رفتن به مطلب

ریدایرکت یک دامنه با تمام اعتبارات خود دامنه

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید. دوستان چجوری میشه یک دامنه رو با همه ی اعتبار و رتبه اش جوری به دامین جدید انتقال داد که اعتباراتش هم روی دامنه جدید لحاظ بشه. 

خیلی از وبمسترها میان با یک دامنه فرضی که هیچ ربطی هم به دامنه اصلی نداره ، شروع می کنن به بکلینک گرفتن از سایت های ایرانی و خارجی و تمام اعتبارات این دامین رو به دامنه و سایت اصلی انتقال میدن.

این کارو مهم با چند دامنه انجام میدن و اعتبار همون چند دامنه رو میارن رو یه دامنه که همین کار باعث میشه قدرت دامنه اصلی چندبرابر بشه.

مثلا شما دامنه www.beytoote.com رو در سایت moz.com بزنید خودکار beytoote.com رو میاره با جمله زیر 

You entered the URL http:/ /beytoote.com which redirects to http:/ /www.beytoote.com/. Because it's likely to have more accurate metrics, we're showing data for the redirected URL instead. Click here to analyze http:/ /beytoote.com instead?

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

سلام وقت بخیر،

موردی که شما مثال زدید مربوط میشه به نسخه های www دار و بدون www سایت ها که باید یکیشون رو انتخاب کرد و نسخه دیگه رو روش ریدایرکت کرد،

اگر منظورتون انتقال یه دامنه هست می‌تونید از ریدایرکت های مخصوص انتقال دامنه استفاده کنید تا کمترین آسیب به رنک شما در موتور های جستجو بخوره، در این مورد توی انجمن زیاد تاپیک هست، یه مورد رو مطالعه کنید

لینک به ارسال

نه منظور من این نیست 

مثلا اومدن دو دامنه با نام های  gfgg.com و dswu.ir رو با da و pa بالای 30 به دامنه و سایت اصلی با نام  modmod.ir انتقال دادند . 

اون دوتا دامنه غیرفعال هستن ولی تمام امتیازاتشون روی دامنه جدید لحاظ شده . میخوام بدونم چجوری به این روش منم میتونم دایرکت کنم ؟

وقتی این دوتا دامنه رو در موز میزنی خودکار دامنه اصلی رو میاره . مانند همین بیتوته

لینک به ارسال

سلام و درود

در در 7/12/2017 at 12:06، modlebas گفته است :

نه منظور من این نیست 

مثلا اومدن دو دامنه با نام های  gfgg.com و dswu.ir رو با da و pa بالای 30 به دامنه و سایت اصلی با نام  modmod.ir انتقال دادند . 

اون دوتا دامنه غیرفعال هستن ولی تمام امتیازاتشون روی دامنه جدید لحاظ شده . میخوام بدونم چجوری به این روش منم میتونم دایرکت کنم ؟

وقتی این دوتا دامنه رو در موز میزنی خودکار دامنه اصلی رو میاره . مانند همین بیتوته

من متوجه منظور شما شدم ولی این قضیه برام خیلی عجیبه که چطور گوگل با همچین ترفند ابتدایی ای گول میخوره و اتوریتی میده به دامین.

روش ریدایرکت هم همون ریدایرکت 301 با htaccess باید باشه.

موفق باشید

ویرایش شده توسط naghmesara
لینک به ارسال

بله منم همینو میخوام بدونم.

اتفاقا دامنه اصلی دامین اتوریتی بالای 60 داره و دامنه های فرعی زیادی بهش ریدایرکت میشن که اونا هم رتبه شون خوبه در حد 30

به نظر من دوتا دلیل دارن برای این انتقال. اول اینکه اگه بکلینک هاشون زیاد و غیر طبیعی باشه همون دامنه فرعی پنالتی میشه

دلیل دوم هم اینه که اگه روزی خواستن سایت اصلی رو بفروشن میتونن دامین های فرعی رو یه سایت جدید ریدایرکت کنن 

نمیدونم یه همچنی چیزی

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

درود مجدد

توی چیزی که شما میگید دامنه های فرعی رو خود وبمستر کشیده بالا ولی توی چیزی که من دیدم وبمستر یه سایت راه اندازی کرده بعد میره دنبال دامنه های رنک داری که به تازگی منقضی شدن میگرده و اونا رو میخره و سپس ریدایرکت میکنه به دامین سایت خودش که در نتیجه اتوریتی دامین خودش میاد بالا.

