رفتن به مطلب

هک شدن ایمیل وردپرس کمک فوری

shili

پست های پیشنهاد شده

با سلام
من یک ایمیل دارم که مدتیه حس میکنم هک شده
چون آدرس آی پی های مختلفی باهاش وارد میشن
من از این ایمیل در قسمت نصب و راه اندازی وردپرس چه برای دوتا از سایتام استفاده کرده بودم و همیشه پیام بروز رسانی ورد پرس برام ارسال میشد یا کامنت هایی که بیننده های سایت برای میزاشتن که من از  طریق این ایمیل مطلع میشدم
میخواستم بدونم اگه این ایمیل هک شده باشه میشه از طریق این ایمیل یوزر نیم و پسورد سایتم رو هم هک کرد؟
میشه راهنمایی کنید که من چه اقداماتی باید انجام بدم؟

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، shili گفته است :

با سلام
من یک ایمیل دارم که مدتیه حس میکنم هک شده
چون آدرس آی پی های مختلفی باهاش وارد میشن
من از این ایمیل در قسمت نصب و راه اندازی وردپرس چه برای دوتا از سایتام استفاده کرده بودم و همیشه پیام بروز رسانی ورد پرس برام ارسال میشد یا کامنت هایی که بیننده های سایت برای میزاشتن که من از  طریق این ایمیل مطلع میشدم
میخواستم بدونم اگه این ایمیل هک شده باشه میشه از طریق این ایمیل یوزر نیم و پسورد سایتم رو هم هک کرد؟
میشه راهنمایی کنید که من چه اقداماتی باید انجام بدم؟

سلام

اولین کاری که شما باید بکنید این هست که ورود به ایمیل رو دو مرحله کنید. کافیه جستجو کنید دو مرحله کردن جیمیل یا ایمیل.

وقتی دو مرحله بشه جدا از رمز باید به شماره موبایل هم دسترسی داشته باشن که این کار هک رو سخت و غیرممکن میکنه، هر چند همینطوری هم سخته هک کردن جیمیل و بعید بدونم هکی صورت بگیره مگر خوده کاربر در حفظ اطلاعات خطایی کرده باشه

دوم اینکه به سادگی برید رمز اکانت های وردپرس رو عوض کنید تا خیالتون راحت بشه

لینک به ارسال

ممنون که پاسخ دادین

یعنی راهی وجود نداره که بشه آدرس ایمیلی که موقع راه اندازی وردپرس واردکردیم رو عوض کرد؟

اگه رمزهای وردپرس رو عوض کنم خوب رمزهای جدید به همون ایمیل ارسال میشه و اگه ایمیلم هک شده باشه هکر براحتی رمزهارو میفهمه

ایمیل یاهوم هک شده

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، shili گفته است :

اگه رمزهای وردپرس رو عوض کنم خوب رمزهای جدید به همون ایمیل ارسال میشه و اگه ایمیلم هک شده باشه هکر براحتی رمزهارو میفهمه

خب وقتی هنوز به ایمیل دسترسی دارید چرا نکات امنیتی رو بررسی نمیکنید؟ ایمیل مهم تره یا اکانت وردپرس؟ قطعا ایمیل مهم تره چرا که به واسطه این ایمیل میشه رمز اکانت های وردپرس رو تغییر داد

شما میگید اگر ایمیلم هک شده باشه

من از این جمله اینطوری میفهمم که هنوز بهش دسترسی دارید. پس کافیه آپلیکیشن ایمیل یاهو رو نصب کنید و همینطور برید تنظیمات یاهو اون رو دو مرحله کنید، هم  میتونید از طریق اس ام اس دو مرحله کنید و هم از طریق خوده اپلیکیشن

بله میشه از طریق دیتابیس ایمیل مدیر سایت رو تغییر داد

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

در مرحله اول باید خدمتتون عرض کنم

در حد امکان یک ایمیل جدا برای سایتتان استفاده کنید یعنی یک ایمیل بسازید و برای ان در کارهای مدیریت سایت استفاده کنید

حتما الان تمامی نشست ها در دستگاه های دیگر را ببینید و ان ها را بیرون بیندازید...

حتما رمز دو مرحله ای را فعال کنید

حتما ایمیل وردپرس را از قسمت دیتابیس سایت یا قسمت کاربری وردپرس عوض کنید

wp-admin/profile.php

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...