رفتن به مطلب

مشکل نمی دونم چی ...

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید .

من این تاپیک رو جای دیگه مطرح کردم ولی پاسخی نشدنیدم .

مجبور به زدن موضوع جدید شدم .

بنا به مشکلی ک داشتم از یکی از استادان ساین یک پلاگین دریافت کردم .. برای نصب اون پلاگین نیاز به PHP بالاتر داشتم ک مجبور شدم wamp رو پاک کنم و جدیدترشو نصب کنم . قبل از پاک کردن از پوشه www کپی گرفتم و بعد نصب پوشه رو انتقال دادم به سر جاش ولی حالا سایتم رو لوکال بالا نمیاد و پیغام زیر رو میده که عکسش رو هم میزارم .

Warning: require_once(C:\wamp\www\wordpress/wp-load.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\wordpress\wp-blog-header.php on line 13
 Fatal error: require_once(): Failed opening required 'C:\wamp\www\wordpress/wp-load.php' (include_path='.;C:\php\pear') in C:\wamp\www\wordpress\wp-blog-header.php on line 13

توی پیغام ها چیزی درباره هدر میگه .. نمیدونم ؟

PHP MY ADMIN باز میشه .

شاید مشکل از دیتابیس باشه .

لطفا کمک کنید و بگید از کجا و چجوری میتونم رفعش کنم .

بینهایت سپاس

Capture.PNG

لینک به ارسال

مرسی از کمک همتون من درباره این موضوع 2 تا تاپیک زدن ولی هیچ پاسخی دریافت نکردم ...

یعنی هیچ کدومتون نمیدونستین این موضوع مربوط به دیتا بیسه ....

من پوشه www  رو کپی کرده بودم ولی از دیتا بیس بکاپ نگرفته بودم .. به همین راحتی .

کاش یک نفر همین موضوع کوچیکو میگفت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...