رفتن به مطلب

ایجاد تغییر در قالب مولتی نیوز

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما

من از قالب مولتی نیوز استفاده می کنم می خوام یه بخش از اون رو تغییر بدم ولی هر چی باهاش سروکله زدم نشد. تو عکس مشخص کردم زیر فهرست بالا یه خط سفید هست میخوام اونو حذف کنم. از کجا باید این کار رو بکنم؟

با سپاس

Untitled.jpg

لینک به ارسال

روی خط راست کلیک کنید و inspect بگیرید بعد در داخل پنل وردپرستون برید قسمت نمایش و ویرایشگر رو بزنید یا از طریق سفارشی سازی کد css مورد نظرتون رو در قسمت کدهای css اضافی که معمولا آخرین گزینه برای سفارشی سازی هست وارد کنید.

میتونید حذفش کنید یا رنگشو تغییر بدید یا هرکار دیگه که دوست دارید.

لینک به ارسال

سلام و درود

کد زیر رو به انتهای فایل rtl.css قالب اضافه کنید.

.top-bar {
 overflow: hidden !important 
}

موفق باشید

لینک به ارسال

درود مجدد

منوی رسپانسیو سایت بهم خورد. کد قبلی رو با این کد جایگزین کنید.

@media only screen and (max-width: 1001px) {
 .top-bar {
 }
}

پاینده باشید

لینک به ارسال

درود مجدد

ببخشید انگار کد دوم یه جاییش اشتباه هست. کد زیر درست هست.

@media only screen and (min-width: 1001px) {
 .top-bar {
 }
}

موفق باشید

لینک به ارسال

درود بر شما

کد رو گذاشتم و اون بخش حذف شد ولی حالا یه مشکل دیگه دارم.

الان وقتی ور دکمه سرچ کلیک می کنم باکس مربوطه دیده نمیشه 00.jpg.48523680bb8894b7fc0688e0b6482a8e.jpg

وقتی هم که تایپ می کنم (براساس تجربه ای که داشتم میدنم پس از کلیک رو دکمه باکس باز میشه) که البته کاربرهای دیگه اینو نمی دونن، نتیجه جستجو هم دیده نمیشه.01.jpg.990fcc3419069b2bf96cff1aff7f917a.jpg

وقتی هم اینتر میزنم منوی بالا به هم میریزه 02.thumb.jpg.d0c0dbdf1a3eee9bdab3fa5f8bf5c93e.jpg

حالت درست رو هم گذاشتم یعنی بدون حذف نوار سفید رنگ

04.jpg.44c740d383cd6e82b72c14c4003d1b65.jpg

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، karimi گفته است :

درود بر شما

کد رو گذاشتم و اون بخش حذف شد ولی حالا یه مشکل دیگه دارم.

الان وقتی ور دکمه سرچ کلیک می کنم باکس مربوطه دیده نمیشه 00.jpg.48523680bb8894b7fc0688e0b6482a8e.jpg

وقتی هم که تایپ می کنم (براساس تجربه ای که داشتم میدنم پس از کلیک رو دکمه باکس باز میشه) که البته کاربرهای دیگه اینو نمی دونن، نتیجه جستجو هم دیده نمیشه.01.jpg.990fcc3419069b2bf96cff1aff7f917a.jpg

وقتی هم اینتر میزنم منوی بالا به هم میریزه 02.thumb.jpg.d0c0dbdf1a3eee9bdab3fa5f8bf5c93e.jpg

حالت درست رو هم گذاشتم یعنی بدون حذف نوار سفید رنگ

04.jpg.44c740d383cd6e82b72c14c4003d1b65.jpg

سلام

الان در همین وضعیت که من سایت شما رو دیدم (ینی بدون اعمال کدهایی که دوستمون @naghmesara گفتن ) کد زیر رو به استایل قالبتون یا فایل rtl.css قالب اضافه کنید

div#header-wrapper {

background: #43a7f2;

}
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...