رفتن به مطلب

افزودن دکمه به لینک دانلود در ووکامرس

chem

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان می خوام به این لینک یه دکمه اضافه کنم اما خیلی از کد نویسی سر در نمیارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

$strings[] = '<strong class="wc-item-download-label">' . $prefix . ':</strong> <a href="' . esc_url( $file['download_url'] ) . '" target="_blank">' . esc_html( $file['name'] ) . '</a>';

کلاس یکی از دکمه های ووکامرس هم پیدا کردم  که در زیر مشاهده می فرمایید می خوام لینک بالا یه دکمه برای دانلود فایل با اسم اون و کلمه دانلود ایجاد بشه یعنی اگه اسم فایل است "آموزش فوتوشاپ 12" دکمه بشه دانلود آموزش فوتوشاپ

<p class="order-again">
    <a href="/my-account/view-order/14587/*********" class="button">سفارش دوباره</a>
</p>

با تشکر 

لینک به ارسال

تو این انجمن دلم خواست سوالی مطرح کنم و جوابی دریافت کنم. کل تاپیک های من بدون جواب مونده:(

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال

وقتی به جای 

"wc-item-download-label"

در کد زیر 

$strings[] = '<strong class="wc-item-download-label">' . $prefix . ':</strong> <a href="' . esc_url( $file['download_url'] ) . '" target="_blank">' . esc_html( $file['name'] ) . '</a>';

این کلاس میزارم

class="button"

لینک دانلود فایل از این حالت

1.jpg

به این صورت درمیاد

3.PNG

در این صورت کلمه دانلود دکمه دار شده و اون هم بدون لینک دانلود فایل ، من میخوام کل کلمه آموزش فوتوشاپ همراه با کلمه دانلود همش یه دکمه بشه که لینک دانلود فایل رو داشته باشه

یعنی باید این کد رو دکمه دار و ویرایش نمایید

دیگه از این کاملتر و واضحتر نمیشه توضیح داد. خواهش میکنم دوستان عزیز راهنمایی بفرمایید

با تشکر

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال

<a> قبل strong باز کنید و بعد strong ببندیذ و بهش کلاس button بدید

ویرایش شده توسط Mirrajabi
لینک به ارسال

سلام

راستش من خیلی کد نویسی بلد نیستم

میشه دوستان لطف کنید کد کاملش رو برام بزارید[emoji120]

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، chem گفته است :

سلام

راستش من خیلی کد نویسی بلد نیستم

میشه دوستان لطف کنید کد کاملش رو برام بزاریدemoji120.png

<?php $strings[] = '<a href="' . esc_url( $file['download_url'] ) . '" class="button" target="_blank"><strong class="wc-item-download-label">' . $prefix . ':</strong>' . esc_html( $file['name'] ) . '</a>'; ?>

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

<?php $strings[] = '<a href="' . esc_url( $file['download_url'] ) . '" class="button" target="_blank"><strong class="wc-item-download-label">' . $prefix . ':</strong>' . esc_html( $file['name'] ) . '</a>'; ?>

از لطف ، محبت و توجه شما دوست عزیزم بینهایت سپاسگزارم. دقیقا همونی که می خواستم شد. خدا خیرتون بده.

سالم و تندرست باشید.

لینک به ارسال

خواهش می کنم.

در 4 ساعت قبل، chem گفته است :

از لطف ، محبت و توجه شما دوست عزیزم بینهایت سپاسگزارم. دقیقا همونی که می خواستم شد. خدا خیرتون بده.

سالم و تندرست باشید.

خواهش می کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...