رفتن به مطلب

مشکل قطع و وصل چند لحظهای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام. مشکلی در سایت خودم 4goush.net که چند وقتیه باهاش مواجه شدم و خیلی از راه‌حل‌های ممکن مثل غیر فعال کردن افزونه ها رو انجام دادم ولی نتیجه گرفتم.
مشکل اینه که در طول روز برای کمتر از یک دقیقه سایت بالا نمیاد. مثلا در حال نوشتن مطلب هستم. و وقتی کلید پابلیش رو میزنم پیغام cant find... میده، انگار که هیچ سایتی وجود نداره و بعد از چند لحظه (تا یک دقیقه) و رفرش کردن دوباره سایت بالا میاد و گاها مجبورم دوباره به وردپرس وارد بشم. (افزایش مدت زمان لاگین در وردپرس رو به عنوان راه حل تست کردم)
در این لحظات که سایت غیرفعاله سرور سایت هیچ مشکلی نداره و کنترل پنل سایت هم کاملا بدون نقص کار میکنه.
کاملا برام سواله که بدونم مشکل از کجاست و اگه مشکل از سروره چطور میتونم این موضوع رو به پشتیبانی هاست و سرور ثابت کنم تا براش راه حلی پیدا کنند

سایت روی سروز مجاری راه اندازه شده.
وردپرس رو به طور دستی هم نصب و آپدیت کردم.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، milaad85 گفته است :

سلام. مشکلی در سایت خودم 4goush.net که چند وقتیه باهاش مواجه شدم و خیلی از راه‌حل‌های ممکن مثل غیر فعال کردن افزونه ها رو انجام دادم ولی نتیجه گرفتم.
مشکل اینه که در طول روز برای کمتر از یک دقیقه سایت بالا نمیاد. مثلا در حال نوشتن مطلب هستم. و وقتی کلید پابلیش رو میزنم پیغام cant find... میده، انگار که هیچ سایتی وجود نداره و بعد از چند لحظه (تا یک دقیقه) و رفرش کردن دوباره سایت بالا میاد و گاها مجبورم دوباره به وردپرس وارد بشم. (افزایش مدت زمان لاگین در وردپرس رو به عنوان راه حل تست کردم)
در این لحظات که سایت غیرفعاله سرور سایت هیچ مشکلی نداره و کنترل پنل سایت هم کاملا بدون نقص کار میکنه.
کاملا برام سواله که بدونم مشکل از کجاست و اگه مشکل از سروره چطور میتونم این موضوع رو به پشتیبانی هاست و سرور ثابت کنم تا براش راه حلی پیدا کنند

سایت روی سروز مجاری راه اندازه شده.
وردپرس رو به طور دستی هم نصب و آپدیت کردم.

سلام. من این مشکل رو داشتم ، مربوط میشد به سرویس دهنده ی اینترنت. (مخابرات گرامی)

البته نمیدونم مشکل شما هم همین باشه یا نه ، :)

ویرایش شده توسط logomaster
لینک به ارسال

بعید میدونم بخاطر سرویس دهنده اینترنت باشه. چون بازدیدکنندگان هم (که از سرویس دهنده‌های مختلف استفاده میکنند) در اون یکی دو دقیقه متوقف میشن... در واقع روی خریدهایی هم که با edd صورت میگیره تاثیر میذاره.

لینک به ارسال

سلام و درود

اگر برای تمام ویزیتورها از دسترس خارج میشه سایت احتمالا سرور داون میشه.

سایتتون رو توی این مانیتور اضافه کنید تا از وضعیت آپتایم سرور مطلع باشید.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

اگر برای تمام ویزیتورها از دسترس خارج میشه سایت احتمالا سرور داون میشه.

سایتتون رو توی این مانیتور اضافه کنید تا از وضعیت آپتایم سرور مطلع باشید.

موفق باشید

اینکارو انجام دادم و تقریبا توی 12 ساعت گذشته 2 بار Connection Timeout گرفته که کمتر از 1 دقیقه بوده.

لینک به ارسال

درود مجدد

اینکارو انجام دادم و تقریبا توی 12 ساعت گذشته 2 بار Connection Timeout گرفته که کمتر از 1 دقیقه بوده.

احتمالا مشکل از همین مورد هست. به نظر بنده دو بار تایم اوت توی 12 ساعت زیاده.

به آپتایم هاست سایت بنده توجه کنید.

yjjk_uptime.jpg

موفق باشید

لینک به ارسال

در 7 ساعت قبل، naghmesara گفته است :

درود مجدد

احتمالا مشکل از همین مورد هست. به نظر بنده دو بار تایم اوت توی 12 ساعت زیاده.

به آپتایم هاست سایت بنده توجه کنید.

yjjk_uptime.jpg

موفق باشید

فوق العاده است. اگه تبلیغ حساب نشه می‌تونید بگید که از کدوم شرکت سرویس رو گرفتین؟ من بیش از 4-5 (سالی یکبار) به شرکت جدید نقل مکان میکنم. در ماههای اول همه چیز خوبه ولی کم کم با دستکاری کردن سرویس توسط هاستینگ مشکلات یکی یکی شروع میشن و به هیچ عنوان قبول نمیکنند که مشکل از هاسته و در نهایت مجبور به مهاجرت میشم.

لینک به ارسال

درود مجدد

با انتقال به هاستینگ جدید کلیه مشکلات برطرف شد و قطعی ها کاملا برطرف شد.

هنوز هاستینگ قبلی زیر بار ضعف سرور نرفته!!!

هاستینگ ها علاقه ای به زیر بار رفتن ندارن :D

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...