1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان.

آیا میشه با ویژوال کامپوزر هدر طراحی کرد؟

اگر میشه به چه صورت باید اینکار رو کرد؟

صفحه ها رو خیلی راحت با Visual Composer طراحی می کنم ولی برای هدر نمیدونم چطور باید به فایل Header.php قالبم ربطش بدم.

ممنون از شما.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط mohammdkhalilii
      با سلام و عرض خسته نباشید به تمامی دوستانم ، سوالی که از خدمتتون داشتم 
      من یه افزونه میخوام که مثل این قسمت وبسایت http://irselfmade.com/ 
      هم توی موبایل و تبلت هم توی دسکتاپ اسلایدر (به قول معروف چرخ فلکی ) افقی باشه 
      ممنونم 

• توسط mr.nosrati

سلام. من یه تم با متریال دیزاین بوتسترپ طراحی کردم که توی حالت موبایل میره یکی از پلاگین هام  به مشکل بر میخوره و دلیلش رو نمیدونم! ولی توی تم پیشفرض وردپرس مشکلی نداره و البته حالت دسکتاپ تمی که خودم طراحی کردم هم مشکلی نداره!
      Uncaught TypeError: Cannot read property 'mouse' of undefined at tutor-front.js?ver=1.4.5:28 at HTMLDocument.<anonymous> (tutor-front.js?ver=1.4.5:28) at i (jquery.js?ver=1.12.4-wp:2) at Object.fireWith [as resolveWith] (jquery.js?ver=1.12.4-wp:2) at Function.ready (jquery.js?ver=1.12.4-wp:2) at HTMLDocument.J (jquery.js?ver=1.12.4-wp:2)  
    • توسط MrMohammad
      سلام بچه ها خسته نباشید. 
      داشتم روی قالب جدیدم کار میکردم چنان که سهراب سپهری روی شعرش. 
      یه جا به مشکل برخوردم توضیح میدم اگه کسی تونست راهنمایی کنه مـاچ به سر و کَلَش ! 
      همونطور که میگفتم در یک روز گرم تابستانی وقتی به page templates رسیدم شدید دچار دست انداز شدم. 
      توجه : آقا بلدم page templates بسازم :/ همشونو تو روت قالب امتحان کردم خداروشکر کار میکنه. 
      اما متاسفانه چون بیشتر از 30 تا شده میخوام ببرمشون تو یه ساب دایرکتوری (پوشه جدا تو پوشه قالب). 
      جان خودم کل اینترنتو (سرچ انگلیسی) با رمز یا امام سیزدهم شخم زدم ولی خب به نتیجه ای نرسیدم :/  
      اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره یه راهنمایی ریزی به ما بده جای دوری نمیره.  تَن کی یو
    • توسط naderi
      سلام دوستان .. وقتتون بخیر باشه
      من میخوام یه تب بندی محصولات بزنم که توی هر تب محصولات یه دسته به شکل اسلایدر(carousel ) نمایش داده بشه ، یه تب هم برای نمایش "همه" داشته باشم ..
      افزونه ای هست که معرفی کنید بتونم اینکارو باهاش انجام بدم؟
      خود ویجت تب ویژوال کامپوزر رو تست کردم ولی با اون افزونه ای که محصولات رو به شکل اسلایدر نشون میده سازگاری نداره و درست نمایش نمیده
      ممنون میشم کمک کنید
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، لطفا دوره آموزشی جامعی برای طراحی قالب وردپرس چه رایگان و چه غیر رایگان که خیلی خوب توضیح داده باشه و کامل باشه سراغ دارید معرفی کنید.
      با تشکر و سپاس