شما تاثیر این قضیه رو توی نتایج گوگل هم دیدید یا فقط تاثیرش رو روی اتوریتی دامنه اصلی دیدید؟

لینک به ارسال

من منظورم مورد اوله. وبمستر اومده دامین های فرعی رو در سایت خارجی زبان به عنوان بکلینک در کامنت ها ثبت کرده و وقتی رو این دامین ها کلیک میکنم رایدکت میشن به دامین اصلی . 

قطعا در گوگل هم تاثیر خواهد داشت . شما فرض کن سایتی با دامین اتوریتی و پیج اتوریتی بالای 60 نمیتونه برای گوگل مهم نباشه؟!

من دنبال اون روش یا کدی هستم که تمام اعتبارات این دامین های فرعی رو میار هرو دامین اصلی

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

درود مجدد

در 21 ساعت قبل، modlebas گفته است :

من منظورم مورد اوله. وبمستر اومده دامین های فرعی رو در سایت خارجی زبان به عنوان بکلینک در کامنت ها ثبت کرده و وقتی رو این دامین ها کلیک میکنم رایدکت میشن به دامین اصلی . 

قطعا در گوگل هم تاثیر خواهد داشت . شما فرض کن سایتی با دامین اتوریتی و پیج اتوریتی بالای 60 نمیتونه برای گوگل مهم نباشه؟!

متوجه شدم منظورتون رو منظور شما اینه که وب مستر چند تا دامنه داره که ریدایرکت شدن به یک دامنه که دامنه اصلیه و لینک سازی ها و بک لینک ها و رپورتاژ ها رو روی دامنه های فرعی سفارش میده ولی سایت روی دامنه اصلیه.

نقل قول

من دنبال اون روش یا کدی هستم که تمام اعتبارات این دامین های فرعی رو میار هرو دامین اصلی

خوب این روش هم چیزی به غیر از ریدایرکت 301 نمیتونه باشه.

لینک به ارسال

با سلام

منم مشکل تقریبا شبیه به ایشون رو دارم من از وب سرور انجین ایکس و سرور مجازی برای سایتم استفاده میکنم و مشکلم اینه که دو دامنه با پسوند متفاوت دارم که .ir م اصلیه و .net فرعی میخوام کاری کنم که وقتی .net رو میزنن خودکار .ir باز بشه و ریدایرکت بشه همچنین من از cdn استفاده میکنم و داخل پنلش آدرس .net رو معرفی کردم فقط باید داخل فایل nginx.conf یه خطی تعریف کنم که ریدایرکت رو انجام بده برعکسشو خودم تونستم انجام بدم ( با .ir پسوند .net باز بشه) خواهشنمدم بهم کمک کنین.

باتشکر فراوان

لینک به ارسال

سلام و درود

در 3 ساعت قبل، amzzm75 گفته است :

با سلام

منم مشکل تقریبا شبیه به ایشون رو دارم من از وب سرور انجین ایکس و سرور مجازی برای سایتم استفاده میکنم و مشکلم اینه که دو دامنه با پسوند متفاوت دارم که .ir م اصلیه و .net فرعی میخوام کاری کنم که وقتی .net رو میزنن خودکار .ir باز بشه و ریدایرکت بشه همچنین من از cdn استفاده میکنم و داخل پنلش آدرس .net رو معرفی کردم فقط باید داخل فایل nginx.conf یه خطی تعریف کنم که ریدایرکت رو انجام بده برعکسشو خودم تونستم انجام بدم ( با .ir پسوند .net باز بشه) خواهشنمدم بهم کمک کنین.

باتشکر فراوان

از کد زیر استفاده کنید.

server_name www.example.net example.net;
    rewrite ^ http://example.ir$request_uri? permanent;

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...