رفتن به مطلب

قوانین فیلترینگ

پست های پیشنهاد شده

دوستان یه سایت دارم میخوام رفع فیلتر بشه!

تو ساماندهی ثبتش کردم.... درخواست رفع فیلتر هم تو rafefilter.internet.ir هم دادم دیگه چه کاری مونده؟

الان 2 روزه گذشته و همچنان قیلتره...

فکر کنم باید درخواست کتبی رفع فیلتر بدید و تعهدنامه کتبی که دیگه موارد مخالف با قانون نذارید تو سایتتون. به نزدیکترین اداره ارشاد مراجعه کنید تا راهنمایی و هدایتتون کنند!

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

واسه من هم هر روز یک پیام از "واحد نهی از منکرات مجازی" "Tazakor@dci.ir" میاد و به دو سه تا از مطالبم هر روز گیر میده و منم ناچارم حذفشون کنم. از تصاویر مدل مانتو و پیامک ها و مدل مو که تمام سایت ها منتشر کردن تذکر داده تا حتی به مطالب سیاسی که از سایت ایسنا کپی میکنم و همه سایت ها همین ها رو هم منتشر کردن، هر روز تذکر میاد و من هی حذف میکنم دیگه کم کم سایتم داره تعطیل میشه و میترسم فقط یه صفحه "درباره ما" ازش بمونه :(

لینک به ارسال

واسه من هم هر روز یک پیام از "واحد نهی از منکرات مجازی" "Tazakor@dci.ir" میاد و به دو سه تا از مطالبم هر روز گیر میده و منم ناچارم حذفشون کنم. از تصاویر مدل مانتو و پیامک ها و مدل مو که تمام سایت ها منتشر کردن تذکر داده تا حتی به مطالب سیاسی که از سایت ایسنا کپی میکنم و همه سایت ها همین ها رو هم منتشر کردن، هر روز تذکر میاد و من هی حذف میکنم دیگه کم کم سایتم داره تعطیل میشه و میترسم فقط یه صفحه "درباره ما" ازش بمونه :(

سایتتون حتما انقدر بازخورد داره که می ترسند نکنه .... :D

لینک به ارسال

میگم عنوان سایت تاثیر داره رو فیلترینگ؟ مثلا چون عنوان سایتم "مجله بروجردی ها" هست بیشتر گیر بدن بهش؟ آخه من هرجور حساب میکنم باز جور در نمیاد هر روز یک اخطار بیاد. به خدا بدون برو و برگرد هر روز یک اخطار واسم میاد مثلا امروز هم به یکی از مطالبم که درباره کاریکاتوره تذکر داده و توی این یک ماه گذشته من 42 مطلب حذف کردم و اصلا انگار هر روز میشین فقط سایت منو بررسی میکنن

با سلام

نظر به انتشار مواردي در آن پايگاه که به استناد بند الف1 فهرست مصاديق محتواي مجرمانه ، موضوع ماده 21 قانون جرايم رايانه اي انتشار آن جرم محسوب مي گردد، لازم است به قيد فوريتنسبت به رفع اثر محتواي مجرمانه و مشي مذکور اصلاح گردد.

نمونه اي از موارد محتواي مجرمانه مشاهده شده در آن پايگاه به شرح ذيل است:

لینک به ارسال

بله آقا مرتضی. اگه توی ارشاد ثبت نباشه بدون هیچ اخطاری ف....ی....ل...ت...ر میکنه

لینک به ارسال

خوب باهاشون تماش بگیرید و علت رو جویا بشید. ببینید کلا توی چه حیطه ایی نباید برید. چون اینطور که شما میگید کلا به سایتتون دارن گیر میدن!

