رفتن به مطلب

یک مشکل عجیب که به هر کس گفتم پاسخی مناسب دریافت نکردم

iran_ok

پست های پیشنهاد شده

با سلام شاید آخرین اومیدم انجمن باشه

دوستان بنده یک مشکل جدید برای سایتم پیش آمده (وردپرس) حدودا 1 ماهی میشه که سایت در گوگل وب مستر چک میکنم صفهات خالی ( Not found ) رو به افزایش است یعنب روی 8 هزارتا خیلی عجیبه وقتی سایتمو با پسوند site: درگوگل سرچ میکنم حدودا ده هزارتا لینک میاره که بنده در سایتم این همه صفحه ندارم فوقش 200 تا با مقالات همه چیز ولی جالبه عنوان های که مشاهده می‌کنم با زبان ژاپنی است که پسوند url آن‌ها آخرشان به html و  jsp , php هستند و و وقتی هم روی آن‌ها کلیک میکنم میره به 404 صفحه خالی. حتی در بعضی از لینک ها در url با زبان ژاپنی مشاهده میشود به هاست گفتم گفتن اسکن کردیم ویروسی یافت نشد تمام افزونه‌های امنیتی وردپرس نصب و اسکن کردم اما مشکل حل نشد به شدت گوگل جریمه کرده رتبه سایتمو گرفته دگه موندم چکار کنم هاست بهم گفت که هک سایت شما به نام  pharma  است به بعضی از مدیران سایت‌های وردپرسی مراجعه کردم و عنوان کردند مشکل عجبی است و تا به حال آن برخورد نکردند افزونه و قالب ها هم بروز هست و نال شده نیست و سایت را در سایت sitecheck.sucuri.net اسکن کردم و از نظر امنیت هم مشکل نداشت. سپاسگذارم لطفا اگر امکان دارد راهنمایی کنید.

عکس نمای جستجوی نام سایت در گوگل

rfvk_capture.png

لینک به ارسال

با سلام

لطفاً موضوع تاپیک هایی که انتخاب میکنید ( چه در این انجمن یا انجمن های دیگر ) ، موضوع مرتبط به سوالتون باشه خیلی تاثیر گذارترهستش که سریعتر به جواب برسید ...

لطفاً تاپیک زیر رو مررور فرمایید .

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

از دیتابیس بکاپ بگیرید با پشتیبانی هاست تماس بگیرید بگید هاست رو واستون ریست کنند اخرین ورژن وردپرس رو نصب و دیتابیس رو ریستور کنید مشکلتون حل میشه 

اگه هاستینگ باکیفیت خواستید در خدمت هستم 

هاست تست رایگان بدون محدودیت زمانی بهتون میدم 

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...