رفتن به مطلب

تنظیمات google analytics

یونسی

پست های پیشنهاد شده

سلام. من میخوام از google analytics برای آمار بازدید سایتم استفاده کنم.تنظیمات اولیه شو انجام دادم ولی نمیدونم درسته یانه .توی سایت خوندم که باید برای اینکه بدونیم درست انجام دادیم باید اینکارو انجام بدیم .(

بعد از اضافه کردن کد، به سایت گوگل آنالیتیک برگردید و حساب کاربری و جزئیات وب سایت خود را انتخاب کنید. در این مرحله شما وضعیت کد ردیابی خود را با یکی از سه پیغام زیر مشاهده خواهید کرد:

-کد ردیابی نصب نشده است.

-کد ردیابی نصب شده است.

- در حال انتظار برای دریافت اطلاعات

اگر شما پیغام اول را مشاهده کردید، مجددا مراحل قبل را انجام دهید تا مطمئن شوید که کد را به درستی دریافت و نصب کرده اید.

)  

ولی من نمیتونم پیگیری  کنم که از کد جای درستی استفاده کردم یا نه؟

لینک به ارسال

بهترین مکان قبل از بسته شدن تگ head هستش از کد async شده ای که گوگل میده استفاده کنید تا مشکل کندی سرعت هم نداشته باشید

لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، 4M!R گفته است :

بهترین مکان قبل از بسته شدن تگ head هستش از کد async شده ای که گوگل میده استفاده کنید تا مشکل کندی سرعت هم نداشته باشید

ولی میگن باشد بین تگ body قرارش بدیم.من با این قسمتش مکلی ندارم مشکل من اینه که چطور برسی کنم کدی که من داخل قالبم قرار دارم توسط گوگل تایید شده یا نه.

لینک به ارسال

سلام می تونید تو فوتر هم بزارید که اتفاقا خیلی هم بهتره

وقتی که قرار بدید کم کم آمار و آنالیز سایت تون در گوگل آنالیتکس شروع میشه

لینک به ارسال

برا این گفته میشه تو هدر باشه چون اولین جایی که لود میشه هدره بعضا به خاطر استفاده از جاوا اسکریپت ها در بدنه و .... باعث اختلال در لود و شمارش نا صحیح میشه.

افزونه Tag Assistant می تونه کمک کنه :

برای کروم :

https://chrome.google.com/webstore/detail/tag-assistant-by-google/kejbdjndbnbjgmefkgdddjlbokphdefk?hl=en

ضمنا وقتی امار لحظه ای حتی یه نفر هم نشون بده پس کد درسته

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mahtab گفته است :

خیلی ممنون. آمار بازدید میتونه توی سایت نمایش داده بشه؟

تا حالا ندیدم کسی بزاره تو سایتش می تونید برای نمیش آمار سایت از افزونه https://fa.wordpress.org/plugins/wp-statistics/ استفاده کنید

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۲/۳ at 19:35، M.Javad گفته است :

تا حالا ندیدم کسی بزاره تو سایتش می تونید برای نمیش آمار سایت از افزونه https://fa.wordpress.org/plugins/wp-statistics/ استفاده کنید

من از اون افزونه استفاده کرده بودم ولی مشکل داشت آمارو درست نشون نمیداد

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۲/۳ ه‍.ش. at 14:13، 4M!R گفته است :

یعنی واقعا باعث کندی سرعت نمیشه؟

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، mahtab گفته است :

من از اون افزونه استفاده کرده بودم ولی مشکل داشت آمارو درست نشون نمیداد

اشتباه می کنید یکی از بهترین و دقیق ترین افزونه های آمار هستش

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، PHOTOSHOPIHA گفته است :

یعنی واقعا باعث کندی سرعت نمیشه؟

تست کردنش زیاد سخت نیستا <_< من چیزی که خودم تجربه کردم رو در اختیار بقیه میذارم 

امارگیر فقط گوگل انالیز و بس

الکسا خودش با اینکه امارگیره از گوگل انالیز استفاده می کنه اونوقت ملت هنوز از وبگذر و های استات و wp-statics استفاده می کنن :|

ویرایش شده توسط 4M!R
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، 4M!R گفته است :

تست کردنش زیاد سخت نیستا <_< من چیزی که خودم تجربه کردم رو در اختیار بقیه میذارم 

امارگیر فقط گوگل انالیز و بس

الکسا خودش با اینکه امارگیره از گوگل انالیز استفاده می کنه اونوقت ملت هنوز از وبگذر و های استات و wp-statics استفاده می کنن :|

من قبلا روی یه سایت تست کرده بودم ، البته از طریق افزونه کد آنالیزور رو توی فوتر قرار دادم ، خیلی کند شد ، ولی هدر رو تست نکردم ، تست میکنم ر همین تاپیک اعلام میکنم، سپاس از شما

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، PHOTOSHOPIHA گفته است :

من قبلا روی یه سایت تست کرده بودم ، البته از طریق افزونه کد آنالیزور رو توی فوتر قرار دادم ، خیلی کند شد ، ولی هدر رو تست نکردم ، تست میکنم ر همین تاپیک اعلام میکنم، سپاس از شما

از کد معمولی استقاده کردین باید از اونی که async داره استفاده کنید

<script>window.ga=window.ga||function(){(ga.q=ga.q||[]).push(arguments)};ga.l=+new Date;ga('create', 'UA-xxxxxx', 'auto');ga('send', 'pageview');</script>
<script async src='https://www.google-analytics.com/analytics.js'></script>

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، PHOTOSHOPIHA گفته است :

مگه افزونه هست؟ یعنی کد به خودی خود کار نمیکنه؟

معلومه که افزونست و فعالش می کنید و خودش آمار رو نشون میده در پنل سایت

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، M.Javad گفته است :

پس یعنی این امکان نیست که مستقیم روی خود قالب قرار بدیم؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، M.Javad گفته است :

من قبلا استفاده کرده بودم خوب بود، تازگیا ازش استفاده کردم به عنوان کاربر که از سایت بازدید میکردم آمار تغییر نمیکرد روی عدد 30 گیر کرده بود.چند بار حذف کردم و دوباره نصب کردم بازم مشکلم حل نشد.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۲/۳ ه‍.ش. at 14:13، 4M!R گفته است :

بنده ایجاد کردم و دو تا کد داد ، یکی Website tracking که چند خط اسکریپت هست و یکی PHP Implementationoptional که یه خط کد هست ، چجوری و کجا باید قرار داد؟ سایت ها اکثرا با افزونه توضیح دادن، بنده روش بدون افزونه میخام ، با سپاس

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، PHOTOSHOPIHA گفته است :

بنده ایجاد کردم و دو تا کد داد ، یکی Website tracking که چند خط اسکریپت هست و یکی PHP Implementationoptional که یه خط کد هست ، چجوری و کجا باید قرار داد؟ سایت ها اکثرا با افزونه توضیح دادن، بنده روش بدون افزونه میخام ، با سپاس

کد جاوا اسکریپت رو اینجا بذارین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...