رفتن به مطلب

عدم جستجو در کالاها

t-admin

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

من از قالب shoppystore استفاده می کنم.قسمت جستجوی قالب بجز 5 کالا در کالاهای دیگه جستجو نمیکنه!!! یعنی مثلا 5 لباس رو میشه سرچ کرد و نتایج اون پنج کالا رو نشون میده اما هرچی کالای دیگه که اضافه کردم توی نتایج جستجو نشون داده نمیشن.

البته سرچ خود سایت درست عمل میکنه.اما کالاها رو بصورت پست نشون میده که مناسب فروشگاه نیست.

میتونید راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

این کد search.php سایت هست.

<?php $ya_header_style     = ya_options()->getCpanelValue('header_style'); ?>
<?php get_header( $ya_header_style ) ?>
<div class="container">
    <?php
        $post_type = isset( $_GET['search_posttype'] ) ? $_GET['search_posttype'] : '';
        if( isset( $post_type ) &&  locate_template( 'templates/search-' . $post_type . '.php' ) ){
            get_template_part( 'templates/search', $post_type );
        }else{
            get_template_part('templates/content');
        }
    ?>
</div>

<?php get_footer(); ?>

لینک به ارسال

قالب رو از هر جا تهیه کردید دوست عزیز باید از همون جا درخواست پشتیبانی کنید قالب شما مشکل دارد و باید رفع شود 

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، Fenix.ir گفته است :

قالب رو از هر جا تهیه کردید دوست عزیز باید از همون جا درخواست پشتیبانی کنید قالب شما مشکل دارد و باید رفع شود 

دوست عزیر میخوام ببینم نمیشه یاد گرفت و خودم حلش کنم؟!من تا بحال هر مشکلی داشته با یکی دو روز وقت گذاشتن تونستم حل کنم.این یکی رو هم امیدوارم یاد بگیریم.حالا یا از این فروم یا یجای دیگه.

لینک به ارسال

این مورد یک باگ در قسمت سرچ می باشد اگر به php تسلط دارید میتونید حل کنید در غیر این صورت اگر میخواهید یاد بگیرید ابتدا php رو یاد بگیرید سپس این مشکل رو حل کنید 

لینک به ارسال
در 58 دقیقه قبل، Fenix.ir گفته است :

این مورد یک باگ در قسمت سرچ می باشد اگر به php تسلط دارید میتونید حل کنید در غیر این صورت اگر میخواهید یاد بگیرید ابتدا php رو یاد بگیرید سپس این مشکل رو حل کنید 

خیلی متشکر از ازرشی که قایل میشین.من متاسفانه به هیچ چیز تسلطی ندارم و هیچ چیزی رو کامل بلد نیستم.از جمله php.این اصلا خوب نیست.اما دلیل نمیشه حرکتی نکرد.تا همینجای سایتم انبوهی از تصحیحات رو انجام دادم (و البته خرابکاری ها).اما اگر میتونید راهنمایی بکنید برای اضافه کردن یک تابع و یا تصحیح باگ ممنون میشم.امیدوارم و سعیمو میکنم.سپاسگذارم.

لینک به ارسال

دوست عزیز این مشکل شما همان طور که در بالا هم گفتم مربوط  به یک باگ میباشد که چیزی نیست با یک راهنمایی حل شه باید بررسی بشه ایراد پیدا شه یا باید هزینه کنید یک برنامه نویس رفع کنه براتون یا از جایی که تهیه کردید درخواست پشتیبانی کنید 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...