رفتن به مطلب

جابجایی و تغییر اولویت نمایش بلوک ها در حالت رسپانسیو

پست های پیشنهاد شده

سلام 

این سایت منه http://nakaman.ir/

میخواستم توی حالت واکنش گرا بر روی موبایل دسته بندی بالاتر از مطالب نشون داده بشه ؟

باید روی کدوم فایل کار کنم ؟ توی فایل های اصلی قالب که چک میکردم جایی برا این تغییر نداشت اینو هم بگم سایت من بوسیله css رسپانسیو شده 

ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان .

ویرایش شده توسط kambiz619
لینک به ارسال

سلام و درود

بلوک ها به ترتیب قرار گرفتن در کدهای HTML روی همدیگر قرار میگیرند. الان باکس مطالب شما زودتر از باکس دسته بندی شما توی HTML نوشته شده پس در حالت رسپانسیو پست ها بالاتر از دسته بندی قرار می گیرند.

برای جا به جا کردن باید بلوک دسته بندی رو بالاتر از بلوک مطالب قرار بدید.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

بلوک ها به ترتیب قرار گرفتن در کدهای HTML روی همدیگر قرار میگیرند. الان باکس مطالب شما زودتر از باکس دسته بندی شما توی HTML نوشته شده پس در حالت رسپانسیو پست ها بالاتر از دسته بندی قرار می گیرند.

برای جا به جا کردن باید بلوک دسته بندی رو بالاتر از بلوک مطالب قرار بدید.

موفق باشید

متاسفانه چنین نیست

مثلا من الان میخوام توی ادامه مطلب یا همون فایل single بلوک درخواست آهنگ رو بیارم بالای مطالب ولی توی این فایل اشاره ای به بلاک مربوطه نکرده و بصورت کلی فایل sidebar رو فراخوانی کرده ( <?php get_sidebar(); ?> )

لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، kambiz619 گفته است :

سلام 

این سایت منه http://nakaman.ir/

میخواستم توی حالت واکنش گرا بر روی موبایل دسته بندی بالاتر از مطالب نشون داده بشه ؟

باید روی کدوم فایل کار کنم ؟ توی فایل های اصلی قالب که چک میکردم جایی برا این تغییر نداشت اینو هم بگم سایت من بوسیله css رسپانسیو شده 

ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان .

تاکید میکنم میخوام فقط در حالت واکنش گرا جای بلوک تغییر کنه .

لینک به ارسال

درود مجدد

همون موردی که گفتم هست باید چیدمان رو تغییر بدید.

برای تغییر چیدمان باید کمی به php و html آشنایی داشته باشید تا ارور نگیرید.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...