runy

نخواندن تصاویر بعد از برگردوندن بک آپ

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام
سایتم دچار مشکل شد مجبور شدم بک آپ برگردونم حلا تصاویرم را نمی خونه .

Capture.JPG

چکار کنم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nokte
      با سلام.
      بنده یک سایت فروشگاهی روی ورد پرس داشتم و میخواهم الان یک قالب دیگر روی آن نصب کنم و ابتدا قالب جدید را از قسمت قالب ها طبق روال عادی آپلود و نصب کردم ولی متاسفانه قسمتی از قالب قبلی باقی مانده است و سایت به صورت ترکیبی از دو قالب لود می شود و در اصل پوسته درست نصب نمی شود . تصمیم گرفتم قالب فارسی جدید را یک بار دیگر از ابتدا نصب و دمو را دروی یک هاست جدید درون ریزی کردم و سایت جدید کامل لود شد . حالا باید محصولات را انتقال دهم . قبلا محصولات را از ووکامرس برون ریزی کرده بودم و حالا می خواهم درون ریزی کنم ولی متاسفانه تصاویر وارد نمی شود تنظیمات زیادی هم دارد که اکثر آنها نوشته درون ریزی نشود . 

مشکل من این است که افراد حرفه ای چگونه محصولات را منتقل می کنند و با چه افزونه یا روشی درون ریزی کنم؟

فکر کنم اگر از طریق دیتابیس مشکل من را حل کنید بهتر است. برای مثال تصاویر محصول که روی هاست من جوجود هست فقط باید دیتابیس را جابجا کنم ولی نمدانم کدام جدول ها را جابجا کنم و چگونه؟

خلاصه که روش دقیق و درست را نمی دانم لطفا راهنمایی کنید از کدام روش و دقیقا چگونه سایت قدیم را به قالب جدید بیارم بدون هیچگونه مشکلی؟

با تشکر
    • توسط Rezasafari
      با سلام بنده بخاطر اینکه سورس سایتم پاک شده بود مجبور شدم سایتو به بک آپ پنج روز قبل برگردونم.و چون سایت من خبری هست و هر روز پنج خبر گزاشته میشه.آیا الان من باید اقدامی کنم که توسط گوگل جریمه نشم یاخیر؟؟
    • توسط samtemehr
      سلام
      لطفا راهنمایی کنید.
      با نصب افزونه interlink manager براحتی توانستم کلمات لینک دار در محتوا قرار دهم فقط تصاویری که بین مطالب هستند و دارای alt می باشند با کلمات لینک دار تداخل کرده و تصویر را نشان نمی دهد و بجای آن کد به هم ریخته نمایش می دهد.
    • توسط alizamany
      سلام و عرض ادب 
      بنده به یک مشکل برخوردم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید اول از همه به طور خلاصه توضیح بدم که وب سایت بنده شامل بخش اخبار و فروشگاه هست 
      بخش اخبار در گذشته در دامین اصلی وجود داشت به این ادرس : https://windowsiran.com/
      بخش فروشگاه هم در ساب دامین : shop.windowsiran.com
      وجود داشته بنده بخش اخبار رو به پوشه blog منتقل کردم و ریدایرکت های لازم رو انجام دادم و حدود ۲ ماه از اون ریدایرکت ها گذشت و مطالب داخل گوگل به خوبی ایندکس شد بعد از اون فروشگاه رو انتقال دادم به دامین اصلی و پوشه روت حالا بعد از چند هفته متوجه شدم برخی از تصاویر بخش اخبار نمایش داده نمیشن به عنوان مثال 

https://www.windowsiran.com/wp-content/uploads/2018/01/Command-Prompt.jpg

که می بایست این ادرس به 

https://www.windowsiran.com/blog/wp-content/uploads/2018/01/Command-Prompt.jpg

ریدایرکت میشد حالا بنده نمیدونم چیکارباید بکنم ریدایرکت اصلا میشه کرد اگر میشه کجا باید قرار داد و چه کدی باید زد ؟
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، اگه بخوام فول بک آپ بگیرم حجم خیلی زیادی میشه مثلا 2 تا 3 گیگ! حالا می خوام بدونم اصلا لازمه ؟ یا میتونم فقط از محصولات ، برگه ها ، نوشته ها و کتابخانه بکاپ بگیرم.
      کدوم یکی بهتره و اگه یه روزی به مشکل بخورم کدوم یکی میتونه به دادم برسه؟
      با تشکر و سپاس