رفتن به مطلب

تگ ها با لینک یا بدون لینک ؟

نوین ادمین

پست های پیشنهاد شده

میخواستم بدونم برچسب هایی که برای مطلب انتخاب میکنیم بهتره لینک دار باشه یا بدون لینک ؟

در جایی خوندم گذاشتن برچسب با لینک سبب افزایش تعداد لینک های صفحه میشه و بهتره فقط برای استفاده به عنوان کلمه کلیدی بصورت بدون لینک قرارش بدیم .

لینک به ارسال

بستگی داره تو صفحه ای که تگ هارو قرار میدی کلا چند تا لینک وجود دارد . اگر کمه تگ با لینک مشکل نداره اما اگر زیاده که نزاری بهتره ! :D

لینک به ارسال

با توجه به سایت من که دسته بندی ها تعداد زیادی لینک به خودش اختصاص داده چی ؟ توی ایندکس مشکلی براش پیش نمیاد ؟

لینک به ارسال

برچسب ها رو لینکدار قرار میدن تا کمک باشه برای کم کردن حجم جستجو و کم کردن فشار به سرور.

لینک به ارسال

لینک‌دار باشن و nofollow

چرا خیلی ها میگن که تگ ها به درد نمیخوره یا میگن no follow کنین؟

در حالی که خیلی از ایندکس ها و مخاطبین سایت از طریق همین تگ ها میان؟ :)

لینک به ارسال

به نظر من هم لينك دار باشه..

لینک به ارسال

به ادامه گفته های دوستان...

سعی کنید هم برچسپ و هم keyword وارد کنید، هر دو مفید خواهید بود

نکته ای که قابل ذکره اینه که از روش keyword stuff ( یعنی کلمات کلیدی نا مرتبط به نوشته) استفاده نکنید که مضره

و بهتره که برچسپ ها و keyword ها از 10-7 تا تجاوز نکنه ( کم بنویسید ولی مفید) چون تاثیرش روی سایر برچسپ ها و کیورد ها کم میشه و درنتیجه سودی کمتری میرسونه و در مواردی ضرر...

موفق باشید.

لینک به ارسال

لینک‌دار باشن و nofollow

من این حرف شما رو تایید نمی کنم

لینک دار باشن اما نوفولو باشه باعث می شه که تگ ها اصلا ایندکس نشن مگر اینکه با سایت مپ ایندکس کنی

لینک به ارسال

چرا خیلی ها میگن که تگ ها به درد نمیخوره یا میگن no follow کنین؟

در حالی که خیلی از ایندکس ها و مخاطبین سایت از طریق همین تگ ها میان؟ :)

چون تگ ها ایجاد Duplicate Content میکنند و این خیلی بد هست

هدف از ایجاد تگ ها این بوده که شما اسپایدر و بازدید کننده را بهتر در سایت هدایت کنید نه این که با ایندکس کردن تگ های زیاد به هر روشی شده بازدید بگیرید

لینک به ارسال

من این حرف شما رو تایید نمی کنم

لینک دار باشن اما نوفولو باشه باعث می شه که تگ ها اصلا ایندکس نشن مگر اینکه با سایت مپ ایندکس کنی

Nofollow باعث نمیشه که ایندکس نشود بلکه Noindex اینکارو میکنه

هدف هم اینه که کلا تگ ها ایندکس نشوند که بازدید شما با تگ کاملا بی هدف هست و با بازدید هدفمند در یک راستا نیست

در بالا هم دلیل دیگری برای ایندکس نشدن گفتم

لینک به ارسال

Nofollow باعث نمیشه که ایندکس نشود بلکه Noindex اینکارو میکنه

هدف هم اینه که کلا تگ ها ایندکس نشوند که بازدید شما با تگ کاملا بی هدف هست و با بازدید هدفمند در یک راستا نیست

در بالا هم دلیل دیگری برای ایندکس نشدن گفتم

Nofollow باعث می شه که موتور از رفتن به این لینک صرف نظر کنه که این کار اصلا منطقی نیست

در ضمن تگ ها بهتر هست که ایندکس بشوند

البته باید سعی کرد کمترین تگ رو زد البته با مربوط ترین عنوان اونوقت می شه به وجود جادویی تگ پی برد

ویرایش شده توسط iran
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...