رفتن به مطلب

مشکل اساسی در سایدبار

پست های پیشنهاد شده

سلام، من یک مشکل اساسی با سایدبار سایتم دارم.

من از پوسته bethem استفاده میکنم. یک سایدبار ایجاد کردم ولی وقتی ابزارک ها رو توی سایدبار میزارم، محتوای ابزارک بطرز فجیعی بد نمایش داده میشه.

توی تمام مرورگرهای دسکتاپ چک کردم بد نشون میده ولی توی مرورگر کروم توی اندروید خوبه (تقریبا).

اینم آدرس سایتم: http://www.ouroboros.ir

هر کدوم از مطالب رو که باز کنید، سمت چپ سایدبار نمایش داده میشه.

پیشاپیش تشکر.

ویرایش شده توسط Rustin
لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، Rustin گفته است :

سلام، من یک مشکل اساسی با سایدبار سایتم دارم.

من از پوسته bethem استفاده میکنم. یک سایدبار ایجاد کردم ولی وقتی ابزارک ها رو توی سایدبار میزارم، محتوای ابزارک بطرز فجیعی بد نمایش داده میشه.

توی تمام مرورگرهای دسکتاپ چک کردم بد نشون میده ولی توی مرورگر کروم توی اندروید خوبه (تقریبا).

اینم آدرس سایتم: http://www.ouroboros.ir

هر کدوم از مطالب رو که باز کنید، سمت چپ سایدبار نمایش داده میشه.

پیشاپیش تشکر.

سلام

به طرز فجیعی گند بزنن به دزدان دریای فارسی سازی قالب های وردپرس

دوست عزیز لطفا قوانین رو مطالعه کنید. قالب بی تجاریه. هذر خواهی میکنم :)

ویرایش شده توسط logomaster
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، logomaster گفته است :

سلام

به طرز فجیعی گند بزنن به دزدان دریای فارسی سازی قالب های وردپرس

دوست عزیز لطفا قوانین رو مطالعه کنید. قالب بی تجاریه. هذر خواهی میکنم :)

سلام، ببخشید اطلاع نداشتم که نباید درباره قالب تجاری سوال پرسید.

ولی واقعا من الان گیر کردم، هر چی هم به ذهنم رسید انجام دادم ولی درست نمیشه! شما اطلاع دارید مشکلش چیه؟

+ قالب ترجمه شده نیست، ولی روی وردپرس فارسی نصب شده.

ویرایش شده توسط Rustin
لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Rustin گفته است :

سلام، ببخشید اطلاع نداشتم که نباید درباره قالب تجاری سوال پرسید.

ولی واقعا من الان گیر کردم، هر چی هم به ذهنم رسید انجام دادم ولی درست نمیشه! شما اطلاع دارید مشکلش چیه؟

+ قالب ترجمه شده نیست، ولی روی وردپرس فارسی نصب شده.

ببینید ، این قالب اگه ترجمه شده نیست ، من بهتون اطمینان میدم که مشکلی نداره ، مشکل از اینجاست که شما از وردپرس فارسی استفاده میکنید ، اگه از وردپرس انگلیسی استفاده کنید این مشکلات حتما رفع میشه. 

الانم میشه اینارو برطرف کرد ، ساده ست ، فقط باید یکم css بدونید. و یا اگه قالب رو خریداری کردید از فروشنده ی قالب پشتیبانی بگیرید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، logomaster گفته است :

ببینید ، این قالب اگه ترجمه شده نیست ، من بهتون اطمینان میدم که مشکلی نداره ، مشکل از اینجاست که شما از وردپرس فارسی استفاده میکنید ، اگه از وردپرس انگلیسی استفاده کنید این مشکلات حتما رفع میشه. 

الانم میشه اینارو برطرف کرد ، ساده ست ، فقط باید یکم css بدونید. و یا اگه قالب رو خریداری کردید از فروشنده ی قالب پشتیبانی بگیرید

بابت پاسختون تشکر میکنم. زبان وردپرس رو به انگلیسی تغییر دادم و افزونه جلالی رو غیرفعال کردم. ولی درست نشد. متاسفانه من قالب رو بصورت اورجینال از سایت اصلیش نخریدم، از تورنت دانلود کردم و به همین خاطر نمیتونم از پشتیبانیش استفاده کنم.
توی این قالب یک بخشی هست که میشه کد css سفارشی رو وارد کرد. امکان داره راهنمایی کنید که از چه کد css باید استفاده کنم. تشکر.

ویرایش شده توسط Rustin
لینک به ارسال

از اونجایی که ظاهر سایت با وجود این سایدبارِ ناقص بشدت بدشکل شده، من مجبور شدم که سایدبار رو بکلی حذف کنم. ولی یک اسکرین شات ازش گرفتم و میزارم اینجا، دوستان اگر نظری دارن لطفا کمک کنن.

Capture.PNG

لینک به ارسال

به نظر بنده مشکل از استایل، به احتمال زیاد استایلش با کلاس های دیگه تداخل پیدا کرده و آون باکسی که سفید باید عرضشو 100% بشه و! Important هم به انتهاش اضافه کنید. 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

به نظر بنده مشکل از استایل، به احتمال زیاد استایلش با کلاس های دیگه تداخل پیدا کرده و آون باکسی که سفید باید عرضشو 100% بشه و! Important هم به انتهاش اضافه کنید. 

سلام و تشکر بابت پاسختون.
این کد مربوط به سایدبار هست توی style.php، البته من هیچ کارش نکردم.

==============================================================================================================================
/*	Sidebar | Width																								Sidebar | Width
/* ============================================================================================================================ */

<?php 
	$sidebarW 	= mfn_opts_get( 'sidebar-width', '23' );
	$contentW 	= 100 - $sidebarW;
	$sidebar2W 	= $sidebarW - 5;
	$content2W 	= 100 - ( $sidebar2W * 2 );
	$sidebar2M 	= $content2W + $sidebar2W;
	$content2M 	= $sidebar2W;
?>

.with_aside .sidebar.columns {
	width: <?php echo $sidebarW; ?>%;
}
.with_aside .sections_group {
	width: <?php echo $contentW; ?>%;
}

.aside_both .sidebar.columns {
	width: <?php echo $sidebar2W; ?>%;
}
.aside_both .sidebar.sidebar-1{ 
	margin-left: -<?php echo $sidebar2M; ?>%;
}
.aside_both .sections_group {
	width: <?php echo $content2W; ?>%;
	margin-left: <?php echo $content2M; ?>%;
}

/* 

ویرایش شده توسط Rustin
لینک به ارسال

خب آگه استایلش همینه،  پس اول این قسمت استایل  کامنت کنید، ببیند آیا تغییر کرد و یا بهتر شد؟ آگه اره پس باید همین قسمت تغییر بدیم.

لینک به ارسال

بله، همینطوره،خواهش می کنم 

ویرایش شده توسط Mirrajabi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...