رفتن به مطلب

مشکل دانلود مستقیم از پرشین گیگ

AminHashemy

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید دوستان

من یه سایتی رو دارم کارهای اولیه اش رو میکنم و حالا که قصد دارم محصول دانلودی بذارم توش به مشکلی خوردم

فایل های من داخل پرشین گیگ هست و وقتی که کاربر محصول رو خرید میکنه لنیکها در اختیارش قرار میگرن

حالا مشکل اینجاست که بعد از کلی روی لینک ، وقتی که پنجره دانلود باز میشه ، دکمه puse دانلود منیجر غیر فعالیه و در واقع قابلیت توقف نداره و حجم رو هم نشون نمیده

وقتی از بخش پیکربندی ووکامرس میرم به تب محصولات و بخش حصولات دانلودی وارد میشم و میذارم روی حالت redirect همه چیز درست میشه ها

ولی خوب اینجوری لینک اصلیم دیده میشه

http://betterwebmaster.ir/product/complete-guid-woocommerce-persian

این هم لینک یه محصول تست هست که این مشکل رو داره

رایگان گذاشتم که اگر دوست داشتید یه نگاهی بهش بندازید

چه کار میتونم بکنم به نظرتون؟

پیشاپیش ممنون پاسخگوییتون

یاعلی

ویرایش شده توسط AminHashemy
لینک به ارسال
در هم اکنون، حسین شفیعیان گفته است :

سلام

خسته نباشی :)

میدونی هاست دانلود چیه ؟

سلام

گفتم هاست دانلودی که استفاده میکنم پرشین گیگ هست

منظورت کلا اینه که هاست دانلود یعنی چی؟؟

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز پرشین گیگ قسمت رایگانش اشتراکی عمومی هست، یعنی لینک مستقیم نمیتونی بدی ، مثل فورشیر، مدیا فایر ، پیکو فایل

اگه لینک مستقیم میخای از پرشین گیگ باید از پنل هاش خریداری کنی، خودش تو توضیحاتش گفته

بنده قبلا استفاده کردم، تا حدود 2 سال قبل لینک مستقیم رایگان میداد ولی از وقتی که سرویس ابری رو راه اندازی کرد این امکان رو بست

لینک به ارسال
در هم اکنون، PHOTOSHOPIHA گفته است :

سلام

دوست عزیز پرشین گیگ قسمت رایگانش اشتراکی عمومی هست، یعنی لینک مستقیم نمیتونی بدی ، مثل فورشیر، مدیا فایر ، پیکو فایل

اگه لینک مستقیم میخای از پرشین گیگ باید از پنل هاش خریداری کنی، خودش تو توضیحاتش گفته

بنده قبلا استفاده کردم، تا حدود 2 سال قبل لینک مستقیم رایگان میداد ولی از وقتی که سرویس ابری رو راه اندازی کرد این امکان رو بست

سلام بله من اکانت پرو خرید کردم و لینک مستقیم میذارم

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در 5/30/2017 at 01:13، AminHashemy گفته است :

سلام بله من اکانت پرو خرید کردم و لینک مستقیم میذارم

از امکانات اکانت پرو راضی هستی؟ در ووکامرس میشه استفاده کرد؟ سرعت دانلود فایل ها بعد از قرار دادن لینک پرشین گیگ در ووکامرس چطوره؟

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...