رفتن به مطلب

تشابه دو پوسته!

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من دوتا سوال داشتم اول اینکه این دوتا سایت از یک پوسته استفاده میکنن؟

دوم اینکه اسم پوسته ای که استفاده میکنن چیه؟

سایت آپ تم و سایت فریش تم

ممنون

لینک به ارسال

قالب دوتا سایت زیر چیه لطفا راهنمایی کنید:

همیار آنلاین   و    همیار وردپرس

جالبه برام که چرا همه از یک قالب استفاده میکنن؟!

اسم قالب ها چیه؟

ممنون

لینک به ارسال

پوسته همیار انلاین و فهمیدم چیه! مولتی نیوز باید باشه.

اما هنوز همیاروردپرس نمی دونم چه پوسته ای هست.

برای آپ تم و فریش تم هم هردو پوسته صحیفه است.

لطفا فقط بگید پوسته همیار وردپرس چه پوسته ایه ؟

ممنون.

لینک به ارسال

سلام و درود

قالب "همیار وردپرس" به احتمال قریب به یقین اختصاصی هست.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، masoudch گفته است :

پوسته همیار انلاین و فهمیدم چیه! مولتی نیوز باید باشه.

اما هنوز همیاروردپرس نمی دونم چه پوسته ای هست.

برای آپ تم و فریش تم هم هردو پوسته صحیفه است.

لطفا فقط بگید پوسته همیار وردپرس چه پوسته ایه ؟

ممنون.

سلام

همیار وردپرس که قالبش کاملا اختصاصیه.

همیار آنلاین قالب گودنیوز هست، همون قالبی که برای مجله‌ی دیجی کالا هم استفاده شده، چون قالب قشنگ و پر امکاناتی هست خیلیا استفاده می‌کنن ازش، خود من هم واس سایتم از همین پوسته استفاده کردم :)

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، masoudch گفته است :

دوستان سلام

من دوتا سوال داشتم اول اینکه این دوتا سایت از یک پوسته استفاده میکنن؟

دوم اینکه اسم پوسته ای که استفاده میکنن چیه؟

سایت آپ تم و سایت فریش تم

ممنون

سلام

این دوتا فکر میکنم صحیفه باشه. الان تقریبا میشه گفت اکثریت سایت های با فعالیت مشابه این دوسایت از همین قالب استفاده میکنن

لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، logomaster گفته است :

سلام

این دوتا فکر میکنم صحیفه باشه. الان تقریبا میشه گفت اکثریت سایت های با فعالیت مشابه این دوسایت از همین قالب استفاده میکنن

:huh: داداش چطوری نتیجه گرفتی اینا صحیفند؟ :blink:

این قالب هایی هم که شبیه هم هستند که به قول دوستمون naghmesara به احتمال زیاد اختصاصی هستند. به نظر من این سایتا با هم یه مقداری شراکت دارند و به خاطر همین همشون از این قالب استفاده میکنند.

چون تا همین چند وقت پیش که نگاه میکردم این سایتا همدیگه رو تو منوهاشون آورده بودند، اما الان همیاروردپرس رو مثلا نگاه کردم دیگه چنین چیزی ندیدم.

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، Fast-Learn گفته است :

این قالب هایی هم که شبیه هم هستند که به قول دوستمون naghmesara به احتمال زیاد اختصاصی هستند. به نظر من این سایتا با هم یه مقداری شراکت دارند و به خاطر همین همشون از این قالب استفاده میکنند.

چون تا همین چند وقت پیش که نگاه میکردم این سایتا همدیگه رو تو منوهاشون آورده بودند، اما الان همیاروردپرس رو مثلا نگاه کردم دیگه چنین چیزی ندیدم.

ینی این دوتا قالب صحیفه نیستن؟

لینک به ارسال

درود

بنظرتون چرا از قالبهای اختصاصی استفاده نمیکنن؟

من در برخی شرکت های هاستینگ پنل کاربری اونها هم اختصاصی نیست و همه یا بهتره بگم اکثریت از یک شرکت خارجی پنل کاربری میخرن و خودشون طراحی نمیکنن.

حتی برخی از شرکت های طراحی سایت هم همینطور هستند وبسایت های استاتیک آماده رو که رایگان در سایت های خارجی وجود داره دانلود میکنن و با تبدیلشون به پوسته وردپرس به مشتریاشون خدمات میدن.

من فک میکنم که اینطوری زیاد خوب نیست که فقط مترجم و مبدل یک قالب یا حالا پنل یا هرچی باشن بهتر نیست که خودشون طراحی کنن یا برنامه شو بنویسن بنظرتون چرا اینکار و نمیکنن؟

سپاس

لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، Fast-Learn گفته است :

اخوی من خودم با مدیریت هر دو سایت تماس گرفتم و گفتن که از قالب صحیفه استفاده میکنن.^_^:rolleyes:

لینک به ارسال

@Fast-Learn

منم که گفته بودم این دوتا قالب صحیفه ست ! نگفته بودم؟

شما لطفا قوانین سایت رو مطالعه کن ، اینجا جای گپ و گفت بیخودی و ارسال اسپم نیست!

