رفتن به مطلب

درخواست افزونه حمل و نقل

mpss

پست های پیشنهاد شده

سلام 

ممنون از راهنماییتون ، من از این افزونه Persian-Woocommerce-Shipping  استفاده کردم اما یک سوال دارم : 

1. چطور میتونم قیمت را براساس وزن محصول برای پست پیشتاز و پست سفارشی و تیپاکس اضافه کنم ؟ 

متاسفانه توضیحی درباره این مساله نیست . لطفا راهنمایی کنید .

و قبل از ارائه این افزونه ، بحث حمل و نقل در وردپرس چطور انجام میشده ؟!!

با تشکر

ویرایش شده توسط mpi
لینک به ارسال

بعید میدونم امکاناتش رو اینقدر ریز کرده باشه. با توجه به توضیحاتی که نوشتن و عکسهای موجود همچین قابلیتی رو درش ندیدم.

لینک به ارسال

والا نمیدانم چطوری هست مثلا من مشکلی که دارم باهاش این هست که برای تهران 9500 میزنه این قیمت رو افزایش میدی بیشتر نمیشه و یا اگرم میشه میشه 33500 نمیدانم چرا اینطوری هست ...

این سوال دوستمون جالب بود!  "قبل از ارائه این افزونه ، بحث حمل و نقل در وردپرس چطور انجام میشد"

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Morteza گفته است :

بعید میدونم امکاناتش رو اینقدر ریز کرده باشه. با توجه به توضیحاتی که نوشتن و عکسهای موجود همچین قابلیتی رو درش ندیدم.

سلام

پس از چه افزونه ای به غیر از این استفاده کنم ؟ من واقعا تعجب میکنم دوستان وردپرسی از چه افزونه ای برای بحث حمل و نقل استفاده میکنن ؟ 

با تشکر

لینک به ارسال

خود ووکامرس یک افزونه حمل و نقل خوب داره اما فکر میکنم پولیه.

یکسری افزونه برای حمل و نقل هست اما چون داستان حمل و نقل براساس فرمول بندی خاصی هست معمولا یکسری هزینه ها رو روی کار بصورت کلی میارن که همه رو پوشش میده. البته در ووکامرس. بیشتر سایتهایی که دیدم این کار رو انجام میدن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...