لینک به ارسال

آقا مرتضی اصلا جواب نمیدن. تا حالا بیش از 10 بار ایمیل دادم ولی صدا از دیوار درمیاد ولی از اینا در نمیاد

لینک به ارسال

بلاخره از فیلترینک پاسخی اومد بعد 5 روز

سایتم بخاطر یه لینک بسیار مخرب فیلتر شده بود که فساد به بار می آورد (بازی موبایل جاوا ) عجب لینک فاسدی بود این لامصب

ما هم به اجبار لینک رو حذف کردیم تا ایشالا چند روز دیگه رفع فیلتر بشه

به افتخار خودم که شاخ غول رو شکستم یه کف مرتب بزنید (هوررا :P )

ویرایش شده توسط iran
لینک به ارسال

بلاخره از فیلترینک پاسخی اومد بعد 5 روز

سایتم بخاطر یه لینک بسیار مخرب فیلتر شده بود که فساد به بار می آورد (بازی موبایل جاوا ) عجب لینک فاسدی بود این لامصب

ما هم به اجبار لینک رو حذف کردیم تا ایشالا چند روز دیگه رفع فیلتر بشه

به افتخار خودم که شاخ غول رو شکستم یه کف مرتب بزنید (هوررا :P )

دیگه حضوری نمیخواد بری تعهد بدی؟

لینک به ارسال

دیگه حضوری نمیخواد بری تعهد بدی؟

والا فعلا دارن فقط لینک میفرستن برای حذف

با اینکه لینک رو حذف کردم این پیغام رو بهم دادن

بسمه تعالی با سلام ضمن ارسال چندین نمونه ی دیگر از لینک های مجرمانه به استحضار میرساند لینک های مذکور باز هم حذف نشده اند و جنابعالی قبول زحمت و همکاری ننموده اید تا موارد مجرمانه حذف گردند تا مشکل خود را رفع نمائید بنابراین متذکر می گردد با حوصله نسبت به پالایش تارنما اقدام تا در رسیدگی تسریع گردد درغیر اینصورت از نوبت رسیدگی خارج و بررسی موضوع به وقت دیگری موکول خواهد شد و تارنما همچنان فیلتر خواهد ماند .!!!!!!!!!!!!!

منظورش یعنی چی ؟ آخه بابا من لینک رو حذف کردم

لینک به ارسال

شاید کَش دارن!

شاید هم آدرس ها رو درست براتون نفرستادن.

لینک به ارسال
آقا مرتضی اصلا جواب نمیدن. تا حالا بیش از 10 بار ایمیل دادم ولی صدا از دیوار درمیاد ولی از اینا در نمیاد

لینک به ارسال

زنگ زدم می گم بهشون سایت من فیلتره و منم داخل ایران هستم به مدیریت سایت دسترسی ندارم تا مطالب رو ویرایش کنم و یا حذف کنم

می گه از فیلتر شکن استفاده کن !!!!

چرا فیلتر می کنی تا من از فیلتر شکن استفاده کنم ؟

لینک به ارسال

فیلتر شدن آسونه ولی رفع فیلتر جون آدمو به لبش میرسونه!

مثلا سایت من tafrih98.com اواسط آذر ماه بود که فیلتر شد و تا اواسط دی ماه هم درگیر رفع فیلترش بودم. درخواست که میدادم بعد از 3 4 روز می گفتن این 2 3 تا لینک و مشابهشون رو پاک کن و بعد از حذف و اطلاع به کارگروه، دوباره چند تا لینک ... منم بعد از 3 بار که دیدم اینا رفع فیلتر نمی کنن بی خیال شدم تا این که 14 بهمن به هاستینگم ایمیل زدند که این دامین رو مسدودش کن... دوباره رفتم توی سایت رفع فیلتر و این دفعه به هاستینگم بعد از 1 2 روز ایمیل زدن که دامین رو رفع انسداد کنید تا بررسی کنیم. اما الان 11 روزه که جوابی به من ندادن و سایت فیلتره.

توی اخبار فناوری (فک کنم سایت ایتنا بود) گفتن که می خوایم سیستم فیلترینگو قوی ترش کنیم. (این طوری بهتره) چون الانه اگه چند مورد مشکوک در یه سایت گسترده و پر امکانات باشه، کل سایت رو فیلتر می کنن (مث سایت تابناک) (مث اینه که یه نفر که دندونش درد می کنه، سرشو ببرن!) اما می خوان کاری کنن که فقط موارد مشکوک فیلتر بشه. (البته فک کنم 5 6 سال طول بکشه چون الان 3 4 ساله دارن زور میزنن که سرعت نت زیاد بشه!)

البته سیستم فیلترینگ هم به هم ریختست چون خودم 26 بهمن بود که دیدم سایت بالاترین بدون فیلتر راحت باز میشه، ولی فرداش دوباره...!