اگرهم خیلی علاقه داری کلا معلومات دیگران رو ببری بالا ، لطفا از جای دیگه اقدام کن. اینجا دوستان سوال میپرسن و جواب میگیرن ، متوجه هستید که؟!

ویرایش شده توسط logomaster
لینک به ارسال

مثلا میزبان فا و سرور پارس هردو از وبسایت خارجی vhmcs برای پنل کاربری شون استفاده میکنن! البته فک کنم اکثر شرکت های هاستینگ همین باشه ولی من فقط با این دو تا کار میکنم

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، logomaster گفته است :

منم که گفته بودم این دوتا قالب صحیفه ست ! نگفته بودم؟

شما لطفا قوانین سایت رو مطالعه کن ، اینجا جای گپ و گفت بیخودی و ارسال اسپم نیست!

اگرهم خیلی علاقه داری کلا معلومات دیگران رو ببری بالا ، لطفا از جای دیگه اقدام کن. اینجا دوستان سوال میپرسن و جواب میگیرن ، متوجه هستید که؟!

منم سوال پرسیدم بیخودی هم نبوده بلکه خیلی میتونه کمک کنه و البته فک نمیکنم افزایش اطلاعات دوستان و بررسی نحوه کار برخی سایت های موجود و فعال اسپم به حساب بیاد بد نیست تو هم قوانین رو بخونی.B)

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، masoudch گفته است :

درود

بنظرتون چرا از قالبهای اختصاصی استفاده نمیکنن؟

من در برخی شرکت های هاستینگ پنل کاربری اونها هم اختصاصی نیست و همه یا بهتره بگم اکثریت از یک شرکت خارجی پنل کاربری میخرن و خودشون طراحی نمیکنن.

حتی برخی از شرکت های طراحی سایت هم همینطور هستند وبسایت های استاتیک آماده رو که رایگان در سایت های خارجی وجود داره دانلود میکنن و با تبدیلشون به پوسته وردپرس به مشتریاشون خدمات میدن.

من فک میکنم که اینطوری زیاد خوب نیست که فقط مترجم و مبدل یک قالب یا حالا پنل یا هرچی باشن بهتر نیست که خودشون طراحی کنن یا برنامه شو بنویسن بنظرتون چرا اینکار و نمیکنن؟

سپاس

البته خیلی از شرکت ها نیازدارن که طراحی اختصاصی داشته باشن ! به دلیل اینکه امکانات و ویژگی های خاصی برای سایتشون مد نظر دارن که قالب های آماده ندارن.

اما قالب های آماده تقریبا 90 درصد همه ی امکانات مورد نیاز یک سایت حرفه ای رو دارن. بنابراین وقتی قالب های آماده و تست شده که خیلی هم بهینه نوشته شدن وجود داره و تمام امکانات رو داره ، بهتره که از همین قالب ها استفاده کرد

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، masoudch گفته است :

منم سوال پرسیدم بیخودی هم نبوده بلکه خیلی میتونه کمک کنه و البته فک نمیکنم افزایش اطلاعات دوستان و بررسی نحوه کار برخی سایت های موجود و فعال اسپم به حساب بیاد بد نیست تو هم قوانین رو بخونی.B)

من با شما نبودم عزیزم

با ایشون بودم @Fast-Learn ، قوانین رو مطالعه کردم. اگه سوتفاهمی پیش اومده من از شما عذرمیخوام . اشتباهی کامنت شما رو نقل قول کردم

ویرایش شده توسط logomaster
لینک به ارسال

در ادامه میخوام چند نمونه از وبسایت هایی که قالب های رایگان استاتیک در اختیار قرار میدن رو بهتون معرفی کنم.

اما لازم نمیبینم که شرکت های طراحی سایتی که از این روش برای ارائه خدمات به مشتریان خود استفاده میکنن اسمی بیارم. ولی اکثرن از همین روش استفاده میکنن و فقط مبدل استاتیک به داینامیک هستند و البته از افزونه یا پلاگین locotranslate هم برای ترجمه و پایان کار استفاده میکنن.

لیست چند سایت دانلود رایگان قالب استاتیک و حرفه ای :

http://www.templatemo.com/

http://www.free-css.com/

https://www.zerotheme.com/

که وبسایت سومی بیشترین دانلود رو بین شرکت های طراحی سایت داخلی داره

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، logomaster گفته است :

من با شما نبودم عزیزم

با ایشون بودم @Fast-Learn ، قوانین رو مطالعه کردم. اگه سوتفاهمی پیش اومده من از شما عذرمیخوام . اشتباهی کامنت شما رو نقل قول کردم

خواهش میکنم عذر شما رو میپذیرم.

لینک به ارسال

یه نکته دیگه اینکه تا حالا دقت کردید که اول یکی از سایت های مطرح میره و مقاله انگلیسی رو ترجمه میکنه بعد به نام خودش میزنه بعد از این جالب تر سایت های مطرح دیگه میرن از سایت مطرح اولی که زحمت ترجمه رو کشیده مقاله رو با کمی تغییرات در حد جابجا کردن یک "و" یا "است" به نام خودشون میزنن.

