رفتن به مطلب

تغییراتی که انجام میدم ثبت نمیشن

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه مشکلی دارم.من هر کدوم از قسمت های قالبم رو که غیر فعال میکنم یا میخوام اضافه کنم ثبت نمیشه.وقتی یه پلاگین رو حذف میکنم و دوباره نصب میکنم به همون تنطیمات قبلی برمیگرده.من افزونه w3 total cach رو نصب کردم ممکنه مشکل از اون باشه؟من قبلا این قالب رو روی ومپ نصب کرده بودم و هیچ مشکلی نداشت.میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

شما افزونه تولید کش نصب کردید ، این نوع افزونه ها بیشتر برای سایت های استاتیک و بدون آپدیت خوبه .

چون اطلاعات سایت شما رو در مسیری (حافظه سریع) ذخیره میکنه و هربار که صفحه رو لود میکنید همون اطلاعات رو بالا میاره .

این افزونه که نصب کردید فکر میکنم یه قسمتی داره بنام "تخلیه کش" که با کلیک روی اون باعث میشه اطلاعاتی که در حافظه سریع ذخیره شده بودند حذف بشه .

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، محمدرضـا گفته است :

شما افزونه تولید کش نصب کردید ، این نوع افزونه ها بیشتر برای سایت های استاتیک و بدون آپدیت خوبه .

چون اطلاعات سایت شما رو در مسیری (حافظه سریع) ذخیره میکنه و هربار که صفحه رو لود میکنید همون اطلاعات رو بالا میاره .

این افزونه که نصب کردید فکر میکنم یه قسمتی داره بنام "تخلیه کش" که با کلیک روی اون باعث میشه اطلاعاتی که در حافظه سریع ذخیره شده بودند حذف بشه .

میشه کامل حذفش کنم؟

لینک به ارسال
در در 6/14/2017 at 17:14، mahtab گفته است :

میشه کامل حذفش کنم؟

از بخش افزونه ها غیر فعالش کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...