رفتن به مطلب

خطای امنیتی Malware detected?

HAMRAH

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب

امروز که وارد وب مستر تولز شدم یه پیغام خطا داده که این رو نوشته:

Severe health issues are found in your property. Check property health
Malware detected?

Harmful content
Google has detected harmful content on some of your site’s pages. We recommend that you remove it as soon as possible. Until then, browsers such as Google Chrome will display a warning when users visit or download certain files from your site

چون لینک نداده بود چی خراب هست، بنده اشتباه کردم و دکمه  Request a reviwe رو زدم ، بعد در کادر باز شده نوشتم که مورد امنیتی داده اما لینک نیست ، بعدش که اکی رو زدم دیگه سایت تو نتایج گوگل نیست!!!!!!!!!! البته خودش گفته که 24 تا 72 ساعت میکشه بررسی بشه ، چند سوال:

1ـ چرا از ایندکس حذف شد؟ قبل از زدن این دکمه بود تو نتایج

2ـ آیا برمیگرده به لیست جستجوها؟

3ـ از کجا بفهمم چه صفجه ای خراب هست؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، PHOTOSHOPIHA گفته است :

با سلام و عرض ادب

امروز که وارد وب مستر تولز شدم یه پیغام خطا داده که این رو نوشته:

Severe health issues are found in your property. Check property health
Malware detected?

Harmful content
Google has detected harmful content on some of your site’s pages. We recommend that you remove it as soon as possible. Until then, browsers such as Google Chrome will display a warning when users visit or download certain files from your site

چون لینک نداده بود چی خراب هست، بنده اشتباه کردم و دکمه  Request a reviwe رو زدم ، بعد در کادر باز شده نوشتم که مورد امنیتی داده اما لینک نیست ، بعدش که اکی رو زدم دیگه سایت تو نتایج گوگل نیست!!!!!!!!!! البته خودش گفته که 24 تا 72 ساعت میکشه بررسی بشه ، چند سوال:

1ـ چرا از ایندکس حذف شد؟ قبل از زدن این دکمه بود تو نتایج

2ـ آیا برمیگرده به لیست جستجوها؟

3ـ از کجا بفهمم چه صفجه ای خراب هست؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

الان مشکل خطای malware حل شد و گوگل این پیغام رو داد

Review successful for http://www.photoshopiha[.]com/

To: Webmaster of http://www.photoshopiha[.]com/,

Google has received and processed your security review request. Google systems indicate that http://www.photoshopiha[.]com/ no longer contains links to harmful sites or downloads. The warnings visible to users are being removed from your site. This may take a few hours to happen.

اما هنوز مشکل شماره 1 و 2 پابرجاست!!!

چیکار کنم/؟

در ضمن بنده برای همه پست ها از google fetch as استفاده کردم

اینم لینک سایت ، http://www.photoshopiha.com/

قبل این قضیه در لیست نتایج با کلمات کلیدی اول بودم ، البته دیشب همزمان با این قضیه yoast seo رو هم آپدیت کردم

ویرایش شده توسط PHOTOSHOPIHA
لینک به ارسال

206 تا ایندکس دارین

https://www.google.com/search?q=site%3Awww.photoshopiha.com&oq=site%3Awww.photoshopiha.com&aqs=chrome..69i57j69i58.851j0j9&sourceid=chrome&ie=UTF-8

دسترسی های مربوط به پوشه wp-content رو چرا بستین؟

Disallow: /wp-content/

وای وای وای:blink:

لینک به ارسال

برو تو هاستت  فایل robots.txt رو باز کن همشو پاک کن اینارو بذار:

User-agent: *
Disallow: /wp-admin/
Allow: /wp-admin/admin-ajax.php
Sitemap: http://www.photoshopiha.com/sitemap_index.xml

بستن   فایل های css , javascripts  گوگل رو نسبت به سایتتون بی اعتماد می کنه

لینک به ارسال

اینو رو اضافه کردم

برای مورد بالا که دسترسی wp content رو بسته چیکار کنم؟ البته از قبل هم بوده ولی یهو ایندکس نشده ،

Blocked Resources > http://www.photoshopiha.com > /wp-content/themes/goodnews%205.8.3/rtl.cs

در اینجا میگه همه همه صفحه ها بلوک شده ، چیکار کنم ازاد بشه/.؟

لینک به ارسال

الان دسترسی رو باز کردی به مرور میاد می بینه و کم می کنه یکم طول می کشه نگران نباشید

لینک به ارسال
در هم اکنون، 4M!R گفته است :

الان دسترسی رو باز کردی به مرور میاد می بینه و کم می کنه یکم طول می کشه نگران نباشید

خب این کد که دادید برای wp admin هست ، چه ربطی به wp contetnt داره؟

در ضمن در گوگل وب مستر در تست بلوک بودن robot که زدم ، یعنی همون لینک بالایی که میگه بلوک هست ، رفت به این خط و قرمز کرد:

Disallow: /*.css$

اینو چیکار کنم؟ یعنی اون همه صفحه بخاطر این بلوک شده؟

لینک به ارسال

تو اونی که دادم با * دسترسی به همه جا داده شده جز wp-admin یه فایل ضروری داخل این پوشه هم هست که دسترسی رو باز براش تعیین کردم.

