رفتن به مطلب

مشکل اجرای هم زمان آرگومان search و meta_query در کلاس WP_USER_QUERY

پست های پیشنهاد شده

با سلام
بنده بدنبال نوشتن یک کوئری برای کلای WP_USER_QUERY بودم و میخوام توی تمامی فیلد های کاربر چه در جدول user و چه در جدول user_meta هایی که خودم ساختم سرچ کنه این هم کدی که ایجاد کردم :

$arg = array();
        $arg['orderby'] = 'ID';
        $arg['order'] = 'DESC';
        $arg['role__not_in'] = array('subscriber'); //,'superadmin'
        $arg['search'] = '*'.$search.'*';
        $arg['meta_query'] = array(
                'relation' => 'OR',
                array('key' => $wpdb->prefix.'capabilities', 'value' => $search, 'compare' => 'LIKE'),
                array('key' => 'first_name', 'value' => $search, 'compare' => 'LIKE'),
                array('key' => 'last_name', 'value' => $search, 'compare' => 'LIKE'),
                array('key' => 'description', 'value' => $search, 'compare' => 'LIKE'),
                array('key' => 'address', 'value' => $search, 'compare' => 'LIKE'),
                array('key' => 'mobile', 'value' => $search, 'compare' => '='),
                array('key' => 'codemeli', 'value' => $search, 'compare' => '='),
            );
            $wp_search_query = new WP_User_Query($arg);

خوب مشکل بنده این هست که دو تا آرگومان search و متاها با هم کار نمیکنن یعنی در سرچ بالا اگر شخص ایمیل کاربر یا آدرس سایت کاربر رو وارد کنه هیچ نتیجه ای به ما نمیده

راه حل چیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...