بعد هم در بخش دیدگاه ها تا جایی که تو مقاله ترجمه شده وجود داره به پرسش های بازدیدکننده هاشون جواب میدن و از اون بیشتر یا نمیخوان یا نمیتونن جواب بدن!؟

برخی از سایت ها رو که نمیخوام اسم بیارم آموزش هایی از اندروید رو قرار دادن یا مثلا ساخت cms اختصاصی که عینا ترجمه ویدئوهای آموزشی رایگان در یوتیوب هستند و به مبالغ بسیار بالایی به نام خودشون میزنن!

نظرتون درباره اینجور شگردهای خفن وبسایت های مطرح فارسی چیه؟ من برای هر ویدئوی آموزشی که فکر کنید نمونه اورجینال انگلیسی شو دارم که در اختیارتون میزارم.

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

قالب "همیار وردپرس" به احتمال قریب به یقین اختصاصی هست.

موفق باشید

بعید میدونم اختصاصی باشه ولی به طرز ماهرانه ای کاستو مایز شده البته اگه اختصاصی بود خیلی بهتر بود من اینجوری میپسندم.

ولی چون زیاد با قالب های آماده آشنا نیستم حدس خاصی نمیتونم بزنم.

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، logomaster گفته است :

البته خیلی از شرکت ها نیازدارن که طراحی اختصاصی داشته باشن ! به دلیل اینکه امکانات و ویژگی های خاصی برای سایتشون مد نظر دارن که قالب های آماده ندارن.

اما قالب های آماده تقریبا 90 درصد همه ی امکانات مورد نیاز یک سایت حرفه ای رو دارن. بنابراین وقتی قالب های آماده و تست شده که خیلی هم بهینه نوشته شدن وجود داره و تمام امکانات رو داره ، بهتره که از همین قالب ها استفاده کرد

یعنی توانایی طراحی و اجرای چنین قالب هایی رو ندارن؟ که بهینه باشه و فول امکانات؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، masoudch گفته است :

یعنی توانایی طراحی و اجرای چنین قالب هایی رو ندارن؟ که بهینه باشه و فول امکانات؟

دارن ، اما اینجا بحث هزینه ست . اگه بخوان یه قالب اینطوری اختصاصی بنویسن باید چندین میلیون هزینه کنن.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، logomaster گفته است :

دارن ، اما اینجا بحث هزینه ست . اگه بخوان یه قالب اینطوری اختصاصی بنویسن باید چندین میلیون هزینه کنن.

شما خودتون مدیر یک سایت هستید البته الان در حال بروز رسانی سایتتون هم هستید میتونید بگید که خود شما از چه قالبی استفاده میکنید؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Farshad گفته است :

سلام

همیار وردپرس که قالبش کاملا اختصاصیه.

همیار آنلاین قالب گودنیوز هست، همون قالبی که برای مجله‌ی دیجی کالا هم استفاده شده، چون قالب قشنگ و پر امکاناتی هست خیلیا استفاده می‌کنن ازش، خود من هم واس سایتم از همین پوسته استفاده کردم :)

چقدر جالبه که همه سایت هایی که از قالب مشابه استفاده میکنن عنوان سایت مشابهی هم دارن همیار آی تی و همیار آنلاین و همیار وردپرس همیار ... و غیره.:rolleyes:

ویرایش شده توسط masoudch
لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، masoudch گفته است :

شما خودتون مدیر یک سایت هستید البته الان در حال بروز رسانی سایتتون هم هستید میتونید بگید که خود شما از چه قالبی استفاده میکنید؟

من مدیر سایت نیستم ! پشتیبان سایتم... ما از قالب the7 استفاده میکنیم

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، masoudch گفته است :

چقدر جالبه که همه سایت هایی که از قالب مشابه استفاده میکنن عنوان سایت مشابهی هم دارن همیار آی تی و همیار آنلاین و همیار وردپرس همیار ... و غیره.:rolleyes:

بله، اصلا دلیل اینکه من داخل این تاپیک شرکت کردم هم همین بود، اول که اون دوستمون دوتا سایت رو معرفی کردن، دیدم سایت من هم اولش با همیار شروع میشه و دقیقا قالبا مشابه هستن، کلا واس خودمم خیلی جالب بود.

بعد که یه سرچی کردم داخل گوگل دیدم سایت‌های دیگه‌ای هم هستن که با همیار شروع میشن و طرح مشابهی دارن.

البته خوب دلیلش هم مشخصه، توی مملکت ما وقتی یه کسب و کاری میگیره همه هجوم میارن و میخوان مشابهش رو درست کنن، حالا چه توی نوع کسب و کار چه توی اسم و غیره...

البته خوب من دلیلی که این اسم رو انتخاب کردم چیز دیگری بود ولی الان که شما به این نکته اشاره کردید یه لحظه واسه خودمم جالب شد :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...