رفتن به مطلب

ناپدید شدن انتخاب " قالب برگه " در صفحه ایجاد یا تغییر برگه جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

بنده یک مشکل جدی در بخش برگه ها دارم .

بنده یک قالب وردپرس صفر تا صد خودم طراحی کردم . چندین تا برگه با قالب بندی های متفاوت ایجاد کردم .

بعد یه مدت در بخش ایجاد برگه جدید یا کللن ویرایش برگه ها متوجه شدم " قالب بندی " ناپدید شده کللن . چه در هنگام ویرایش سریع و چه ویرایش کلی انتخاب قالب رو خالی میاره . ( فقط قالب پیشفرض هست ) در صورتی که من ده تا قالب بندی متفاوت دارم .

YousefAmini-17h17m39s.png.2a33a754b53b156db829f64635e80fc3.pngYousefAmini-17h16m13s.png.7bca73c1285718e480c594249066a93c.png

+ من افزونه ها رو یک بار همه رو غیر فعال و فعال هم کردم . مشکلم برطرف نشد .

لطفا راهنمایی کنید . هر کی هر چی میدونه بگه .

با تشکر

لینک به ارسال

سلام ؛ برای اینکه قالبی توی برگه ها ایجاد بشه باید یک صفحه مجزا با php ایجاد کنید و کد زیر رو داخلش قرار بدید. هر عنوانی که به جای themename بزاری در بخش فیلد قالب به نمایش در میاد.

<?php
/*
Template Name: themename
*/
?>

لینک به ارسال

با سلام مجدد

دوست عزیز من در بالا توضیح دادم و گفتم این موارد رو قبلا کردم . تقریبا 15 تا هم پیج ساخته بودم . این قسمت بودش قبلا . ولی بعدا ناپدید شد با وجود 15 تا قالب برگه .

مشکل رو خودم حل کردم .  از فایل .htaccess بود .

یه سری تنظیمات خاص داشت . تو انجمن های خارجی مطرح کرده بودن . اونجاها دیدم .

بازم دستت درد نکنه دوست عزیز

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...