رفتن به مطلب

فونت سایت همیار وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

اسم فونت، سایز فونت و رنگ فونت و فاصله بین خطوط سایت همیار وردپرس رو به صورت کد css میخوام.

ممنون میشم راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط yavar99
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، yavar99 گفته است :

سلام

اسم فونت، سایز فونت و رنگ فونت و فاصله بین خطوط سایت همیار وردپرس رو به صورت کد css میخوام.

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

فاصله بین خطوط بدنه  1.7px و عناوین 2px

فونت ایرانسنس و اندازه فونت بدنه 14px فونت عناوین هم 14px به صورت bold

اینارو دیگه خودتون باید هرکجا از سایتتون میخواید استفاده کنید. کدهای استایل همیاروردپرس بدرد شما نمیخوره . فقط مقادیرش مهمه که گفتم 

فاصله بین خطوط : line-height

اندازه فونت : font-size

فونت ضخیم : font-weight

نام فونت : iransans (اینو باید خریداری کنید البته)

ویرایش شده توسط logomaster
لینک به ارسال

سلام

پاسخ دوست عزیز logomaster کاملا پاسخ دقیقیه، ولی مطمئنن خیلی جاهای دیگه هم براتون پیش میاد که به همچین سوالی بر بخورید توی ی سایت دیگه. برای اینکه کد های یک سایت رو ببینید (بجز ASP و PHP) میتونید از F12 استفاده کنید. این قابلیت توی همه ی مرورگرا هست ولی توی کروم از همه بهتره. با استفاده از این خیلی راحت با موس المنتی رو که میخواید انتخاب میکنید، و بعد کدهاش رو مشاهده میکنید.

لینک به ارسال

سلام،  تو فایرفاکس رو المان مورد نظر برید و کلیک راست کنید و expect elements بزنید، قسمت پایین سمت راست style  و سمت چپ المان مورد نظر میاد. توجه  داشته باشید برای استفاده از هر فونتی ابتدا باید فراخوانی بشه و بعد در  استایل استفاده بشه.

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، yavar99 گفته است :

چیزایی که گفتید کمکی به من نکرد. راه حل بهتری ندارید؟

خط 64 (فایل rtl.css)

لینک به ارسال

اینو که تغییر دادم خیلی از جاهای سایت اندازه فونتش تغییر کرد. من میخوام فقط خود محتوای پست اندازه ی فونتش تغییر کنه

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، yavar99 گفته است :

اینو که تغییر دادم خیلی از جاهای سایت اندازه فونتش تغییر کرد. من میخوام فقط خود محتوای پست اندازه ی فونتش تغییر کنه

درسته ! من اونو گفتم برای فونت کل بدنه.

قالب شما ؛ فونت خیلی از قسمت هاش با فونت تاهوما ایمپورتنت شده (font-family:tahoma !important;) و نمیتونم چک کنم ببینم چطوری میشه فونت مطالب رو فقط تغییر داد. اگه بتونید فونت های بدنه رو کلا از فایل های استایل بردارید ، بعد راحت میتونید ، فونت ها رو بدون دردسر تغییر بدید

ویرایش شده توسط logomaster
لینک به ارسال

یعنی الان دقیقا چیکار کنم؟

ببینید من فقط میخوام سایز فونت رو تغییر بدم نمیخوام نوع فونت هم تغییر بدم

لینک به ارسال

سلام و درود

اینو بذارید انتهای فایل rtl.css قالبتون.

.inner_post p {
 font-size: 18px !important 
}

جای 18px سایز مورد نظر خود رو بر حسب پیکسل وارد کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز یادگیری css کار سختی نیست! به راحتی میتونید چند روزه CSS رو خودتون یاد بگیرید و خیلی جاها ازش استفاده کنید و کارای زیادی باهاش بکنید.

کسی که داره سایت میزنه باید CSS و html رو بلد باشه، چون خیلی جاها نیازش میشه (جی کوئری رو هم اگه بلد باشید خوبه).

منبع انگلیسی برای یادگیری: https://www.w3schools.com/css/default.asp

منبع فارسی برای یادگیری (انگلیسیه خیلی خیلی بهتره) : http://beyamooz.com/css-tutorial

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...