رفتن به مطلب

تغییر صفحه دسته بندی

پست های پیشنهاد شده

نقل قول

سلام

من می خوام صفحات دسته بندی رو عوض کنم و برای هر کدوم یه صفحه جداگونه بزارم 

راهی داره ؟

سلام و درود

دقیقا متوجه منظورتون نشدم.

کمی بیشتر توضیح بدید.

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، amirali.bk گفته است :

سلام .
به انجمن خوش آمدید.

بله راه داره . خدمت شما : 

https://codex.wordpress.org/Category_Templates

سلام

خیلی ممنون

فقط یه چیزی من تازه کارم از اینا سر در نمیارم 

راه ساده تر ؟

لینک به ارسال

درود مجدد

نقل قول

سلام

خیلی ممنون

فقط یه چیزی من تازه کارم از اینا سر در نمیارم 

راه ساده تر ؟

مورد ساده ای هست مثلا فرض کنید برای دسته بندی ای که آیدیش 6 هست میخواید یه صفحه اختصاصی درست کنید برای این کار یه فایل به فایل های قالبتون اضافه میکنید به اسم category-6.php. حالا هر چی توی این فایل قرار بدید وقتی میرید توی اون دسته نمایش داده میشه و دیگه استایلش رو از فایل های index.php و archive.php و category.php به ارث نمی بره.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، naghmesara گفته است :

درود مجدد

مورد ساده ای هست مثلا فرض کنید برای دسته بندی ای که آیدیش 6 هست میخواید یه صفحه اختصاصی درست کنید برای این کار یه فایل به فایل های قالبتون اضافه میکنید به اسم category-6.php. حالا هر چی توی این فایل قرار بدید وقتی میرید توی اون دسته نمایش داده میشه و دیگه استایلش رو از فایل های index.php و archive.php و category.php به ارث نمی بره.

موفق باشید

خیلی ممنون

بعد بایدفایل جدید رو کد نویسی کنم یا میشه آدرس یکی از برگه ها رو بهش داد ؟

لینک به ارسال

درود مجدد

کدش میتونه مثل قبلش باشه ولی مثلا میتونه رنگ سایت با ورود به دسته بندی تغییر کنه مثل سایت "بیتوته" که هر دسته بندیش رنگش فرق داره با سایر دسته بندی ها. میتونه هم به طور کلی فرق کنه.

در هر صورت باید کدنویسی انجام بدید.

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

سلام و خسته نباشید 

اگر در قسمت دسته های وردپرس مادر دسته ، نام و نامک را تغییر بدم در جستجوی صفحات منتشر شده قبلی توسط گوگل اشکال به وجود میاد و ممکنه آدرس مطالب با خطا مواجه بشه ؟ و یا صفحات قابل مشاهده توسط کاربران نباشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...