رفتن به مطلب

افزونه ارسال اتوماتیک مطالب به شبکه های اجتماعی

foojiteam

پست های پیشنهاد شده

با سلام چند وقتی هست دنبال یه افزونه برا یارسال اتوماتیک پست های سایت بعد از انتشار به شبکه های اجتماعی هستم آدرس سایتم https://www.fooji.ir هستش 

لطفا راهنماییم کنید ممنون

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

auto social poster یا posting  و nextgen auto social poster و خیلی افزونه های دیگر هستند ولی باید نصب و تست کنید و ببینید در کدام شبکه های مجازی بهت جواب میدند

از تعداد داونلود شون درمخزن وردپرس میتونید بهتر و کارآ بودنشون رو متوجه بشید

ویرایش شده توسط مادرن هاستینگ
لینک به ارسال

سلام

من با افزونه جت پک اینکار ور انجام دادم و بخوبی هم داره کار میکنه. فقط راه اندازی اون یکم زمانبر و نیازمند ثبت نام در سایت وردپرس.کام هست ولی بعد از راه اندازی با مراجعه به بخش تنظیمات > sharing میتونید گزینه انتشار خودکار رو فعال کنید.

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در ۱۳۹۶/۲/۵ ه‍.ش. at 14:53، مادرن هاستینگ گفته است :

auto social poster یا posting  و nextgen auto social poster

مشکل داره یا با نوشته یا با قالب

لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، mohandes1900 گفته است :

افزونه جت پک خیلی خوبه امتحانش کردم اما مشکل اینجاست که با فیلتر شکن کار میکنه... 

درسته و لینکارو کوتاه میکنه و ... آدم رو کلافه میکنه

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، mohandes1900 گفته است :

افزونه جت پک خیلی خوبه امتحانش کردم اما مشکل اینجاست که با فیلتر شکن کار میکنه... 

یعنی مشخصات فی.. رو میخواد ؟

از pptp هم استفاده میکنه ؟

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، aligoli گفته است :

یعنی مشخصات فی.. رو میخواد ؟

از pptp هم استفاده میکنه ؟

متوجه منظورتون نشدم

لینک به ارسال

سلام و درود

افزونه جت پک افزونه خوبی برای انتشار پست ها در شبکه های اجتماعی معروف است.

این افزونه خودش احتیاجی به قند شکن نداره فقط هنگام ثبت نام در سایت وردپرس و دریافت API احتیاج به قند شکن هست وگرنه در صورتی که ثبت نام رو انجام داده باشید و هاست سایتتون هم خارج از ایران باشه دیگه احتیاجی به قند شکن نیست.

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۶/۴/۷ ه‍.ش. at 13:01، naghmesara گفته است :

سلام و درود

افزونه جت پک افزونه خوبی برای انتشار پست ها در شبکه های اجتماعی معروف است.

این افزونه خودش احتیاجی به قند شکن نداره فقط هنگام ثبت نام در سایت وردپرس و دریافت API احتیاج به قند شکن هست وگرنه در صورتی که ثبت نام رو انجام داده باشید و هاست سایتتون هم خارج از ایران باشه دیگه احتیاجی به قند شکن نیست.

موفق باشید

خب از کجا میشه فهمید که هاستمون توی خارجه مال من از شتاب هاسته و مال آلمانه ولی بازم مشکل داره اونم اینه که ارسال نمیکنه

لینک به ارسال

درود مجدد

در 2 ساعت قبل، محمد حمزه گفته است :

خب از کجا میشه فهمید که هاستمون توی خارجه مال من از شتاب هاسته و مال آلمانه ولی بازم مشکل داره اونم اینه که ارسال نمیکنه

اگر هاستتون آلمان باشه نباید مشکلی توی ارسال مطالب وجود داشته باشه. اگر ارسال نمیشه باید بررسی بشه و مشکل پیدا بشه.

لینک به ارسال

NextScripts: Social Networks Auto-Poster

افزونه بالا عالی هست منم استفاده می کنم تمام مراحلشش سادست

خواستی با هزینه کم همه شبکه های فیسبوک و توییتر و اینستاگرام و تلگرام برات درست می کنم..... با ارسال خودکار هر پست

ویرایش شده توسط nasri
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...