رفتن به مطلب

مشکل در ساخت پوسته

jistili1

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.من دارم تمرین میکنم برای ساخت پوسته وردپرس.ولی ویرایشاتی که انجام میدم در فایل های پوسته ذخیره میشه ولی وقتی از صفحه اصلی سایت اجرا میگیرم صفحه سایت کاملا سفیده.در صورتیکه مثلا من در استایل به بک گراند صفحه رنگ دادم و اون باید نمایش داده بشه در صورتی که نمیشه.یعنی در واقع شاید تائید میکنم که شاید فقط کد های css من هستن که اجرا نمیشن.شاید هم php ها هم اجرا نمیشن.همونطور که گفتم وقتی کد ها رو با نوت پد باز میکنم کاملا کد ها در فایل ها قرار گرفته.پوسته هم فعال شده است.اسم فایل های کد هم درست قرار گرفته.دیگه نمیدونم مشکل از کجاست که وقتی صفحه سایتم رو رفرش میکنم انگار اصلا کدی ننوشتم.لطفا راهنماییم کنید.خیلی ممنونم.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

در تایید پست جناب رضانژاد ؛ کد زیر رو در فایل wp-config.php قرار بدین اگر خطا یا هشداری وجود داشته باشه نشون میده

define('WP_DEBUG', true);
if(WP_DEBUG == true)
{
error_reporting(E_ALL);
ini_set('display_errors', 1);
}

مشکلی که همیشه برای عدم نمایش تغییرات css وجود داره کش کردن مرورگر هست

روش هایی که میشه از کش خلاص شد :

1-  معمولاً با چندبار زدن دکمه های CTRL+F5 برطرف میشه

2-  اگر نشد با افزونه های مخصوص دولوپرها می تونید کش رو خالی کنید - مثل web developer برای کروم ( تب miscellaneous و گزینه clear cache )

3- استفاده از حالت private مرورگرها -  کروم : new incognito window   ------- فایرفاکس : New Private Window

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...