رفتن به مطلب

تغییر تاریخ ارسال مطالب و تاثیر آن در سئو

kingblog

پست های پیشنهاد شده

سلام

من توی سایتم دو نوع مطلب دارم و در نیمه اول سال ، مطالب مربوط به یک دسته باید اول سایت بیاد و مطالب دسته دوم در آخر (بعد از مطالب دسته اول) باز در نمیه دوم سال مطالب دسته دوم میاد اول و مطالب دسته دوم میره آخر

و من برای اینکار تاریخ ارسال مطالب رو تغییر میدم و هر سال اینکار ادامه داره و تاریخ مطالب دسته ای که قراره اول بیاد رو بروز می کنم

میخوام بدونم اینکار در سئوی سایتم تاثیر منفی داره یا نه  چون مدتیه افت کرده توی نتایج گوگل یا مشکل میتونه از جای دیگه باشه

ممنون

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، kingblog گفته است :

سلام

من توی سایتم دو نوع مطلب دارم و در نیمه اول سال ، مطالب مربوط به یک دسته باید اول سایت بیاد و مطالب دسته دوم در آخر (بعد از مطالب دسته اول) باز در نمیه دوم سال مطالب دسته دوم میاد اول و مطالب دسته دوم میره آخر

و من برای اینکار تاریخ ارسال مطالب رو تغییر میدم و هر سال اینکار ادامه داره و تاریخ مطالب دسته ای که قراره اول بیاد رو بروز می کنم

میخوام بدونم اینکار در سئوی سایتم تاثیر منفی داره یا نه  چون مدتیه افت کرده توی نتایج گوگل یا مشکل میتونه از جای دیگه باشه

ممنون

سلام، نه فکر نمی کنم، چون ما برای بعضی از سایت ها خودمون تاریخ با query تغییر میدیم، تا گوگل فکر کنه مطالب اپدیت شده هست و ایندکسش کنه. 

در مورد مطالب بالا بگم نیاز نیست خودتون هر سال اذیت کنید، می تونید query بر اساس تاریخ مرتب کنید و از order بر اساسASC و یاDesc استفاده کنید. 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...