رفتن به مطلب

مشکل در ایجاد نوشته و برگه

raha0314

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان من برای پایان نامم یک وبسایت نجوم با ورد پرس درست کردم که البته روی لوهال هاست زمپ نصب هستش . منتها الان چند وقتی هست که یک مشکل توی ایجاد نوشته پیدا کرده که متن به غیر از عنوان سفید هست و فقط در صورت هایلایت شدن میشه متن رو دید که البته هیچ گرینه ای هم بالای این قسمت نیست چون اوایل درست بود و مشکلی نداشت و نمیدونم یدفعه چی شده که کل گزینه ها هم محو شدن منظورم گرینه های بیشتر بدانید و چیز های دیگه است که توی نوار ابزار همیشه بود .. ممنون میشم کمکم کنید پون زمان ندارم

اسکرین شات صفحه رو پیوست میکنم .

Untitled.jpg

لینک به ارسال

دو تا سوال:

1- مطلب رو از کجا میاری؟ مستقیم توی وردپرس تایپ می‌کنی یا از جایی کپی پیست می‌کنی؟

2- یه نکته هم اینه وقتی وردپرس نصب می‌کنی، به صورت پیش فرض یه نوشته با عنوان «سلام دنیا!» داره. اون هم همین اتفاق می افته؟

اگه مورد یک باشه مشکل از نوع پست فرستادنته و اگه مورد 2 باشه مشکل از وردپرسه. این رو مشخص کن تا ببینیم بریم سراغ کدوم.

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، aryanz گفته است :

دو تا سوال:

1- مطلب رو از کجا میاری؟ مستقیم توی وردپرس تایپ می‌کنی یا از جایی کپی پیست می‌کنی؟

2- یه نکته هم اینه وقتی وردپرس نصب می‌کنی، به صورت پیش فرض یه نوشته با عنوان «سلام دنیا!» داره. اون هم همین اتفاق می افته؟

اگه مورد یک باشه مشکل از نوع پست فرستادنته و اگه مورد 2 باشه مشکل از وردپرسه. این رو مشخص کن تا ببینیم بریم سراغ کدوم.

سلام چه مطلب رو تایپ کنم و چه کپی پیست همین اتفاق میفته

ان اوایل که نصب کردم اصلا مشکل نداشت و نوشته ام هم نرمال بود و راحت روش کار انجام میدادم بعد از یه مدت اینطوری شده

لینک به ارسال

برو تو پوشه‌ی مربوط به پوسته و فایل wp-congfig.php رو با یه ادیتور باز کن و بعد از php?> کد زیر رو بذار:

define('CONCATENATE_SCRIPTS', false);

ممنون فقط میگم من توی نصب یک فایلی بود به همین اسم که به اسم wp-config.sampleتفییرش دادم همینه ؟؟؟

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، raha0314 گفته است :

ممنون فقط میگم من توی نصب یک فایلی بود به همین اسم که به اسم wp-config.sampleتفییرش دادم همینه ؟؟؟

برو تو پوشه‌ی مربوط به پوسته و فایل wp-congfig.php رو با یه ادیتور باز کن و بعد از php?> کد زیر رو بذار:

define('CONCATENATE_SCRIPTS', false);

اینکارو هم انجام دادم فرقی نکرد ...

البته همینطور که گفتم اسم اون فایل sample بود که برای نصب هم توی همین فایل یکسری تغییرات اعمال میشه ..اگه منظورتون جای دیگه هست ممنون میشم بگین

لینک به ارسال

اسم فایل wp-congfig-sample.php هست که موقع نصب باید تبدیل اسمش رو تغییر بدی به wp-congfig.php یه دقت کن ببینم ممکنه هر دوتا فایلها باشن. اگه نبود باید اسم فایل رو تغییر بدی. 

ویرایش شده توسط aryanz
لینک به ارسال

محتویات پوشه /wp-includes/js/tinymce/  رو با همین پوشه تو ستاپ وردپرس (از فایل زیپ وردپرس)عوض کنید

لینک به ارسال
در در 4/29/2017 at 14:45، aryanz گفته است :

اسم فایل wp-congfig-sample.php هست که موقع نصب باید تبدیل اسمش رو تغییر بدی به wp-congfig.php یه دقت کن ببینم ممکنه هر دوتا فایلها باشن. اگه نبود باید اسم فایل رو تغییر بدی. 

سلام نه نیست فقط فایل wp-config هست  پسوند نداره ... اسم فایل sample رو به php تغییر بدم ؟؟؟

لینک به ارسال
در در 4/29/2017 at 22:55، lord_viper گفته است :

محتویات پوشه /wp-includes/js/tinymce/  رو با همین پوشه تو ستاپ وردپرس (از فایل زیپ وردپرس)عوض کنید

شرمنده دقیق متوجه منظورتون نشدم فایلی رو که گفتید با خودش در نسخه اکسترک نشده اش جابجا کنم ؟؟

لینک به ارسال
در در 4/29/2017 at 07:20، raha0314 گفته است :

با سلام نصب کردم ولی هیچ فرقی نکرد

در در 4/29/2017 at 04:06، وردپرس فارسی گفته است :

سلام

افزونه TinyMCE Advanced  نصب کنید سپس بررسی کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه .

سلام من وقتی این افزونه رو نصب کردم توی تنظیماتش که باید درگ کنی گزنه هایی رو که میخوای اصلا نمیشه و هیچ کاری نمیشه روش انجام داد.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، raha0314 گفته است :

سلام من وقتی این افزونه رو نصب کردم توی تنظیماتش که باید درگ کنی گزنه هایی رو که میخوای اصلا نمیشه و هیچ کاری نمیشه روش انجام داد.

سلام

اگر بلدید چطوری آیپی ست کنید روی لوکال هاست که بنده بتونم بررسی کنمش انجام بدید و آیپی ارسال کنید.

اگر بلد نیستید نرم افزار teamviewr نصب کنید تا بررسی کنم.( اطلاعات اتصال شدن رو داخل پ.خ ارسال کنید یا آیدی تلگرام داخل پ.خ ارسال کنید )

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 5/1/2017 at 03:53، وردپرس فارسی گفته است :

سلام

اگر بلدید چطوری آیپی ست کنید روی لوکال هاست که بنده بتونم بررسی کنمش انجام بدید و آیپی ارسال کنید.

اگر بلد نیستید نرم افزار teamviewr نصب کنید تا بررسی کنم.( اطلاعات اتصال شدن رو داخل پ.خ ارسال کنید یا آیدی تلگرام داخل پ.خ ارسال کنید )

موفق باشید

سلام  teamviewerنصب کردم یوزر و پسورد رو کجا براتون ارسال کنم ؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...