رفتن به مطلب

حذف کامنت های قدیمی

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.

دوستان من میخوام کامنت های قدیمی سایت رو حذف کنم آیا افزونه ای کدی چیزی هست؟

مصلا میخوام کامنت های مطالب سال 94 رو حذف کنم چجوری باید اینکارو کنم؟

و انیکه حذف کامنت ها تاثیری توی سئو نداره؟

پیش پیش تشکر :)

لینک به ارسال

سلام

میتونید این کد sql رو استفاده کنید :

DELETE FROM wp_comments WHERE comment_date < DATE_ADD(CURDATE(), INTERVAL -6 MONTH)

اما باید حواستون باشه که نظر ها ، نقل قول نداشته باشند ...

مثلاً ممکنه شما میگید تا 6 ماه قبل رو پاک کن اما برای اون کامنت که پاک میشه یه نقل قول جدید ارسال کرده باشید ، برای همین به مشکل برمیخورید ...

لینک به ارسال

ممنون ولی این کد رو چیکا کنم ؟

طرز تهیه اش رو هم اگه میشه توضیح بدید مرسی

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، نگار صادقی گفته است :

ممنون ولی این کد رو چیکا کنم ؟

طرز تهیه اش رو هم اگه میشه توضیح بدید مرسی

این کد رو داخل phpmyadmin بعد از انتخاب کردن دیتابیس داخل تب SQL کپی میکنید و RUN میکنید.

کد داره میگه که تیبل کامنت رو پیدا کن و از جایی که زمان ادد شده کوچیک تر از 6 ماه بشه رو پاک کن .

برای تست و نتیجه گیری بهتر ، بهتره یه بک آپ و یه وردپرس جدید راه اندازی کنید و دیتابیس بک آپ رو بالا بیارید و تست کنید ببینید بعد از پاک شدن به اون مشکل نقل قول که گفتم بر میخورید یا نه .

در 5 ساعت قبل، rezakianoosh گفته است :

به نظرم برای سئو بهتره دیدگاه ها رو حذف نکنید!

بستگی داره اصلاً نظرات سئو رو اجازه ایندکس شدن دارند یا نه ، که بهتره چند تا نظر که داده شده داخل سایت رو داخل گوگل جستجو کنند اگر ایندکس مربوطه رو پیدا کرد که اصلاً پیشنهاد نمیشه پاک کنید.

و اینکه اصلاً نمیدونم چرا میخواهند پاک کنند کامنت های قدیمی رو !

فکر کنم امکان اینکه فقط کامنت های جدید رو نشون بده هستش ، و وقتی کاربر درخواست کامنت های قدیمی رو کرد با کلیک روی دکمه بره کامنت های قدیمی رو از دیتابیس بگیره نمایش بده !

ویرایش شده توسط وردپرس فارسی
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام روز همه بخیر

من در همین راستا، 8000 تا کامنت از قدیم داشتم که وقتی سایت رو دست گرفتم سعی کردم حذفشون کنم، ولی متاسفانه سایت به هم ریخت یه سری نوشته ها و برگه هام پاک شدن الان جزییات یادم نیست. فقط من دوباره بازگردانی شون کردم تا درست شد. فعلا رو حالت اسپم گذاشتمشون

میدونم افزونه هم برای این کار هست

ولی آیا راهی هست که اینا پاک بشن بدون تغییر تو بقیه موارد سایت؟  همه شونم خارجیه! مال اوایل سالهای ساخت سایت هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...