رفتن به مطلب

پیدا کردن این کدها در قالب لطفا دوستانی که میدونن کمک کنن

فردین

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

دوستان لطفا به داد من برسید

من قالبی گرفتم که توش تبلیغ سایت دیگه ای هست و هر جایی رو گشتم نتونستم پیداش کنم و پاکش کنم

حتی با افزونه ی String Locator هم سرچ کردم پیداش نکردم .

ولی تو قسمت inspect میاد ولی نمیدونم کودوم فایل قالب هست 

این رو هم اضافه کنم وقتی وارد پنل مدیریت میشم این کدا دیگه نمیاد ولی خارج که میشم هست

یعنی فقط مدیرای سایت نمیبینن بقیه میبینن

این کد ها باعث توی موبایل فقط این قسمتو نشون بده بعد باید خیلی ببریش راست که سایت بیاد به عکس ها دقت کنید خودتون متوجه میشید

یکی از کد ها اینه

<div style="position:absolute;top:0;left:-9999px;">Want create site? Find 
<a href="http://dlwordpress.com/">Free WordPress Themes</a> and plugins.</div>

یکی از کد ها هم اینه 

<div style="position:absolute;top:0;left:-9999px;">Did you find apk for android? You can find new 
<a href="https://dlandroid24.com/">Free Android Games</a> and apps.</div>

دوستانی من کلافه شدم نمیتونم کد هارو پیدا کنمو حذفشون کنم لطفا کسی اگر میتونه راهنماییم کنه ممنون

امیدوارم متوجه شده باشید منظورم چی هست

خواهشا راهی بگید که هر بار خودم بتونم اینو پیدا کنمو پاک کنم چون قالب اپدیت میشه و دوباره این مشکلات هست

نرم افزای یا چیزی هست بشه مثل inspect کد هارو ویرایش کرد ولی بشه سیوش کرد

Screenshot (374).png

Screenshot (375).png

ویرایش شده توسط فردین
لینک به ارسال

ممکنه کدها در هر کدوم از فالیهای قالب موجود باشن، حتی ممکنه کدهای این بخش رو رمزگزاری کرده باشن

بهترین کار اینه که تک تک فایلهای قالب رو باز کنید و با زدن کلیهای ترکیبی ctrl+f و وارد کردن dlwordpress دنبال کدهاش بگردید و حذف کنید. البته اگه رمز گزاری نشده باشن

لینک به ارسال

اول اینکه سعی کن تم و افزونه های نال دانلود نکنی دوم اینکه اسم تم رو بگو دانلود کنم بهت بگم کودوم بخش رو پاک کنی

لینک به ارسال
در در 3/11/2017 at 09:35، rezakianoosh گفته است :

ممکنه کدها در هر کدوم از فالیهای قالب موجود باشن، حتی ممکنه کدهای این بخش رو رمزگزاری کرده باشن

بهترین کار اینه که تک تک فایلهای قالب رو باز کنید و با زدن کلیهای ترکیبی ctrl+f و وارد کردن dlwordpress دنبال کدهاش بگردید و حذف کنید. البته اگه رمز گزاری نشده باشن

کد ها رمز گذاری شده بودن به صورت اتفاقی دیدمشون 

ممنون از کمکتون 

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...