رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

خسته نباشید

بنده تازگیا شروع کردم به وردپرس و اشنایی زیادی ندارم 

سایتی که میخوام بزنم درمورد دانلود اسکریپت و قالب و .... هست حالا  اسکریپت وردپرس رو شروع کردم نصبیدم میخوام یه لیستی از افزونه هایی که برای این سایت نیاز هست بهم معرفی کنید 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط سجاد نصر
      من اگه بخوام ویراشگر اصلی وردپرس رو که درقسمت نوشته ها وبرگه ها هست به قسمت چکیده مطالب هم انتقال بدم چیکار باید انجام بدم لطفا کمک کنید خیلی بهش نیاز دارم

• توسط miladmoqaddam823
      دوستان سلام. من یه سایت وردپرسی دارم الان دیدم تو پوشه wp-content یک فولدر به نام mu-plugins و داخلش یک فایل با نام  rms_unique_wp_mu_pl_fl_nm.php ایجاد شده. برنامه نویس نیستم لطفا کمک کنید. فایلش رو پیوست کردم. 
      من از چند نفر پرسیدم ولی جواب های متفاوتی گرفتم. یکی گفت مخربه، یکی گفت نگرانش نباش. تو سایت های خارجی هم گشتم نوشته بود افزونه های لازم الاجرا میاد تو این پوشه. اما کدهای داخلش لامصب یجوریه که انگار سایت رو دو دستی تقدیم هکره کردی. 
      اگر اطلاعی راجع بهش دارید، اینا سوالای منه.
      آیا کد مخربه و یا یوزر و پسوورد رو ارسال میکنه ؟
      آیا امکان داره مربوط به پلاگین ultimate member و قسمت بازیابی رمز عبور باشه؟
      اگر کد مخربه، فقط با پاک کردن پوشه و تغییر یوز و پسوورد ادمین، مشکل حل میشه؟
      (ضمنا اختلالی هم در سایت به وجود نیاورده)
      خیلی ممنونم
      mu-plugins.zip
    • توسط boyzan
      با سلام کسی هست کمک کنه یک کد بنویسم که وقتی به کاربران سایتم یک متن خصوصی میفرستم در قسمتی که باید روشش کلیک کنه یک پیغام مثل شما یک فایل خصوصی دارید نمایش بده.
      از افزونه التیمیت برای قسمتی که ناحیه کاربری هست و کاربر پیام های خصوصی شو میبینه استفاده کردم و از ضمیمه Private Content برای ارسال پیام ها یا فایل های خصوصی استفاده کردم که اینم وابسه به افزونه التیمت ممبر ورد پرس هست .
    • توسط 1563
      سلام دوستان من یک سوالی دارم ممنون میشم اگر بتونید کمکم کنید.
      من میخوام برای پست های سایتم هر عنوانی که تعریف میکنم اون عنوانو فقط تو صفحه سینگل نشون بده توی صفحه های دیگه مثلا ایندکس یا تگ ها یا سرچ یا... فقط متنی که بصورت اینگلیسی نوشته رو نشون بده.
      یه مثال میزنم تا سوالمو دقیقتر بفهمید.
      فکر کنید یه سایت برای دانلود فیلم های سینمایی هست و عنوان پست هاش مثلا به این شکله: دانلود فیلم سینمایی "the dark knight 2008" ؛ ببینید داخل عنوانش هم حروف فارسی هست هم حروف انگلیسی هم عدد حالا چجوری میشه فقط حروف انگلیسی رو تو صفحه های غیر از سینگل نشون داد؟
      من یکی دوتا سایت دیدم اینجوری بودن.
    • توسط omid1374
      سلام دوستان . من میخوام ووکامرس رو ب ایمالز وصل کنم . ب پشتیبانی ایمالز پیام که دادم گفتن باید کدی بنویسید ک خروجیش بصورت زیر باشه . لطفا اگر اشنایی دارید . حتی جزئی کمک کنید . ممنون   
      https://youpin.ir/site/api/v1/plugins/emalls/products?page=1&size=25
  • اضافه کردن...