newday

مشکل فورس شدن بخش مدیریت به زبان انگلیسی

3 پست در این موضوع قرار دارد

من چند وقتی هست که به جای افزونه  wp-jalali از افزونه parsi date شما برای تبدیل تاریخ شمسی استفاده میکنم و البته دلایل بهتر بودن افزونه شما خیلی زیادن.

تنها مشکلی که با این افزونه دارم اینه که اگر گزینه تغییر زبان مدیریت را به حالت غیرفعال در بیاریم به وردپرس فورس میکند که حتما بخش مدیریت باید انگلیسی باشد و حتی اگر در تنظیمات همگانی سایت زبان فارسی را انتخاب کنیم باز هم بخش مدیریت انگلیسی باقی میماند.

در صورتیکه طبیعتا در حالت غیر فعال تغییر زبان مدیریت افزونه، نباید کاری به این داشته باشد که من چه زبانی را انتخاب کرده ام.

و اجازه بده از پیش فرض فارسی خود وردپرس استفاده کنم.

البته این موضوع رو توی انجمن افزونه توی سایت اصلی ورد پرس هم مطرح کردم ولی فکر میکنم اینجا بهتر و زودتر به جوابم برسم.

با سپاس از به روز رسانی مستمر افزونه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

روی نسخه جدید این مورد رو کار می کنیم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mahdi_my
      سلام وقت بخیر. مشکل کاملا جدی ای که وجود داره اینه که من در حال حاضر از نسخه 2.3.4 افزونه Parsi Date استفاده می کنم. اما آپدیت این افزونه نسخه 3.0.1 هست. زمانی که افزونه رو اپدیت می کنم از داخل خود سایت همه لینک ها اوکیه و مشکلی نداره. اما زمانی که از گوگل به یک مقاله ایندکس شده وارد میشم ارور 404 میده و لینک خرابه!! من هم مجبور شدم دوباره نسخه قبلی رو نصب کنم یعنی 2.3.4 تا مشکل برطرف بشه.

وقتی افزونه اپدیت بود لینک ها یک روز به جلو تغییر میکنه!! بنابراین چون توی گوگل ایندکس نمیشه هر ورودی که به مقاله بیاد 404 میشه و این فاجعس. لطفا این مشکل رو بررسی کنید و راه حلش رو بدید. ممنون
    • توسط sajadszm
      سلام وخسته نباشید خدمت دوستان؛
      من وقتی افزونه ی راکت رو فعال میکنم متاسفانه یکسری از تصاویر صفحه ی اصلی سایتم در نسخه ی موبایل باز نمیشن و با غیر فعال کردن این افزونه مشکل حل میشه.تصویر و لینک مشکل هم ضمیمه شد البته الان راکت رو غیر فعال کردم.
      پیشاپیش ممنون از دوستان.

• توسط lifeofspboy
      درود دوستان خسته نباشید .
      من به مشکل کوچیکی خوردم که برای حلش سرچ کردم ولی چیزی که من میخواستم نشد متاسفانه
      ببینید من میخوام اول یک فرم ثبت نام بسازم برای کاربران سایتم(ثبت نام حرفه ایی)
      بعد کاربر بعد از ثبت نام و وارد شدن به سایت وارد صفحه مدیریت وردپرس نشه
      وارد صفحه مدیریتی بشه که من براش طراحی کردم
      در واقع میخوام صفحه مدیریتی طراحی کنم که چندین نمودار توی صفحه باشه که میزان پیشرفت پروژه های مشتری هام رو بهشون نشون بدم
      چه کاری باید انجام بدم؟ چه افزونه ایی باید استفاده کنم؟
    • توسط Hesam4388
      سلام
      من هم سایت فروشگاهی دارم و هم مغازه و فروش بصورت حضوری
      نیاز به یک افزونه دارم که بتونم موقعی که محصولم به فروش رفت سریع موجودی سایت رو هم تغییر بدم. در صورت امکان بصورت اپلیکیشن اندرویدی باشه که خیلی بهتر
      ممنون میشم اگر اطلاع دارین معرفی کنین.
    • توسط !Mojtaba
      سلام و عرض ادب

قالبی را از یکی از سایت های فروش خارجی پیدا کرده ایم و روی سایت مشتری مان نصب کردیم. اما مشکلی که هست اینه که تمام فونت سایت به صورت بزرگ (Capital) هست! میخواستم ببینم چطوری میشه این مشکل رو حل کرد؟ آدرس سایت هم اینجاست

پیشاپیش سپاس از دوستان