رفتن به مطلب

پشتيباني از زبان عربي در جستجوي سايت

پست های پیشنهاد شده

باسلام و خسته نباشيد

ببخشيد يه مشكلي هست كه خيلي از سايتهاي ايراني دارند از جمله سايتهاي خودم اينه كه زماني كه من ميخوام از طريق موبايل آيفون كه كيبورد فارسي ندارد و فقط عربي ميتونم بنويسم كلمه مثلا اميد در سايت جستجو كنم جستجوي كاملي انجام نميگيره چون حرف ي در كلمه اميد عربي نوشته و مطالب ما به فارسي 

بارها چك كردم و متاسفانه خيلي از سايتها اين مشكل وجود داره.

براي بهتر متوجه شدن به لينك زير برويد و در قسمت جستجوي جدول برنامه و نتايج بازيها كلمه اميد را به عربي وارد كنيد ميبينيد كه هيچ نتيجه اي ندارد ولي همين كلمه با فارسي وارد كنيد ٤ نتيجه ندارد.

www.Didebani.com/a96

ممنون ميشم راه حلي پيشنهاد دهيد چون الان تقريبا ٥٠درصد مردم آيفون دارند و از فارسي ساپورت نميكند

باتشكر

لینک به ارسال

50 درصد مزدم آیفون دارن ؟ !!! آمار رسمی ؟ :lol:

من فک میکنم کمتر از بیست درصد باشن !!!

در هر صورت این مشکل از آیفون هست که از زبان فارسی ساپورت نمیکنن ! بهتره با اپل مطرح کنید :)

حالا راه حلی که برای این مورد به نظر من میرسه موقع سرچ حروف عربی به فارسی تغییر داده بشن و بعد سرچ انجام بشه که باید یکم کد بنویسید اما پیچیده نیس

لینک به ارسال

حالا شما دنبال آمار رسمي نباش :D

اگه بلدي لطفا كد را بفرما ممنون

لینک به ارسال

کدش رو یا باید بنویسی ، یا باید هزینه کنی برات بنویسن !!!

یا منتظر بمونی ببینی کی بیکار میشه برات بنویسه :P

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...