هیچ کس از فیلترینگ جان سالم به در نمی برد!

ویرایش شده توسط Pouya
لینک به ارسال

فیلتر شدن آسونه ولی رفع فیلتر جون آدمو به لبش میرسونه!

مثلا سایت من tafrih98.com اواسط آذر ماه بود که فیلتر شد و تا اواسط دی ماه هم درگیر رفع فیلترش بودم. درخواست که میدادم بعد از 3 4 روز می گفتن این 2 3 تا لینک و مشابهشون رو پاک کن و بعد از حذف و اطلاع به کارگروه، دوباره چند تا لینک ... منم بعد از 3 بار که دیدم اینا رفع فیلتر نمی کنن بی خیال شدم تا این که 14 بهمن به هاستینگم ایمیل زدند که این دامین رو مسدودش کن... دوباره رفتم توی سایت رفع فیلتر و این دفعه به هاستینگم بعد از 1 2 روز ایمیل زدن که دامین رو رفع انسداد کنید تا بررسی کنیم. اما الان 11 روزه که جوابی به من ندادن و سایت فیلتره.

توی اخبار فناوری (فک کنم سایت ایتنا بود) گفتن که می خوایم سیستم فیلترینگو قوی ترش کنیم. (این طوری بهتره) چون الانه اگه چند مورد مشکوک در یه سایت گسترده و پر امکانات باشه، کل سایت رو فیلتر می کنن (مث سایت تابناک) (مث اینه که یه نفر که دندونش درد می کنه، سرشو ببرن!) اما می خوان کاری کنن که فقط موارد مشکوک فیلتر بشه. (البته فک کنم 5 6 سال طول بکشه چون الان 3 4 ساله دارن زور میزنن که سرعت نت زیاد بشه!)

البته سیستم فیلترینگ هم به هم ریختست چون خودم 26 بهمن بود که دیدم سایت بالاترین بدون فیلتر راحت باز میشه، ولی فرداش دوباره...!

هیچ کس از فیلترینگ جان سالم به در نمی برد!

واقعا هم

سایت من هم بلاخره در اومد از فیلتر

لینک به ارسال

سلام

به نظر بنده بايد فيلترينگ قانون خاصي براي فيلتر كردن بزاره نه اينكه چندتا بند كلي بزاره .

در هر صورت اگر سايت در ستاد ثبت بشه تا حدودي از فيلتر در امان هست ولي بازم هم سايت هايي كه فيلتر مي شوند چند نوع هستند :

1- سايت هاي فيلم و اهنگ و وي پي ان و سايت هاي غيرمجاز كه سريع فيلتر مي شوند به صورت خودكار توسط رباط .

2- سايت هاي قمار و شرط بندي ( اگر علني باشند اگرم علني نباشند با گزارش )

3- سايت هايي كه با گزارش افراد فيلتر مي شوند كه دو صورت است : خصومت شخصي و يا گزارش واقعي .

كه متاسفانه اگر چند نفر براي سايتي گزارش بدهند بدون توضيح خواستن از مدير احتمال فيلتر زياد است .

اگرم سايتي فيلتر بشه اگر واقعا زحمت واسه سايت كشيدي بهترين را تماس تلفني است نه ايميل چون به ايميل معمولا پاسخ داده نميشه و اگرم زحمتي نكشيدي قيدشا بزن

لینک به ارسال

سلام

به نظر بنده بايد فيلترينگ قانون خاصي براي فيلتر كردن بزاره نه اينكه چندتا بند كلي بزاره .

در هر صورت اگر سايت در ستاد ثبت بشه تا حدودي از فيلتر در امان هست ولي بازم هم سايت هايي كه فيلتر مي شوند چند نوع هستند :

1- سايت هاي فيلم و اهنگ و وي پي ان و سايت هاي غيرمجاز كه سريع فيلتر مي شوند به صورت خودكار توسط رباط .

2- سايت هاي قمار و شرط بندي ( اگر علني باشند اگرم علني نباشند با گزارش )

3- سايت هايي كه با گزارش افراد فيلتر مي شوند كه دو صورت است : خصومت شخصي و يا گزارش واقعي .