تو وبمستر اول بایذ روبوتس تکست رو دوباره submite , اپدیت کنید تا ببینید که می تونه ببینه یا نه

الان با کدهای قبلی گفته دسترسی نداره

لینک به ارسال

نه نمیتونه ببینه

wp-content/themes/goodnews%205.8.3/rtl.css

میگه بلوک شده ، آخه از قبل هم اینطور بوده ، چی شد یهو گیر داد؟

این چند خط اول هست:

#######################################################
#TCJ Robots
# All Bots
User-agent: *
Disallow: /cgi-bin
Disallow: /wp-admin/
Allow: /wp-admin/admin-ajax.php
Disallow: /wp-includes/
Disallow:/wp-content/themes
Disallow:/wp-content/upgrade
Disallow:/wp-content/plugins
Disallow:wp-content/cache
Disallow:/wp-content/bps-backup
Disallow:/wp-content/languages

لینک به ارسال

برادر عزیز گفتم هرچی هست رو پاک کن و اونی که دادمو  جایگزین کن

رفتی اضافه کردی :|

لینک به ارسال

الان سبز شد و allow داد

فقط من این رو در یه ویدیویی آموزشی دیدم که روبوت قبلی که من قرار دادم رو پیشنهاد میکرد از لحاظ امنیتی ، در همین انجمن هم آموزش داده شده بود

البته هنوز در Blocked Resources اون صفحات باقی هستن

1ـ مورد امنیتی رو چی کنم؟

2ـ چقدر میکشه دوباره ایندکس بشم؟

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، PHOTOSHOPIHA گفته است :

الان سبز شد و allow داد

فقط من این رو در یه ویدیویی آموزشی دیدم که روبوت قبلی که من قرار دادم رو پیشنهاد میکرد از لحاظ امنیتی ، در همین انجمن هم آموزش داده شده بود

1ـ مورد امنیتی رو چی کنم؟

2ـ چقدر میکشه دوباره ایندکس بشم؟

این موارد که گفته شده  در مورد امنیت برای سردرگمی جوجه کرکرها هستش و  برا افراد کاربلد هیچ دردی رو دوا نمیکنه

برا این می گن نذارین پوشه های پلاگین و ... ربات بخزه برا اینه وقتی یه اکسپلویت تو نت قرار داده میشه جوجه کرکر ها  بوسیله دورک تو گوگل به دنبال سایت هایی که مثلا فلان افزونه که مشکل امنیتی داره و هنوز اپدیت نکرده رو پیدا می کنن تا هکش کنن.

مثلا من میدونم وردپرس  وردپرس 4.7.1 مشکل امنیتی داره میام تو گوگل سرچ می کنم این موردو تا سایتی که هنوز اپدیت نکرده رو پیدا کنم و از این قبیل راهها

امنیت = اپدیت وردپرس + اپدیت افزونه ها + عدم بکارگیری پوسته و  افزون های نال شده + هاست امن  تازه امنیت 100 درصدی معنی نداره

یا باید یکی یکی فچ کنی یا اینکه نقشه سایت رو حذف کنی و دوباره ثبت کنی تا گوگل بیاد دوباره بررسی کنه

در کل برمی گرده گوگل حال داشته باشه یا نه

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، PHOTOSHOPIHA گفته است :

آقا دمت گرم ، خیلی کمک کردی

انجام میدم ، اگر اوکی شد خبر میدم تا دوستانی که این مشکل رو داشتن حل بشه

سپاس

قابل نداره  ما هم زحمت طراجی بنر  و لوگو  سایتمونو میدیم بهت دددددی:P

شوخی کردم. خواهش می کنم  

یا حق

لینک به ارسال

سلام این داستان ما حل نشد خطای malware حل شد، گوگل فتچ هم زدم، از لیست بلوک پاک نشدم، ولی دو روز تو سرچ گوگل بودم تا امروز صبح،یهو بعد ظهر ایندکس گوگل حذف شدم،نیستم که نیستم، در وب مسترم هیچ خطایی ندارم،از چی میتونه باشه؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، PHOTOSHOPIHA گفته است :

سلام این داستان ما حل نشد خطای malware حل شد، گوگل فتچ هم زدم، از لیست بلوک پاک نشدم، ولی دو روز تو سرچ گوگل بودم تا امروز صبح،یهو بعد ظهر ایندکس گوگل حذف شدم،نیستم که نیستم، در وب مسترم هیچ خطایی ندارم،از چی میتونه باشه؟

سلام مجدد ، الان بعد از 7 ساعت دوباره تو سرچ میام و اول هستم ، عجیبه ها!!!!!!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...