رفتن به مطلب

مشکل در ایجاد نوشته

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه قالب html طراحی کردم و آن رو به وردپرس تبدیل کردم و در این قالب من دو ستون مختلف دارم که مستقل از هم هستند و می خوام نوشته های متفاوتی در آن ها قرار بدم.متاسفانه هر نوشته جدیدی که اضافه می کنم،توی هردو ستون نمایان میشه!ممنون میشم که راهنمایی ام کنید.

لینک به ارسال

سلام . چون باید query بزنید که باکس ها چه پست های را نمایش بدهند.

لینک به ارسال

خب ببینید خودتون گفتید که می خوهید در دو ستون نوشته های متفاوت بیاد .

این نوشته های مد نظرتون چیه ؟ می خواید چی بهتون نمایش بده ؟

لینک به ارسال

فرقی نمیکنه.فقط متفاوت باشه.مثلا

وردپرس                                                                                                               جوملا

برنامه مدیریت محتوای پرکاربرد و قدرتمندی است                                                     برنامه مدیریت محتوایی است که گرافیک بیشتری نسبت به وردپرس دارد

لینک به ارسال

خب ببنید مثالا شما می تونید 10 پست اخر بیارید یا اینکه پست های که دسته خاص دارن بیارید و یا  اینکه برچسب خاصی دارن و یا اینکه بیشترین بازدید داشات و یا اینکه بیشترن کامنت خوردن و........

پس اول باید بگید دقیقا مد نظرتون چیه و چه چیزو می خواید نمایش بده تا بتونم راهمناییتون کنم.

لینک به ارسال

مشکل من همون مفاهیم اولیه وردپرس بود که متوجه شدم.از پاسخگویی شما هم بی نهایت تشکر می کنم.الآن یه مشکل دیگه تو همین بحث پست که فرمودید دارم.

اگه تو عکس پیوستی دقت کنید؛من یه قالب ساختم که سه ستون داره و سطر اول ستون من پست های متنی است و بقیه پست های من،عکس هستند.الآن مشکلم اینه که باید حتما نوشته های من هم اندازه باشند تا متن مرتب نمایش داده باشه.

مثلا اگر یه ستون 10 سطر مطلب داشته باشه و ستون دیگه 5 سطر،کل ساختار قالب به هم می ریزه!!!(ضمنا من این قالبو با بوت استرپ ساختم)

ممنون می شوم که راهنمایی ام نمایید

help.JPG

لینک به ارسال

کد همین جا قرار بدید. 

فقط ی سوال الان شما سه ستون جدا از هم ساختید یا سه سطر جدا از هم؟ 

ویرایش شده توسط Mirrajabi
لینک به ارسال

من چک کردم .

شما سه سطر جدا ایجاد نکردید و فقط از یک col-md-4 استفاده کردید. که اونم طبیعیه خودش سه ستون میشه  و تا اخر به همین شکله.

میشه دقیقا بگید چی می خواید تا بتونم راحتتر کمکتونم کنم ؟

لینک به ارسال

الآن اگه تو عکس ضمیمه نگاه کنید،ستون اول من 5 سطر داره و ستون دوم و سوم من 2 سطر.

چون تعداد سطرها برابر نیست،سطر اول من(که نوشته طولانی تری داره)،تصویر زیری رو فرستاده پایین صفحه سایت.

من میخوام نوشته هام اگه یکی طولانی و یکی کوتاه شد،تصاویر زیرش، بالا پایین نشه و ساختار اصلیشو حفظ کنه.

ممنونم عزیز که پیگیر مشکل من هستی

help.JPG.e3872395be32bb18b64f784f844f615a.JPG

لینک به ارسال

باید به  همه باکس های که ایجاد کردید ارتفاع ثابت بدید در زیر هم قرار بگیرند.

لینک به ارسال

مچکرم.این مشکلم نیز حل شد!

یه سوال دیگه:من وقتی نوشته جدید ایجاد می کنم،عنوان نوشته نمی خوام به جایی لینک بده.باید چی کار کنم.آخه من هر جا نوشته جدید ایجاد می کنم،عنوانش به عنوان لینک در نظر گرفته میشه!

ببخشید که خیلی می پرسم.

بی نهایت بابت پاسخگویی سپاسگزارم

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، sadra251166 گفته است :

مچکرم.این مشکلم نیز حل شد!

یه سوال دیگه:من وقتی نوشته جدید ایجاد می کنم،عنوان نوشته نمی خوام به جایی لینک بده.باید چی کار کنم.آخه من هر جا نوشته جدید ایجاد می کنم،عنوانش به عنوان لینک در نظر گرفته میشه!

ببخشید که خیلی می پرسم.

بی نهایت بابت پاسخگویی سپاسگزارم

یعنی اصلا نمی خواید به جایی لینک بخوره ؟

<h2><a href="<?php the_permalink(); ?>" rel="bookmark" title="پیوند پایدار به <?php the_title_attribute(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h2>
به جای کد بالا باید از این کد  

<h2><?php the_title(); ?></h2>
استفاده کنید.

لینک به ارسال

ممنونم.این مشکلم نیز حل شد.این هایی که نوشتید کدهای پی اچ پی در ورد پرس است.چه طوری می تونم این کدها رویاد بگیرم؟منبعی رو می شناسید که بهم معرفی کنید تا کامل با کدهای وردپرسی آشنا شم.من برنامه نویسی کار کردم و با با برنامه نویسی بیگانه نیستم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...