رفتن به مطلب

نیاز به طراح و وردپرس کار ماهر برای راه اندازی فروشگاه بازی

heros

پست های پیشنهاد شده

سلام . من هرچی نگاه کردم متوجه نشدم باید کجا درخواستم را مطرح کنم. می خوایم که یک فروشگاه اینترنتی بازی راه اندازی کنیم که در این فروشگاه بازیهای پلی4 و همچنین اکانتهای بازی و گیف کارت و غیره و غیره را قرار بدیم.

مشخصات حدودی که مدنظر داریم به شرح زیر است که البته دوست بنده در مسافرت هست توضیحات دقیق تر را ایشون باید بعد از پیدا شدن فردی که ماهر در این کار هست توضیح بدن که چه چیزهایی نیاز هست. من به صورت کلی مقداریشو اینجا مینویسم:

1- فروشگاه رو می خوایم که با وردپرس ایجاد بشه

2- دو لوگوی تاییدیه نماد الکترونیک و رضایت رو هم فکنم خودمون باید بگیریم نه ؟

3- درگاه پرداخت آنی نیاز هست که مشتری بعد از خرید فرضاً اکانت بازی به مرحله ی پرداخت مرحله 1 بره و در اونجا آرم تلگرام وجود داشته باشه که نوشته شده باشه برای دریافت رمز اکانت به لینک تلگرام متصل بشه و سپس درمرحله دوم خرید را انجام بده و با درگاه اینترنتی پرداخت کنه و اتوماتیک رمزها براش بعد از پرداخت ارسال بشه که این مورد را خود دوستم بهتر میتونه توضیح بده

4- اسلایدشوی تبلیغی داشته باشه

5- جای تبلیغ گرفتن از دیگر سایتها رو داشته باشه

6- کاربران بتونن حتما عضویت کنند و شماره تلفن و نام و فامیل وارد کنن

7- بشه یه کاربرهایی رو VIP قرار داد

8- مردم بتونن زیر محصول موردنظر کامنت بزارن

9- تو ادرس مربوط به بازی هم بشه مشخصات بازی رو نوشت

10- یه نمایش اتوماتیک محصولات مشابه به بازی هم در زیر محصولاتی که باز می کنند نمایش داده بشه

11- بشه منوهایی رو مثل سوالات متداول و غیره در بالای هدر قرار داد که تو هر کدوم بریم به مطالب دیگه ای متصل بشه

12- مثل دیجیکالا یه سری منو هست که سمت راست یا چپ میاد که نوشتن محصولات جدید امروز چی هست از اینا داشته باشه

13- اگه بخوایم یه تخفیفی رو روی یک بازی قرار بدیم از اینا دیدین که یه خط روی قیمت قبلی میخوره و قیمت جدید زیرش نوشته میشه ؟ از اینا هم داشته باشه

14- یه بخشی هم ایجاد بشه که ما بتونیم اخبار بازیها رو بنویسیم

15- سبد خرید هم داشته باشه که قبل از خرید بتونه محصولات انتخاب شده را ببینه و اینکه تعداد محصولات رو هم موقع خرید خودش تعیین کنه. مثلا از یک محصول مثلا 2 عدد یا هر چندتا که بخواد بشه تو پنلش وارد کرد.

16- دسترسی مدیریت پنلی که تو وردپرس ساخته میشه رو بشه به دونفر از دوستانی که درنظر دارم که میخوام فروشگاه را اداره کنن بشه تعیین کنیم.

17- یه پوسته ی شیک و مناسب این کار با آیکون های مخصوص طراحی بشه

بازم هم دقیقتر بخواید خود دوستم باید توضیحات دقیقترشو بدن.

اگه شخص مورد اعتماد که انجمن وردپرس و مدیریت کل انجمن تاییدش می کنند و توانایی راه اندازی و طراحی فروشگاه بازی رو داره خبرم کنین.

اگه تلگرام داشته باشید از طریق تلگرام میشه توضیحاتی که دوستم درنظر داره رو دقیقتر توضیح بدیم.

ما نمی خواستیم با فروشگاه ساز اینکارو انجام بدین چون فروشگاه ساز امکاناتی که لازم داریم رو براورده نمی کنه ظاهرا

هزینه ی راه اندازی چنین فروشگاه بازی اینترنتی رو هم براورد کنید به ما بگید البته یه ذره تخفیف هزینه هم اگه جا داره به ما بدین. با تشکر

ویرایش شده توسط heros
لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
  • 7 ماه بعد...
  • اضافه کردن...