رفتن به مطلب

ساخت فرم ثبت اطلاعات بصورت نامحدود ( بصورت post meta )

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز ، وقت بخیر .

من یه custom post type ساختم و درونش تورهای مسافرتی رو تعریف میکنم

هر تور مسافرتی تعداد نامشخصی هتل داره که هر هتل یه تعداد فیلد برای اطلاعاتش میگیره ، مثلا :

هتل تست > نرخ کودک > نرخ بزرگسال > نرخ اتاق دو تخته و ...

از اونجایی که تعداد این هتلها مشخص نیست ، نمیشه یه سری فیلد ثابت برای هر کدوم از این تورها در نظر گرفت و باید قابلیت اضافه و کم کردن ( مثلا با جی کوئری ) رو داشته باشه .

قالبی که دارم رو مشتری پسندیده و گیر داده که باید همین قالب باشه ، پس نمیتونم قالب دیگه استفاده کنم و صرفا باید تغییراتی که لازمه رو درون همین قالب اعمال کنم :(

یه عکس هم دارم که شبیهه چیزیه که میخوام ولی خب اون یه افزونه مستقل هستش و به کارم نمیاد :

https://ps.w.org/wp-hotel-booking/assets/screenshot-5.jpg?rev=1538240

ممنون میشم راهنماییم کنید .

لینک به ارسال

سلام .

شما از باید از متا ها استفاده کنید . راه حل بهترش استفاده از افزونه custom fild pro هست که تو این نسخه امکانات مورد نظر شمارو ساپورت میکنه و به خوبی میتونید چنین بخشی رو برای وارد کردن مقادیر هر هتا به بخش نوشته اضاف کنید .

http://www.persianscript.ir/advanced-custom-fields-pro-5-1-8-download/

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام و درود

با توجه به اطلاعاتی که دادید فک میکنم احتیاج به افزونه قدرتمند CMB2 داشته باشید و بخش زمینه های تکرار شونده این افزونه.

برای اطلاعات بیشتر این مطلب را مشاهده کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...