رفتن به مطلب

سوال در مورد قرار دادن ویدئو در وردپرس

Feri

پست های پیشنهاد شده

سلام.

میخواستم بپرسم چطور باید ویدئو های حجیم و یا کم حجم توی مطالب وردپرس قرار بدیم ؟ (بنده بررسی کردم براحتی بدون استفاده از افزونه این امکان توی وردپرس وجود داره) ! سوال بنده اینجاست که چرا باید از افزونه استفاده کرد وقتی خود وردپرس امکان قرار دادن ویدئو رو داره ؟

سوال دوم بنده اینه که میشه ویدئو هارو توی هاست دانلود اپلود کرد و لینکشو گذاشت توی مطلب و ایا پخش میشه ویدئو براحتی ؟ مشکلی پیش نمیاد؟

سوال سوم بنده اینه که چطور میشه در زمان پخش ویدئو، کاربر بتونه با توجه به سرعت اینترنتش ویدئو رو ببینه ؟ (یعنی من خودم باید هر ویدئو رو تبدیل کنم به چند بیت ریت و بعد اپلود کنم و یا اینکه افزونه ای براش هست ؟) و اگه هست چه افزونه ای رو پیشنهاد میکنید؟

اگه قرار باشه برای هر ویدئویی که قرار میدیم کیفیت های مختلفش رو هم تولید کنیم که حجم هر ویدئو بسیار بالا میره...

سوال چهارم، ایا میشه بدون افزونه کاری کرد که قبل از پخش ویدئو تبلیغ نشون داده بشه ؟ و اگه خیر چه افزونه ای اینکارو میتونه انجام بده ؟

پیشاپیش تشکر.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

ببینید وردپرس بدون افزونه مثل سیستم وبلاگ نویسی میشه

افزونه ویدئو چندین نوع وجود داره که شما میتونید به نوع خدماتی ،آپدیت اون افزونه رو استفاده کنید

جواب سوال دوم ، ببینید برای اینکار شما نیاز به یک سرور مجازی و یا اختصاصی دارید که هاست اختصاصی روی اون سوار بشه اگر واقعا میخواید سایت خوبی داشته باشید، در غیر اینصورت میتونید از هاست اختصاصی شرکت های ایرانی و خارجی استفاده کنید. ( اون ها هم مشکلاتی در دانلود و آپلود دارن)

جواب سوال سوم شما  افزونه Switch Video Quality  این کار رو برای شما انجام میده البته اگر قرار در مطالب پخش آنلاین داشته باشید نیازه از کد 

[ video width=”1024″ height=”576″ ]

استفاده کنید در جایی که قرار ویدئو نشون داده بشه اندازشم دست خودتونه میتونید تغییر بدید

جواب سوال 4 شما هم فقط میتونی قبلش خودتون با نرم افزار ادیت ویدئو بهش تبلیغ اضافه کنید اگر منظورتون تبلیغات شرکت کسب درآمدی که بستگی به نوع سرویس دهیشون داره

پیروز و موفق باشید.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، chaishpish گفته است :

سلام دوست عزیز

ببینید وردپرس بدون افزونه مثل سیستم وبلاگ نویسی میشه

افزونه ویدئو چندین نوع وجود داره که شما میتونید به نوع خدماتی ،آپدیت اون افزونه رو استفاده کنید

جواب سوال دوم ، ببینید برای اینکار شما نیاز به یک سرور مجازی و یا اختصاصی دارید که هاست اختصاصی روی اون سوار بشه اگر واقعا میخواید سایت خوبی داشته باشید، در غیر اینصورت میتونید از هاست اختصاصی شرکت های ایرانی و خارجی استفاده کنید. ( اون ها هم مشکلاتی در دانلود و آپلود دارن)

جواب سوال سوم شما  افزونه Switch Video Quality  این کار رو برای شما انجام میده البته اگر قرار در مطالب پخش آنلاین داشته باشید نیازه از کد 

[ video width=”1024″ height=”576″ ]

استفاده کنید در جایی که قرار ویدئو نشون داده بشه اندازشم دست خودتونه میتونید تغییر بدید

جواب سوال 4 شما هم فقط میتونی قبلش خودتون با نرم افزار ادیت ویدئو بهش تبلیغ اضافه کنید اگر منظورتون تبلیغات شرکت کسب درآمدی که بستگی به نوع سرویس دهیشون داره

پیروز و موفق باشید.

سلام.

ممنون بابت پاسخ اما ظاهرا متوجه سوال بنده نشدید.

بنده عرض کردم خود وردپرس امکان قرار دادن ویدئو رو داره. این چه ارتباطی به سیستم وبلاگ نویسی داره ؟

در مورد قرار دادن ویدئو ها در هاست دانلود، بنده اشنایی دارم با هاست و سرور سوالم اینه که میشه لینک مستقیم یک ویدئو رو از یک هاست با ایپی متفاوت توی وردپرس قرار داد مثل فایل های mp3 ؟ و ویدئو پخش میشه براحتی یا اینکه اینکار اصولی نیست و بهتره در هاستی که وردپرس قرار داره توش اپلود کنیم برای سرعت و مباحث دیگه.

در مورد افزونه ای که معرفی کردید Switch Video Quality این افزونه بصورت خودکار تبدیل میکنه ویدئو رو و توی هاست ذخیره میکنه یا اینکه فقط در زمان پخش ویدئو و فقط سمت کلاینت یا کاربر انجام میشه ؟ (منظورم اینه که اگر یک ویدئو با کیفیت 1080 بنده اپلود کنم این افزونه بصورت خودکار قابلیت پخش با کیفیت های پایین تر رو به کاربر میده؟ یا باید باز خودم ویدئو هارو تبدیل کنم و توی هاست قرار بدم؟)

در مورد سوال چهارم هم ادیت کردن ویدئو ها بنظرم کار اصولی ای نیستش راه دیگه ای نداره ؟ افزونه ای نیست که بشه یک بنر تبلیغاتی قبل ویدئو بزاریم ؟

با تشکر مجدد بابت پاسختون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...