رفتن به مطلب

چند قیمتی کردن سایت

SANBOR

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من حالت کاریم به این صورت است که میخواهم مثلا وقتی یک جنس را برای فروش بگذارم طبق هر گروه افراد یک در صد خاصی از ان قیمت فروش کمتر بشوند و مشتریان عادی هیچ گونه تخفیفی نگیرند

و بعد از ان میخواهم همزمان چند تخفیفی داشته باشیم

متلا اگه کسی جزو فروشگاه دار باشه اگه قیمت مصرف کننده 10000 تومان باشه قیمت این شخص 20 درصد کمتر باشه و اگر مثلا تعداد 24 را ببرد دوباره یک درصد خاصی کمتر بشود مثلا 5 درصد کمتر (البته این قسمت خیلی مهمه چون 5 درصد از ریز فاکتور است (مسئله حسابداری ))

و مهمترین قسمت این است که میخواهم این اطادی عمل روی تک تک محصولات باشه یعنی مثلا من یک محصولی را با سود کمتری میگیرم و یک محصول را با سود بیشتر

متشکرم

لینک به ارسال

یک مشکلی هست که و قتی مثلا من این را فعال کردم و بعد افزونه تعداد راهم فعال کردم و مثلا بیشتر از 5 عدد خرید کردم و نوشته بودم که اگر بیشتر از 5 عدد خرید کنه 5 درصد تخفیف بگیره و از قیمت 90 تومان (البته قیمت اصلی 100 هست و بعد با پلاگین اولی میشه 90) کم کنه ولی متاسفانه نمیشه

ویرایش شده توسط SANBOR
لینک به ارسال

الان از کدوم افزونه دارید استفاده می‌کنید؟

افزونه دوم، افزونه رسمی ووکامرس برای این کار هست و خودم هم بدون هیچ مشکلی باهاش کار کردم

در مورد افزونه اول هم اگر مشکلی داشته باشه نمی‌دونم چون اصلا باهاش کار نکردم

لینک به ارسال

سلام

افزونه دوم که فرمودید مشکلی که داره نمیشه همزمان دو تخفیف را اعمال کرد و افزونه اول که گفتید متسفانه وقتی اعمال میشه دیگه کار نمیکنه چون با افزونه دوم تداخل داره

نظرتون در مورد 

افزونه های 

چیه
لینک به ارسال

فقط با همون کار کردم و در باقی افزونه‌های اطلاعی ندارم

می‌تونید قسمت مستندات هر افزونه بخونید

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، مهدی گفته است :

فقط با همون کار کردم و در باقی افزونه‌های اطلاعی ندارم

می‌تونید قسمت مستندات هر افزونه بخونید

سلام

با افزونه هایی که نام بردید تو چه قسمتی کار کردی ؟

و برای چه حالتی از این افزونه ها استفاده کردی ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...