رفتن به مطلب

ایندکس مطالب در گوگل

Kamali

پست های پیشنهاد شده

در در ۱۳۹۶/۱/۳ ه‍.ش. at 16:15، neda411 گفته است :

من فارسی میگذارم و مشکلی ندارم 5 دقیقه بعد از انتشار مطلب هم توی گوگل ایندکس میشه و هم وقتی کش سایت از گوگل میگیرم مطالب جدید کش شدند

سلام به همه دوستان و استارتر محترم

ببخشید میشه یکم راهنمایی کنید که چیکار کردید که مطالبتون در عرض 5 دقیقه ایندکس میشه ؟ من الان چند ساله یک سایت دارم و سعی کردم تا جای ممکن اصول سئو رو واسه ارسال مطلب رعایت کنم ، حتی یک روز هم نبوده که سایت رو بروز نکنم و مطلب تازه داخلش نذارم ، ولی سرعت ایندکس مطالبم افتضاحه و حتی گاها ممکنه دو روز طول بکشه ، با اینکه قدمت دامنه م حدود 4 ساله .

واقعا موندم چیکار کنم ؟

ضمنا شما سرعت دقیق ایندکس مطالبتون رو از کجا بدست میارید ؟ آیا روش خاصی داره که بشه سرعت دقیق رو بدست آورد ؟

بازم ببخشید که سوالم رو اینجا پرسیدم ، چون دیدم سئوالم بی ربط نیست و درخصوص سئو هست ، گفتم یک راهنمایی بگیرم .

لینک به ارسال

سلام دوست گرامی

چنین چیزی رو تا حالا مشاهده نکردم که در عرض 5 ذیقه گوگل مطالب رو ایندکس کنه چیزی عجیبی هم نیست برای سایت ها بزرگ اما سایت های کوچک حداکثر سه روز طول میکشه تا توسط گوکل ایندکس بشه اونم اگر مشکلی نباشه و این کارم اصلا ربطی به دامین نداره ربطی به اصول سئو و مطالب شما و همچننی رتبه الکسای سایت شما داره 

اما در پاسخ به سوال بعدی شما سرعت دقیق ایندکس مطالب که نه ولی سرعت صحفه و برگه هارو میشه از سایت خود الکسا در بخش رتبه بندی نیز نگاه کرد که سرعت اونو بهتون میده 

لینک به ارسال
در در 3/25/2017 at 17:34، Kamali گفته است :

سلام به همه دوستان و استارتر محترم

ببخشید میشه یکم راهنمایی کنید که چیکار کردید که مطالبتون در عرض 5 دقیقه ایندکس میشه ؟ من الان چند ساله یک سایت دارم و سعی کردم تا جای ممکن اصول سئو رو واسه ارسال مطلب رعایت کنم ، حتی یک روز هم نبوده که سایت رو بروز نکنم و مطلب تازه داخلش نذارم ، ولی سرعت ایندکس مطالبم افتضاحه و حتی گاها ممکنه دو روز طول بکشه ، با اینکه قدمت دامنه م حدود 4 ساله .

واقعا موندم چیکار کنم ؟

ضمنا شما سرعت دقیق ایندکس مطالبتون رو از کجا بدست میارید ؟ آیا روش خاصی داره که بشه سرعت دقیق رو بدست آورد ؟

بازم ببخشید که سوالم رو اینجا پرسیدم ، چون دیدم سئوالم بی ربط نیست و درخصوص سئو هست ، گفتم یک راهنمایی بگیرم .

برای اینکه بفهمید ایندکس شدن یا نه کافیه بعد ارسال مطلبتون توی کش گوگل جستجو کنید ببینید این مطلب ایندکس شده یا نه

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:xxxxxx

بجای xxx آدرس سایت خود و یا لینک مورد نظر را بگذارید

یک راه دیگر هم اینه که به گوگل وبمستر سر بزنید و تعداد مطالب ایندکس شده را مشاهده کنید

رتبه الکسا ربطی به سرعت ایندکس شدن ندارد

الکسا از زمانی پولی شده دیگر زیاد ارزشمند نیست

برای سریع تر ایندکس شدن مطالب هاست خارج ایران بگیرید

از تگ ها دقیق تر استفاده کنید از ssl استفاده کنید همیشه از قسمت fetch گوگل وب مستر استفاده کنید

لینک به ارسال
  • 4 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...