رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای برقراری امنیت سایتم افزونه ی Sucuri Scanner رو نصب کردم. بعد نصب این افزونه، از پشتیبانی این افزونه مرتب ایمیل هایی با این عنوان که سایت مورد حمله Brute Force قرار گرفته دریافت میکردم. به ناچار آی پی هایی که با یوزر ادمین اقدام به لوگ این کرده بودند را از طریق سی پنل بلاک کردم،اما چند روزه صفحه ورود به مدیریت و خود سایت باز نمیشه و با پیغام This webpage is not available رو به رو شدم چطور می تونم این مشکل را حل کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

درود

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

از طریق هاست افزونه رو بصورت دستی پاک کنید ..

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، حسین شفیعیان گفته است :

درود

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

از طریق هاست افزونه رو بصورت دستی پاک کنید ..

ممنونم ، چطور میشه از طریق هاست افزونه رو به درستی پاک کرد؟ از مسیر phpmyadmin، نام دیتابس، wp-option  بعد پلاگین های اکتیو این عبارت i:5;s:25:"sucuri-scanner/sucuri.php"  رو که مربوط به افزونه بود پاک کردم. اما مشکلم هنوز پا برجاست. با این کار این افزونه کاملا حذف شده؟ 

ویرایش شده توسط zeinababbasi98
لینک به ارسال

از طریق هاست به فایل منیجر برین

به مسیر wp-content/plugins برید و اسم فولدر پلاگین رو باید ببینید ، حذفش کنید

لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، حسین شفیعیان گفته است :

از طریق هاست به فایل منیجر برین

به مسیر wp-content/plugins برید و اسم فولدر پلاگین رو باید ببینید ، حذفش کنید

ممنون برای راهنماییتون

لینک به ارسال

سلام

چون با این پیغام رو به رو شدین بهترین کار این هست روی wp-admin رمز بگذارید و اصلا دیگر از افزونه استفاده نکنید

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...