كه متاسفانه اگر چند نفر براي سايتي گزارش بدهند بدون توضيح خواستن از مدير احتمال فيلتر زياد است .

اگرم سايتي فيلتر بشه اگر واقعا زحمت واسه سايت كشيدي بهترين را تماس تلفني است نه ايميل چون به ايميل معمولا پاسخ داده نميشه و اگرم زحمتي نكشيدي قيدشا بزن

من 5 بار زنگ زدم هربار 20 دقیفه !

لینک به ارسال

آخه

آخه من با مدیر سایتش صحبت کردم در باره این مسئله و اون گفت که توی سازمان فیلترینگ آشنا داره منم رفتم زیرآبشو بزنم دیدم انگاری حق با اون بود پارتی داشته

پارتی ما فقط خداست و بس...

لینک به ارسال

سایت مارو زدن رفع فیلتر شده اما چرا نشده ؟

نوشته بعد از گذراندن کارهای اداری

..............

ویرایش شده توسط Parsa
کمی محترمانه‌تر!
لینک به ارسال

:lol:

استفاده نمودیم.بحث های جالبی بود.

من قبلا داشتم دنبال یه سایتی می گشتم.بعد سایت رو پیدا کردم.از قضا بالای اون سایت لینک داده بود برای 18+ . خوب ما هم شیطون ;) زدیم گفتیم ببینیم چیه!.اه تا از اوناست :rolleyes: .خوب ما هم گفتیم یه کار خدا پسندانه کنیم.رفتیم ایمیل زدیم بابا این سایت بچه های مردم رو از راه به در می کنه.بیاین چیلترش کنین.

برای بار دوم عرض می کنم.چیلترش کنین؟!

برای بار سوم عرض می کنم.چیلتر میشه یا نه؟!

سر آخر تو دل خودمون گفتیم ما کار خودمون رو کردیم.مثل اینکه اون کسی که پشت سیستم هست از این سایته خوشش اومده:دی

هنوز که هنوز زیر چشمی سایت رو تحت نظر داریم و هنوز چیلتر نیست که نیست.

لینک به ارسال

:lol:

استفاده نمودیم.بحث های جالبی بود.

من قبلا داشتم دنبال یه سایتی می گشتم.بعد سایت رو پیدا کردم.از قضا بالای اون سایت لینک داده بود برای 18+ . خوب ما هم شیطون ;) زدیم گفتیم ببینیم چیه!.اه تا از اوناست :rolleyes: .خوب ما هم گفتیم یه کار خدا پسندانه کنیم.رفتیم ایمیل زدیم بابا این سایت بچه های مردم رو از راه به در می کنه.بیاین چیلترش کنین.

برای بار دوم عرض می کنم.چیلترش کنین؟!

برای بار سوم عرض می کنم.چیلتر میشه یا نه؟!

سر آخر تو دل خودمون گفتیم ما کار خودمون رو کردیم.مثل اینکه اون کسی که پشت سیستم هست از این سایته خوشش اومده:دی

هنوز که هنوز زیر چشمی سایت رو تحت نظر داریم و هنوز چیلتر نیست که نیست.

بر اساس یه سری گزارش ها و منابع ( شخصی ) روزانه بالای 250 هزارتا از این گزارش ها میشه که طبیعیه نمیشه اهمیت داد

کارشون فقط از روی ربات ها و جستجوهای خودشونه که اکثر رباتهاشون هم نوشته شده به دست کره ای ها و چینی ها هست یانمیدونم خلاصه همون زبونای عجق وجق

در کل فقط یه کلمه :

هیچ چیزیشون رو نظم و اصولی نیست حتی من خودم چند بار دیدم که یک سایت آیت الله و یه سایتی که درباره نهج البلاغه فعالیت داشت فیل شده بود دیگه وب های دیگه جای خود دارد .......

لینک به ارسال

البته بحث من به طور کامل مربوط به مشکلات دوستان نیست ولی خالی از لطف نیست ،

چند وقت پیش توی سایت نارنجی یه مقاله نوشته بودند در مورد افرادی که از طریف اینترنت میلیاردر شدند و خلاصه افراد موفقی شدند ، ولی هر جور حساب کردم دیدیم این اتفاق توی ایران نمی تونه بیوفته ، والا !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...