رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان الان چند وقتیه که دنبال چیزی ام که کمکم کنه یه سایت خودکار با محصولات فروشگاه های فایل (مثلا فایل سل و فورکیا و و... که نمی خوام بگم و بعضیا بگن داری تبلیغ میکنی) بزنم و باهاشون کسب درآمد بکنم اگه دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارند کمکم کنند .

خلاصه : سایت خودکار که محصولات فروشگاه های فایل رو با کد بازار یابی خودم هر چند ساعت یکبار بزاره سایتم .

برچسب ها : همکاری در فروش ، فروشگاه فایل ، سایت خودکار ، همکاری در فروش فایل ، سایت خودکار همکاری در فروش فایل فروشگاه ها

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۴/۲۴ ه‍.ش. at 11:35، محمد حمزه گفته است :

سلام دوستان الان چند وقتیه که دنبال چیزی ام که کمکم کنه یه سایت خودکار با محصولات فروشگاه های فایل (مثلا فایل سل و فورکیا و و... که نمی خوام بگم و بعضیا بگن داری تبلیغ میکنی) بزنم و باهاشون کسب درآمد بکنم اگه دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارند کمکم کنند .

خلاصه : سایت خودکار که محصولات فروشگاه های فایل رو با کد بازار یابی خودم هر چند ساعت یکبار بزاره سایتم .

برچسب ها : همکاری در فروش ، فروشگاه فایل ، سایت خودکار ، همکاری در فروش فایل ، سایت خودکار همکاری در فروش فایل فروشگاه ها

اساتید کمک و راهنمایی

یادش بخیر قدیما اینجا یه ساعت هم طول نمیکشید جواب آدمو میدادند

لینک به ارسال

ممنونم از دوستان و اساتید محترم که کمک های زیادی کردند :(......

من خودم یه راه پیدا کردم که بتونم باهاش یه سایت بسازم که محصولات سایت های فروشگاه فایل رو برام توی سایتم درون ریزی کنه و راحت بشینم ازشون کسب درآمد داشته باشم.

اگه کسی کمکی در این زمینه بخواد میتونم کمکش کنم حتی می تونم کمک کنم به صورت رایگان یه سایت وردپرسی با 80 هزار تا محصول برای بازار یابی برای فروش داشته باشید این یه روشیه که با استفاده از یک افزونه و لینک خودتون و دامنه و هاست که سر جمع هزار تومن هم خرج نداره یه سایت به روز دارید با کلی محصول برای بازار یابی به همین راحتی

اگه کمک خواستید با شماره زیر تماس بگیرید و یا توی تلگرام بهم پیام بدید:

09394812277

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

چه جالب

ایول

در کل ایده‌ی خیلی عالی هستش بنظرم

من خودم محصولاتمو توی فروشگاه فایل۲۴ واسه فروش گذاشتم و بارها از،طریق بازاریابی فایلم بفروش رفت و پورسانتش برای دوستان واریز شد

بنظرم ایده‌ی خیلی عالیه دمتگرم جالب بودم

حتما در رابطه با این مسائله باهاتون تماس میگیرم

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ at 06:57، alimelody گفته است :

چه جالب

ایول

در کل ایده‌ی خیلی عالی هستش بنظرم

من خودم محصولاتمو توی فروشگاه فایل۲۴ واسه فروش گذاشتم و بارها از،طریق بازاریابی فایلم بفروش رفت و پورسانتش برای دوستان واریز شد

بنظرم ایده‌ی خیلی عالیه دمتگرم جالب بودم

حتما در رابطه با این مسائله باهاتون تماس میگیرم

هر موقع خواستید در خدمتتونم اگر مایل بودید به پی وی بنده بیایید تا در مورد سایت اتوماتیک همکاری در فروش فایل بیشتر حرف بزنید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان 
من هم دارم روی این مورد کار میکنم و تنها یه جا به مشکل خوردم و اون اینکه چطور میتونم در پستهای اتوماتیکی که توسط افزونه wp-all-import-pro روی ورد پرس درون ریزی میشه لینک " دریافت  فایل " رو به یک دکمه دانلود فایل جذاب تغییر بدم 
اگه کسی میدونه راهنمایی کنه که کارم شدیدا لنگه
مرسی از همتون 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، saraman007 گفته است :

سلام دوستان 
من هم دارم روی این مورد کار میکنم و تنها یه جا به مشکل خوردم و اون اینکه چطور میتونم در پستهای اتوماتیکی که توسط افزونه wp-all-import-pro روی ورد پرس درون ریزی میشه لینک " دریافت  فایل " رو به یک دکمه دانلود فایل جذاب تغییر بدم 
اگه کسی میدونه راهنمایی کنه که کارم شدیدا لنگه
مرسی از همتون 

سلام اگر میشه بیشتر در موردش بگید مثلا از کدوم سایت میخواهید درون ریزی بکنید و لینک دانلود رو دارید یا نه

لینک به ارسال
در هم اکنون، محمد حمزه گفته است :

سلام اگر میشه بیشتر در موردش بگید مثلا از کدوم سایت میخواهید درون ریزی بکنید و لینک دانلود رو دارید یا نه

بازاریابی فایل سل رو انجام میدم 
سایتم در ورد پرس هست 
لینکهای هر محصول موجود هست اما نمیشه برای تک تک لینکها دکمه دانلود تعریف کرد 
میخواستم بدونم روشی هست تا بشه از طریق اون افزونه ای که عرض کرن یکبار برای همیشه دکمه دانلود قرار داد ؟؟؟

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...
در در ۱۳۹۷/۲/۱۶ ه‍.ش. at 06:50، saraman007 گفته است :

بازاریابی فایل سل رو انجام میدم 
سایتم در ورد پرس هست 
لینکهای هر محصول موجود هست اما نمیشه برای تک تک لینکها دکمه دانلود تعریف کرد 
میخواستم بدونم روشی هست تا بشه از طریق اون افزونه ای که عرض کرن یکبار برای همیشه دکمه دانلود قرار داد ؟؟؟

سلام بله راهی هستش که بشه لینک دانلود براشون بزارید اگه میخوایی روششو بدونی توی پی وی یا توی شبکه های اجتماعی به این شماره پیام بده 09394812277

اگر تبلیغ نمیشد آدرس سایت رو هم درج میکردم تا بتونید ببینید که میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...