صفحه اصلی سایت

4ـ سعی کنید نوشته ها رو مرتب تر و با فونت و سایز مناسب بنویسید

5ـ در آخر اینکه سایت شما یه سایت تخصصی هست، شاید آنچنان عمومیت نداشته باشه که کسی سرچ بزنه این مطالب رو در همین اوایل، مثل سایت های موسیقی و فیلم نیست که زود راه بیفته، پس کمی صبر و حوصله به خرج بدید و همین موارد اولیه سئو رو رعایت کنید انشاالله نتیجه می گیرید

موفق باشید

سلام و تشکر بابت پاسخگویی و راهنمایی هاتون.
من خودم فکر میکنم سرعت هاستم مشکل داره. چطور میتونم اینو بررسی کنم و ببینم که آیا این روی ورودیم تاثیر داره یا نه؟

لینک به ارسال

در لینک زیر میتونید بررسی کنید، قطعا سرعت بارگزاری سایت تاثیر زیادی داره و اینکه همیشه آپتایم باشه، از سایت های زیر سایت GTmetrix خیلی معروف هست، البته بعضی از اساتید فن قبولش ندارن

https://www.netaram.com/10-سایت-برای-تست-سرعت-سایت/

در لینک بالا تعدادی از سایت هایی که تست سرعت انجام میدن رو نام برده، می تونید بررسی کنید

لینک به ارسال
در در 7/22/2017 at 22:01، Rustin گفته است :

سلام، من یک سایتی تقریبا حدود 2 ماهه راه اندازی کردم و درباره رشته تخصصیم توش مینویسم.

مشکلی که دارم اینه که بعد از گذشت دو ماه، طبق افزونه آمارگیرم، کل ورودی موتور جستجوم فقط 50 تا است. چرا؟

Capture.PNG.629a804652b4c2e61e44e459c020c7b4.PNG

دوستان من با مباحث سندباکس و پنالتی آشنا هستم و میدونم که فعلن سایتم توی سندباکس هست، ولی خب چه خبره دیگه؟ واقعا فقط 50 تا؟ اونم بعد از 2 ماه فعالیت و اونم با مطالب با کیفیت و اورجینال؟ کم کم دارم از نوشتن پشیمون میشم.

+ کارای سئو سایت رو با افزونه yoast انجام دادم و میدونم که کامل نیست ولی خب فعلن در همین حد میتونم.

++ کارای گوگل وبمستر رو همش رو انجام دادم، بدون مشکل و بدون خطا.

Capture1.PNG.2aa67b0453cb8ebd3da5d11f36f566b5.PNG
دوستان اگر موضوعی بنظرتون میرسه لطفا عنوان کنید، دیگه واقعا یه مقداری عجیبه!

اینم آدرس سایتم: ww.ouroboros.ir

سلام پس از برسی بنده . شما بک لینک های کمی دارید 

2-سرعت بارگذاری سایت پایینه 

3- احتمال زیاد از میزبانی وب استفاده می کنید یعنی چندین سایت بر روی یک ای پی ( واقعا در سئو تاثیر گذاره )

4- لینک های شکسته رو چک کنید 

5-فایل ربات تکس رو ویرایش و چک کنید . 

6- مطالب رو کپی نکنید .

دو ماه برای وب سایت شما با این موضوع کمه 

من یه وب سایت دیدم واقعا منو متعجب کرد با نزدیک به 89 روز تا به الان روزانه 1500 بازدید داره و 980 مطلب نوشته نمودار الکسای این سایت هم جالبه kurd-download.com چون مال منه خخخ

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...