رفتن به مطلب

نصب پوسته جدید

پست های پیشنهاد شده

در 27 دقیقه قبل، aaanianita گفته است :

سلام

من پوسته porto رو نصب کردم اما انگار مشکلی در نصب داره.

نمیدونم الان باید چیکارش کنم که از این وضع بیرون بیاد. کسی میتونه کمکم کنه؟

Capture.PNG

سلام 

این مشکل نیست . محتوا به برگه ها و پست ها اضافه کنید تا قسمت پایین که خالیه درست بشه. وقتی محتوایی وجود نداره خب چیکار کنه؟! باید فضا خالی باشه و این شکلی میشه متاسفانه. البته میتونید با css فضا رو حذف کنید ، ینی margin-bottom استفاده کنید ، اما بعد از اضافه کردن محتوا ، باز این فضای خالی اضافی پایین باقی میمونه

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، aaanianita گفته است :

ممنون از جوابتون.الان من يه سري محصول دارم ولي اونارو هم نشون نميده .درصورتي كه توي دمو صفحه اول محصولات بودن.

ووکامرس رو نصب کردید؟!

ویرایش شده توسط logomaster
لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، aaanianita گفته است :

والا نصبه فك كنم.توي پيشخوانم هم ووكامرس هست و هم ووكامرس فارسي.از جاي ديگه اي بايد فعالش كنم؟؟

درسته ، من دقت نکردم ، شما گفته بودید که محصول دارید ولی نمایش داده نمیشه.

ببینید ، تنها چیزی که به ذهن من میرسه ، اینه که قالبتون ووکامرس نباشه. اگه میشه آدرس یک صفحه که محصول داره و نمایش نمیده رو قرار بدید

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، aaanianita گفته است :

از توي دايركت ادمينم بايد پاكش كنم؟توي افزونه هاي خود وردپرسم نيست wp-jalali

آره ، از همون دایرکت ادمین کلا حذفش کنید. این افزونه ظاهرا با وردپرس 4.8 مشکل داره

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، aaanianita گفته است :

اين مشكل حل شد اما صفحه home هنوز همون شكليه

مشکل نمایش محصولاتتون حل شد؟

شما یک صفحه جدید ایجاد کنید ، محصولات و هر چیز دیگه که خواستید ، قرار بدید داخلش ، بعد از تنظیمات وردپرس » خواندن ، اون برگه رو به عنوان برگه ی نخست انتخاب کنید

لینک به ارسال

شما باید یک سری برگه ها رو برای ووکامرس بسازید ، ینی خود ووکامرس این برگه ها رو برای پیکربندی ایجاد میکنه. این برگه ها رو از تنظیمات ووکامرس ایجاد کنید (ظاهرا تنظیمات اولیه ووکامرس رو انجام نداید)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...