رفتن به مطلب

درخواست معرفی قالب برای پرتال خبری

پست های پیشنهاد شده

سلام

نمیدونم قرار دادن لینک از سایت های دیگه وردپرس که قالب میزارن اشکال داره یا نه

برای همین اسم قالب رو میگم قالب خبری خوبی هست و تا حدود هم شبیه قالب که شما مد نظر دارید هست

رایگان هم هست

اسم قالب ( قالب خبری مکس ) هست .

لینک به ارسال

سلام

نمیدونم قرار دادن لینک از سایت های دیگه وردپرس که قالب میزارن اشکال داره یا نه

برای همین اسم قالب رو میگم قالب خبری خوبی هست و تا حدود هم شبیه قالب که شما مد نظر دارید هست

رایگان هم هست

اسم قالب ( قالب خبری مکس ) هست .

تا جایی که من می دونم این سایت با تمام سایتهای وردپرسی و غیر وردپرسی دوست و همکاره

لینک به ارسال

ممنون

ولی این خیلی ستوناش بزرگه

میخام کادر وسطی یکم بزرگتر باشه

هم چین موردی سراغ دارین؟

شما بهتره نزدیکترین قالب به خواستتون رو انتخاب کنید و موارد باقی مانده را با کمک دوستان ویرایش کنید تا به قالب دلخواه برسید و الا هر قالبی یک مشکلی خواهد داشت

لینک به ارسال

ممنون

کجا باید از دوستان کمک بگیرم؟

کدوم قسمت انجمن؟

اگه همینجا چجوری قسمت وسطی عرضشو بیشتر کنم؟

ممنون

لینک به ارسال

شما برای هر تغییر یک تایپیک بزن (البته یکی یکی ) برای شروع اولین درخواستتون رو می تونید در

http://forum.wp-parsi.com/forum/23-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1/

مطرح کنید

البته من فقط پیشنهاد می کنم

و الا صلاح را خودتان می دانید

ق

ممنون

کجا باید از دوستان کمک بگیرم؟

کدوم قسمت انجمن؟

اگه همینجا چجوری قسمت وسطی عرضشو بیشتر کنم؟

ممنون

یک نکته دیگه قالب را بگیرید و نصب کنید بعد سئوال بپرسیدذ از روی عکس که نمی شه راهنمایی کرد قالب که نصب شد سورس کد را ببینم جواب اولین سئوال را خودم می گم خدمتتون

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

حالا که دوستان این همه با اشتیاق پیشنهاد دادن بهتون کاش شما هم به ما می گفتین که تم مورد نظرتون که پیداش کردین چیه که لااقل یه ایده برای ما باشه

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

برای سایت خبری پوسته زیاد هست. شما این کلیدواژه ها رو جستجو کنید تعداد زیادی پوسته خبری پیدا می کنید: wordpress magazine theme

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...