رفتن به مطلب

نحوه حذف مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.

آقا ما یه سایت داریم که یه مدت مطالب بی ارزش منتشر میکردیم یعنی یه سری مطللب با تگ های خیلی زیاد که الکی ایندکس های سایت مون رو توی گوگل زیاد کرده در صورتی که هیچ ورودی ندارن! اما بعضی از سایتها رتبه الکساشون زیر 200 ایران هستن ولی تعداد ایندکس هاشون یک سوم ما هم نیست!

خلاصه ما میخوایم خیلی از صفحات بی ارزش سایتمون رو حذف کنیم ولی همه میدونیم که گوگل مخالف شدید صفحات 404 هستش. به نظرتون چجوری یه صفحه رو حذف کنیم که گوگل جریمه مون نکنه؟

این بحث خیلی مهمه خواهشا هرکسی تجربه ای داره بیاد بگه چون خیلی سرچ کردم ولی توی هیچ انجمنی همچین بحثی نشده ممنونم

لینک به ارسال

سلام و درود

استاتوس کد 410 مخصوص مطالب حذف شده است. می تونید از این استاتوس کد به جای 404 که پیشفرض هست استفاده کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

استاتوس کد 410 مخصوص مطالب حذف شده است. می تونید از این استاتوس کد به جای 404 که پیشفرض هست استفاده کنید.

موفق باشید

متوجه نشدم ببخشید میشه بیشتر توضیح بدید؟

لینک به ارسال

درود مجدد

ارور 404 یعنی صفحه مورد نظر یافت نشد این ارور برای صفحه ای که از قبل توی ایندکس گوگل وجود داشته زیاد جالب نیست ولی ارور 410 یعنی پست یا پیج مورد نظر درسته قبلا بوده ولی الان به دلایلی حذف شده پس ای بات گوگل این صفحه رو از ایندکس در بیار :D

لینک به ارسال

مرسی از توضیحتون. خب الان چیکار کنم؟ کد رو کجا بزارم؟ کدش 410 چیه؟

لینک به ارسال

درود مجدد

به صورت پیشفرض افزونه پرمیوم یوآست یا همون سئو وردپرس برای مطالب حذف شده این استاتوس کد رو ارسال میکنه ولی اگر نسخه پرمیوم این افزونه رو نصب ندارید فک کنم این افزونه کارتون رو راه بندازه.

موفق باشید

لینک به ارسال

ببخشید افزونه پرمیوم یوآست رو باید از کجا خریداری کنم؟

ما تا حالا از چهارتا سایت ایرانی خریداری کردیم ولی اصلی نبودن و خودشون دستکاریش کردن!!! و هر وقت افزونه بروز میشد باید صبر میکردیم تا اون سایتها بیان تغییر را اعمال کنن!!

از کجا میشه افزونه پرمیوم یوآست خرید؟

لینک به ارسال

درود مجدد

در هم اکنون، نگار صادقی گفته است :

ببخشید افزونه پرمیوم یوآست رو باید از کجا خریداری کنم؟

ما تا حالا از چهارتا سایت ایرانی خریداری کردیم ولی اصلی نبودن و خودشون دستکاریش کردن!!! و هر وقت افزونه بروز میشد باید صبر میکردیم تا اون سایتها بیان تغییر را اعمال کنن!!

از کجا میشه افزونه پرمیوم یوآست خرید؟

والا دیگه در مورد اینکه از کجا تهیه باید کنید من خبر ندارم.

لینک به ارسال

ممنون که راههنمایی کردید.

دوستانی که راهکار دیگه سراغ دارن ممنون میشم کمک کنن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...